Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do tego slynnego rachunku- na SD nie zanotowalem nic na 190. Kumpel mi mowil, ze gdzies pisali rachunki na dekoder a jak na papierze to ekstra 5 PLN-prawdopodobnie tutaj-ale nie chce mi sie szukac - bo czuje , ze to kolejna bzdura. No ciekawa koncepcja, baaardzo ciekawa, tylko ze nieco bajkowa- bo nie wszyscy maja dekodery od Cyfry. Takze widze ze kanal 190 zaczyna zyc wlasnym zyciem- w necie - a "ekspertów" i bajkopisarzy znowu pełno :lol2:

 

Wybaczcie ironie i offtop, ale juz czytalem te podniety o parowaniu kart, wylaczaniu kanalow SD i obowiazkowej wymianie dekoderow - ze cyfra skasuje od kazdego po dwie stowy ;)

 

Kolejna sprawa to nowe oprogramowanie w tym 250GB- wiem ze mojemu znajomemu sie zauktalizowalo- przelaczanie kanalow dziala masakrycznie wolno, do tego po wejsciu w EPG dekoder lapie zawieche- pomaga wyciagniecie wtyczki sieciowej. Ogolnie- narzeka. Relacja ustna- nie widzialem , nie bawilem sie tym deko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nadchodzący długi weekend Cyfra+ przygotowała dla Abonentów promocję VOD.

W ramach Akcji Promocyjnej "Oglądaj filmy za pół ceny" w okresie od 10. do 13. listopada 2011 Abonenci uzyskają rabat 50% na każde wypożyczenie filmu z kategorii PREMIERY SD oraz HITY SD.

Już od dziś PREMIERĘ SD można obejrzeć w cenie 4,5 zł zamiast 9 zł, natomiast HITY SD w cenie 3 zł zamiast 6 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV rachunek na dzien dzisiejszy nie bedzie jeszcze dostepny dla sagemcom - tylko dla philips hd, pace pvr i philips pvr.

Uzytkownicy sagemcom beda dostawac nadal bezplatne rachunki papierowe.

Uzytkownicy pace hd pvr, phlips hd pvr oraz philips hd dostana tylko rachunek papierowy za listopad, grudnien juz tv rachunek

Zgłoszenie na grudzien zeby otrzymac papierowa forme bezplatne - pozniej 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...