Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już oficjalna informacja, że 13th Sreet Universal zastępuje 13 września 2010 roku kanał Hallmark, który kończy nadawanie... Czy z tego powodu będzie możliwość odstąpienia od umowy?

 

 

 

Nie przysługuje odstąpienie od umowy.

 

Podobnie bylo w przypadku zmiany JETIX na DISNEY XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł 7. PROGRAMY

§ 1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Załącznikach do Umowy. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

 

Sami możecie sobie odpowiedzieć na to pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i mamy Polsat w Cyfrze+ - mamy wiecej , bo razem z glownym polsatem dodali nam jeszcze 6 tematycznych :D Jakosc nie zachwyca za wyjatkiem Polsat news bo jest w 16/9 no i moze jim jam bo kolorowy. Najlepsze jest to ,ze technicy cyfry w transie pracy z rozlokowaniem nowych kanalow pomylili sie i wrocili do starej nie aktywnej juz czestotliwosci Fashion tv - czyzby za duzo pracy jak na jedna noc? :lol2: brawo za sprawnie dzialajace EPG na w.w. kanalach :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak Ci co namiętnie platformę CP nazywają "polszmatem" zareagują na tę "hiobową " (dla nich) wieść że kanały Polsatu zawitały na liście "ich" cudownej platformy :?:

 

Ja będąc tak zaciekłym wrogiem ( Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! ) nawet bym ich nie wpuścił :wink: na listę kanałów C+

ps. ( o oglądaniu nawet nie wspomnę !!) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak Ci co namiętnie platformę CP nazywają "polszmatem" zareagują na tę "hiobową " (dla nich) wieść że kanały Polsatu zawitały na liście "ich" cudownej platformy :?:

 

Ja będąc tak zaciekłym wrogiem ( Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! ) nawet bym ich nie wpuścił :wink: na listę kanałów C+

ps. ( o oglądaniu nawet nie wspomnę !!) :mrgreen::mrgreen:

Polszmatem nazywano platforme jak sam zauważyłeś a nie kanały. Poza tym jeszcze paczka BBC i Polsat nie ma zupełnie nic, oprócz sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...