Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo prawdziwi kibice lubią oglądać sport live a nie retransmisje....Za które się płaci dodatkową kasę.Dziś znów opóźnienie :!::!::!::!::!: Ciekawe kiedy w końcu zrobią żeby kanały TVP Sport,TVP HD czy kanały Eurosport w HD normalnie i live nadały swoje transmisje :!::!::!::!: Dzwonił ktoś do Cyfry+ w tej sprawie :?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież to opóźnienie nie zależy od Cyfry . 2-3 sekundy opóźnienia robi tuner pvr hd , kolejne 2-3 sekundy spowodowane są transmisją w HD , a po za tym nie wiemy jakie jest opóźnienie między nadawcą a TVP . Oprócz tego to nie wiem w czym wam to nagle zaczęło przeszkadzać , do tej pory też były opóźnienia na kanałach i nikt o tym nie pisał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kozioł zastopuj. Nie chodzi o żadne retransmisje tylko o to , że jeśli sygnał jest poddawany kilka razy obróbce to większa szansa że jego jakość się pogorszy. Dzwonić do konsultantów w sprawie dosyłu TVP HD to chyba najgłupsza rzecz jaką można zrobić. Ciesz się że jest, i dobrej jakości, a nie marudź. Retransmisja, dobre sobie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwi kibice lubią oglądać sport live a nie retransmisje....Za które się płaci dodatkową kasę.Dziś znów opóźnienie :!::!::!::!::!: Ciekawe kiedy w końcu zrobią żeby kanały TVP Sport,TVP HD czy kanały Eurosport w HD normalnie i live nadały swoje transmisje :!::!::!::!: Dzwonił ktoś do Cyfry+ w tej sprawie :?::?::?::?:

Prawdziwi kibice musieliby więc być na stadionie w takim przypadku, gdyż zawsze w czasie transmisji tv jest opóźnienie. Jeśli więc chcesz oglądać live, wsiadaj do samolotu i leć do RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież to opóźnienie nie zależy od Cyfry . 2-3 sekundy opóźnienia robi tuner pvr hd , kolejne 2-3 sekundy spowodowane są transmisją w HD , a po za tym nie wiemy jakie jest opóźnienie między nadawcą a TVP . Oprócz tego to nie wiem w czym wam to nagle zaczęło przeszkadzać , do tej pory też były opóźnienia na kanałach i nikt o tym nie pisał .

 

a to ciekawe mój sagem za grosz :D też ma opóźnienia a nie jest to PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych dzwonił do BOK Cyfry+ i przy okazji się zapytał kiedy zostanie naprawiona ta usterka jeśli chodzi o kanały TVP SPORT,TVP HD czy EUROSPORT -Y w HD i usłyszał od konsultanta iż to wina nadawcy.Tak dla przykładu jeśli porównać transmisję live na canal+sport HD to nie ma żadnego opóźnienia.Myślę że nie po to abonenci Cyfry+ chcieli np.TVP HD na MŚ żeby teraz oglądali na TVP HD jako retransmisję :!::!::!::!: jeszcze za dodatkową kasę...powinni coś z tym zrobić jak najszybciej bo nie widzi mi się płacić dodatkowo np.za TVP HD a MŚ oglądać na ARD HD czy ZDF HD z Astry :/ To jest porażka Cyfry+moim zdaniem.Na koniec dodam że gdy mój znajomy się pytał jeszcze w sprawie TVP SPORT to konsultant się rozłączył :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych dzwonił do BOK Cyfry+ i przy okazji się zapytał kiedy zostanie naprawiona ta usterka jeśli chodzi o kanały TVP SPORT,TVP HD czy EUROSPORT -Y w HD i usłyszał od konsultanta iż to wina nadawcy.Tak dla przykładu jeśli porównać transmisję live na canal+sport HD to nie ma żadnego opóźnienia.Myślę że nie po to abonenci Cyfry+ chcieli np.TVP HD na MŚ żeby teraz oglądali na TVP HD jako retransmisję :!::!::!::!: jeszcze za dodatkową kasę...powinni coś z tym zrobić jak najszybciej bo nie widzi mi się płacić dodatkowo np.za TVP HD a MŚ oglądać na ARD HD czy ZDF HD z Astry :/ To jest porażka Cyfry+moim zdaniem.Na koniec dodam że gdy mój znajomy się pytał jeszcze w sprawie TVP SPORT to konsultant się rozłączył :]

 

O co Ty takie zamieszanie robisz? o kilka sekund? W ogóle kto normalny oglądając mecz przełącza na inne kanały na których jest równolegle transmisja i sprawdza opóźnienia w nadawaniu? To już pod lekką paranoje podchodzi... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli będą 2 równolegle transmisje na kanałąch TVP to na TVPSport będzie retransmisja.Tak to też oglądam na TVP1.Jeżeli chodzi o opóźnienie to 10-15 sekund to duże opóźnienie i moim zdaniem nie powinno tak być aby abonenci płacili grubą kasę za abonament i oglądali retransmisje MŚ w TVP Sport czy TVP HD albo oglądali na niemieckich kanałach.........Jeszcze na dodatek obniżają jakość obrazu :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...