Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Crime & Investigation, Investigation Discovery? Nigdy do nich nie zaglądam! Może parę razy rzuciłem okiem na ID, ale na C&I już nigdy. Jakoś niezbyt interesują mnie amerykańskie zbrodnie sprzed 30 lat. Takich programów nie brakuje na pozostałych kanałach Discovery czy Zone Reality. Zapowiedź dołączenia wersji HD czy jakichś Military Channel, Bio w ogóle mnie nie urządza, bo nie mam zamiaru ich oglądać, a na pewno dołączą do mojego pakietu (jeśli dołączą do C+) i będę musiał na nie łożyć kasę. Akurat History mi się podoba, ale szkoda że nie nadaje w 16/9, tak samo zresztą jak National Geographic. C+ powinna to wymóc na nadawcy, skoro ma te kanały na wyłączność. Obecnie Ice Road Truckers lecą także na TVN Turbo i różnica w jakości jest znacząca (na rzecz TVN). Jakości Planete też nie można nic zarzucić, może jedynie czasem brakuje oryginalnej ścieżki dźwiękowej i napisów, ale to pewnie też kwestia czasu, tak jak na Ale Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Cyfra przestaje wreszcie dawac jakies darmowe ogladania nowych programow bo dopiero wtedy wygina takowe aparaty jak z powyzszego postu ktorzy nie dosc ze dostaja cos za friko to na dodatek wyzywaja darczynce od sknerow

po prostu mozg sie lasuje

 

Nic dodać, nic ująć. Mam wrażenie, że dobre 80% osób na tym forum zostało poważnie skrzywdzonych przez operatorów TV sat - a to telewizor za późno przyszedł, a to do niskiego pakietu nie chcą dodawać wszystkich kanałów będących w ofercie w pakietach topowych... A to dodali jakieś kanały i nie chcą za nie zapłaty - ale dlaczego takie a nie inne. A to dodali kanał za darmo i ktoś chce z tego powodu zrywać umowę z winy operatora :lol2:

 

@hanys i @volcan wy naprawdę wierzycie, że cyfra daje wam coś za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał BIO nie ma sensu. Nie znam nikogo kto oglądałby coś takiego, może w Wlk. Brytanii mają inne gusta ludzie, ale taki kanał to jednak szczyt moim zdaniem. Jak ktoś chce zobaczyć biografię kogoś to wchodzi w Internet i nie ma problemu. Ile takich biografii przygotują? Niewiele. Tydzień i już zaczną się powtórki. Cyfra mogłaby już dołączyć BBC HD, który swoją drogą ma strasznie dziwną ramówkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą sobie spokój z tymi kanałami i niech poczytają forum i oczekiwania abonentów Cyfry+.Teraz naprawdę przydało by się wzbogacić ofertę kanałów muzycznych(MTV Dance,MTV Hits lub MCM) oraz kanałów HD moje propozycje które myślę że się sprawdzą i są oczekiwane przez abonentów to TVP HD,History HD , ESPN America HD.Zawsze ktoś będzie chciał coś innego ale myślę iż te kanały mają dobrą markę i na pewno wzbogaciły by ofertę programową naszej platformy :] Mam nadzieje że kanały BBC też w wkrótce dołączą do Cyfry+ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koziol84, na razie zapomnij o reszcie kanałów BBC, ponieważ CP nadal ma wyłączność na te kanały, bodajże do grudnia 2010. @Tomo21, widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia :> . Nie rozumiem takiego parcia. Lepiej chyba dołączyć kilka, ale wartościowych kanałów, niż multów, ale byle jakich i o takiej samej tematyce :woot: . Naprawdę nie rozumiem Was :woot: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, bo mi chodzi o dołączenie czegoś, co REALNIE powiększy ofertę kanałów z której korzystam. Wszystkie nowości HD znikną mi po miesiącu albo wcześniej, a ja bym chciał coś nowego na stałe :)

Oczywiście cieszy mnie Nat Geo Wild ogromnie, ale już od jakiegoś czasu liczę po cichu na coś jeszcze fajnego w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21, wątpię, aby Cyfra+ dodała kanał Zone Europa, ponieważ nie będą chcieli robić konkurencji swojemu Ale Kino!. Poza tym na początku tego roku napisałem e-maila do Zone Europy. W odpowiedzi napisano mi, że w najbliższym czasie nie planują pojawić się w ofercie Cyfry i nie jest to wynikiem tego, że nie chcą. W moim odczuciu jest to raczej związane z brakiem zainteresowania ze strony Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno C+ nie interesuje też dodanie Nickelodeonu i Boomerangu, co jednak mocno wzmocniłoby ich ofertę dziecięcą. ZigZap, choć oryginalny, jest raczej dość słaby. Cartoon Network zszedł na psy, więc Boomerang byłby świetnym uzupełnieniem. A Nickelodeon to kanał ze stajni MTV - aż dziwne, że nie chcą go dołączyć, skoro mają w ofercie np. MTVN HD. MTV powinno im postawić taki warunek, a także zaproponować chociażby MTV Dance, który jest w ofercie Orange. Również Nat Geo Music może dołączyć do C+, bo już znajduje się na Hot Birdzie. Oczywiście nie chcę tu robić koncertu życzeń, wymieniam tylko kanały, których dołączenie na pewno byłoby mniej kosztowne niż np. Viasatów (trzeba by znaleźć nowe miejsce na HB), a umocniłoby pozycję Cyfry+ na polskim rynku dużo bardziej niż jakieś śmieszne Biography Channel czy Crime & Investigation HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia, kiedy doczekamy się polskich reklam na Nat Geo Wild w SD i HD - bo, że się doczekamy to tylko kwestia czasu. Ilość reklam na National Geographic (SD i HD) mnie osobiście przeraża - i to ma być kanał premium, na wyłączność, za który wołają sobie 5 zł (HD)? Wolne żarty! Już wolę pooglądać Planete! I ten kanał chętnie ujrzałbym w HD. Tak samo jak Ale Kino - zamiast Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście, że nie dodamy bo nie chcemy robić konkurencji swoim kanałom, to tak nie do końca życiowe jest. Przecież dodanie dobrego kanału filmowego to tylko argument na plus dla platformy, przyciągnęliby ludzi którym zależy np na Zone Europa i dlatego mają CP a nie Cyfrę. A ten kanał na pewno nie ma mało zwolenników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...