Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

W takim razie przepraszam za pomyłkę, ale byłem pewien, że jakość TVP Info jest lepsza od CP niż Cyfry. Zawsze też pozostaje TVP Info z MUX1 lub MUX3, które to tak na dobrą sprawę powinno nas bardziej interesować, gdyż ma rozszczepienia lokalne - a w DVB-T jakość stacji jest naprawdę niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie decyzje są podejmowane na podstawie odpowiednich kalkulacji finansowych, CP dostał przekaz TVP2 od C+, a C+ dostała TVP INFO od CP, widocznie każdemu to się opłaci, każdy na swoim TP zwolni miejsce na kolejny kanał lub na zwiększenie bitrate jakiegoś kanału.

Jakość w przypadku naszych platform to drugorzędna sprawa, jeśli zniknie TVP INFO z TP C+ to do tego będą musieli się dostosować abonenci N i TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na głównej liście wylądowało TVP INFO z Astry. Jak zobaczyłem tą "zupę" z transpondera Polsatu to zwątpiłem. Jakość rodem z włoskich sekstelefonów. A najwyżej przy kodowaniu będę przełączał na Polsatowe TVP INFO, które zostawiłem awaryjnie gdzieś na samym końcu listy.

 

jaro0508:

TVP INFO Hot Bird - 12.284 H

TVP INFO Astra - 10.861 H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to wszystkie kanały CP, które zaśmiecają ofertę C+, mogą znikać choćby dziś, bo nie znajduję choćby jednego kanału, który byłby godny by go komukolwiek polecić.

 

I ten TVP Info z analogu od CP, to jakieś poczynania szaleńca, który mam nadzieje szybko wróci do zdrowia. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry już miałem nadzieje że coś nowego ruszy w wolne miejsce po C+ Film HD ale z drugiej po włączeniu na tej częstotliwości TVN 7HD zrobiło się "cienko" z jakością .Powinni i ten transponder przełączyć z 3/4 na 5/6 inaczej nic nowego nie da się już zmieścić kosztem jakości pozostałych przykładem jest yp CP 12265 fec 2/3 a jakość zobaczcie sami dobrego SD ( http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2011-11-17 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ciekawe ilu będzie chętnych na moduły CI+? Za dekoder HD trzeba będzie zapłacić co najmniej 2 albo i nawet 3 razy tyle co teraz..

 

No i zależy jak to zrobią. Przy kartach HD+ mimo standardu CI+ jest sposób na odpalenie karty w czytniku MCAS i można wtedy bezproblemowo nagrywać, zgrywać. Przy gołej karcie w czytniku też nie powinno być problemów z podziałem uprawnień (np w domu). Podejrzewam, że przy ewentualnym parowaniu (jeśli zostanie Nagra) najbardziej obłowią się osoby wyciągające klucze parujące :wink: (mówimy o tych 5% osób, które w ogóle są zainteresowane odbiorem na własnym sprzęcie, mają jakieś większe zainteresowanie itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia nagrywania materiału na tunerze PVR z modułem CI+? Skoro ma być zablokowane przenoszenie nagrań to jak to będzie możliwe? Bo przecież moduły też będzie miożna umieścić w niezależnym tunerze. Nagranie będzie jakoś specjalnie "obrabiane" przez moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tuner z CI+? Do tego nowe karty do modułu. A co z dotychczasowymi abonentami, którzy nie mają potrzeby korzystania z modułów C+ na własnym sprzęcie. Czy w CI+ nawet jak nie będzie parowania to podział karty nie będzie możliwy?

Jak na razie to tylko dywagacje bo nie wiem nawet czy na rynku są tuner z obsługą CI+. Jedyny pewnik, to to, że Cyfra zamierza wprowadzić CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...