Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy jest ktoś kto ma 5 x HD z grudniowej promocji i może oglądać BBC i TVP? U mnie niestety brak uprawnień. Teraz sam nie wiem czy to jakaś usterka techniczna i obraz się pojawi czy tez dzwonić i zamawiać HD Mix :?

 

Obawiam się, że Cyfra po prostu postanowiła nie wywiązywać się z obietnicy dania BBC HD za darmo do końca miesiąca i nic nie wskóramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 400 postów w 3 godziny z cyklu "mi działa" " a mi nie" "zamówić hd mix" "czy nie zamówić"

 

Konkrety mają być. Później się dziwicie, że ludzie powtarzają te same pytania. Mi też by się nie chciało czytać po 140 podstron żeby znaleźć odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PawelU1981 - Mam antene 80cm konwerter monoblock hotbird astra wiekszosc transponderow na hotbirdzie pokazuje wartosci sila sygnaly 95% jakosc 95% na astrze sila 95% jakosc 99% , a transponder N z ktorego jest przekaz BBC HD sila 95% jakosc 49% . Probowalem zmienic cos krecac konwerterem ale o ile zyskam 2% na transponderze N to strace na pozostalych 10 % . Cos poprostu jak widac po postach jest nie tak z tym TP. Te osoby ktore zglaszaja problem maja zapewne niedokladnie ustawiona antene ale jak widac musi to byc jeden ze slabszych TP albo w niektórych rejonach poprostu taki jest poziom sygnalu z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównasz jak będą szły mecze bo teraz nie ma sensu, na niemieckich leci co innego i w dodatku SD.

Jeśli będzie dalej te 11 Mbit to TVP HD będzie lepsze choćby dlatego że ma 1080i a ARD/ZDF 720p (o ile wiem).

A tak w ogóle to piszcie już w dziale Stan aktualny a nie Zapowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie serwer już nie wyrabia. Przestańcie tu pisać o nic nie wnoszących informacjach. Brak mi słów...

Także składam wniosek formalny o zamknięcie tematu i zadawaniu tych samych, głupich pytań.

Piłeś ? Nie jedź !

Nie piłeś ? Wsiadaj ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
P.S. Na dekoderach Cyfry+ TVP HD wrzucili na poz. 4, a TV Polonia zdegradowali na poz. 17. Przecież mogli dać na 5. a kanały TVN, TVN 7, mogli przesunąć na 6. i 7.

Jednak mnie to nie przeszkadza, mam własny tuner.

 

Jak dla mnie to mogli zrobić nową listę i kanały ustawić następująco:

 

 

1 TVP 1

2 TVP 2

3 TVP HD

4 TVP POLONIA

5 TVP KULTURA

6 TVN

7 TVN 7

8 TV 4

9 TELE 5

10 TV PULS

11 TVS

 

15 TVP INFO

16 TVN 24

17 TVN CNBC BIZNES

18 TVN WARSZAWA

19 TVN METEO

20 SUPERSTACJA

21 TV BIZNES

22 CNN

23 CNBC

 

Oczywiście to tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą i nie kumają TVP HD i BBC HD nie jest opcja bezpłatną przez miesiąc jeśli masz nawet 1 kanał w HD,nie ma takiej możliwości,koniec skończyło się darmochy,chcesz TVP HD i BBC HD to tylko opcja w MIXHD i najwyższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą i nie kumają TVP HD i BBC HD nie jest opcja bezpłatną przez miesiąc jeśli masz nawet 1 kanał w HD,nie ma takiej możliwości,koniec skończyło się darmochy,chcesz TVP HD i BBC HD to tylko opcja w MIXHD i najwyższy pakiet.

 

Samo BBC HD można wykupić bez opcji HDMix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...