Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pakiet Prestiżowy HD+ i dekoder Pace 500GB. Wczoraj ok g.17 na listę wskoczyły mi TVP i BBC HD. Na początku nie miałem do nich dostępu, więc pomyślałem że niedługo przyślą. Jednak dziś (15.30) nadal ich nie ma. Wyszukiwanie kilka razy kanałów od nowa, wyjmowanie karty, restart dekodera nie pomogło. Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pakiet Prestiżowy HD+ i dekoder Pace 500GB. Wczoraj ok g.17 na listę wskoczyły mi TVP i BBC HD. Na początku nie miałem do nich dostępu, więc pomyślałem że niedługo przyślą. Jednak dziś (15.30) nadal ich nie ma. Wyszukiwanie kilka razy kanałów od nowa, wyjmowanie karty, restart dekodera nie pomogło. Proszę o rady.

czesc, tez mam pakiet prestizowy hd+ tak jak ty, wczoraj weszly i je mam bez zadnych problemow , moze cos nie tak z twoim konwerterem na tv sat---------- czy masz je na liscie kanalow po przeprogramowaniu dekodera jesli tak to tylko telefon do centrum cyfry czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie (próbowałem) reaktywować kartę. Ustawiłem dekoder na TVP1, nacisnąłem przycisk "REAKTYWUJ KARTĘ" i kazali mi zaczekać pół godziny. OK, zaczekałem i nadal nie mam uprawnień. Co mam robić, bo jednak liczę, że mundial w HD obejrzę. Mój konwerter to twin, antena 80cm CYFRY+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak u was wygląda sytuacja z BBC HD bo ja uważam że pakiet MIX HD nie jest w pełni wartościowy gdyż większość nie ma dostępu do tego kanału ze względu na brak sygnału.

BBC HD i "reszta" (Animal,NGWild, Eurosport 2) mixu hd, jest z tranponderów nki , więc "popieść" :lol2: swoją antenę lub zamień na lepszy model>(większą) :P:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boloero - to ze ma niedokladnie antene ustawiona jest glownym powodem braku obrazu na BBC HD, jednak nalezy tez zwrocic uwage ze ten transponder enki jest strasznie slaby jak juz ktos pisal w tym poscie jeden z najgorszych. Duzo osob sie juz wypowiadalo ze ma problem z odbiorem tego kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zapowiedzi (może życzenia), mam nadzieję,że za BBC HD wejdą inne kanały BBC,zwłaszcza Knowledge,kiedy skończy się wyłącznośc w Polsacie.Druga sprawa to chyba czas najwyższy,aby podstawowy Canal+ był w wersji HD.Na premierowe pozycje trzeba czekac do 23.00 aby móc je zobaczyc w jakości HD,lub też na powtórki.No i History HD-wersja SD super kanał,ale mnie przynajmniej jakośc zniechęca, na 46 calach trochę kiepsko się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam informacje, że po wakacjach pojawi się nowy kanał

Canal+ sport 2 HD (na 99%)

Więc kibice ligi francuskiej i hiszpańskiej mogą się szykować na więcej meczy transmitowanych w technologi HD z czego i ja również się cieszę !!!

 

A mi sie wydaje ze to prawda poniewaz jest info na sat kurierze:

https://satkurier.pl/news/50714/kiedy-st ... -2-hd.html

I jeszcze Canal + hd i bedzie gicio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...