Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dekoderze Pace programy są już dostępne. Niestety przy TVP HD wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do odbioru programu. BBC HD działa bez zarzutu, przy HDMix powinienem mieć dostępne obydwa programy. Chyba jeszcze potrwa zanim wszystko uporządkują, jak nie to jutro telefon do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze Pace programy są już dostępne. Niestety przy TVP HD wyskakuje komunikat, że nie mam uprawnień do odbioru programu. BBC HD działa bez zarzutu, przy HDMix powinienem mieć dostępne obydwa programy. Chyba jeszcze potrwa zanim wszystko uporządkują, jak nie to jutro telefon do BOK.

 

na philipsie też brak uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbc hd dziala leci wlasnie jakis serial komediowy sprawdzone ariva 100 tvp hd jeszcze nie dziala

A moze byc napisal jaki masz pakiet ...???!!!

Pakiet hd mix zreszta powinno tobie i tak chodzic bo masz chodz jedna opcje hb aktywna czy sie myle???

Nie w opcji Canal + HD jest tylko Canal + film HD oraz Sport HD .....

Takze Mistrzostwa swiata w HD obejrze na Astrze ...

25 zl za TVP HD to totalne przegiecie !!!! :shock:

Jestem przekonany ze po mistrzostwach TVP HD bedzie dostepna za 5 zl , jak inne programy HD w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajduje mi TVP HD na podanych danych :(

Najlepiej poczekać aż kanał oficjalnie dołączy do oferty C+, wtedy nazwa na kanale na pewno się pojawi. W tej chwili nawet nie wiadomo, czy to na pewno TVP HD. Może zostanie on włączony z tp n lub CP, a tutaj szykuje się kolejna "niespodzianka". Wszystko w swoim czasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...