Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym History HD to żarty czy prawda bo skanowałem i nic nie ma :shock::/

A tak poza tym CYFRA+ Koduje w Seca 4 a na Fotce jest Seca 2 :]

Oczywiście Prima Aprilis. :lol2: Apropos kodowania Seca2 niestety mój tuner tak już ma :/ i nic na to nie można poradzić chyba że producent zrobi coś w oprogramowaniu.

Tutaj orginał :> FTA :!:

38467055446332563409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na fergusonie znalazlem. Ide wystawic przed smietnik rocznego lcd sonego i lece czym predzej kupic jakis wypasiony tv z 3D :D , ludzie jaja sobie z nas robicie kto ma tv 3d? Kto to bedzie ogladal ? Prezes i jego zona ? Ile osob z forum ma tv 3d? Dla kogo te kanaly ?

 

Luxorrr - Dokladnie tak jak w tym newsie na satkurierze: https://satkurier.pl/news/54635/canal-3d ... a-13e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmmm... na telewizorze full HD bez 3D obraz miód. Kolory są tak ostre, że aż nie mogę uwierzyć w to co widzę na ekranie;) Szkoda tylko, że ekran jest podzielony na dwie części:(, no ale takie już są prawa 3DTV oglądanej na nieprzystosowanym telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fergusonie znalazlem. Ide wystawic przed smietnik rocznego lcd sonego i lece czym predzej kupic jakis wypasiony tv z 3D :D , ludzie jaja sobie z nas robicie kto ma tv 3d? Kto to bedzie ogladal

 

Tak samo było z HD, kogo było wtedy stać na TV z HD kto to będzie oglądał a jednak się przyjeło.

Ja czekam jeszcze pare miesięcy az projekt sie rozwinie i kupuję TV z 3DHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby rozwijali ofertę HD a w sd format 16/9 na razie to bardzo kuleje niech dopracują jedno a dopiero biorą się za inne rzeczy. Zgadzam się z przedmówcami mało ludzi zdecyduje się na nowy telewizor żeby obejrzeć jeden kanał pewnie z samymi powtórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...