Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączony został przekaz testowy 3 kanałów Filmbox na transponderze Cyfry : 10796 -V, SR=27500 Fec 3/4 , DVB-S/QPSK z kodowaniem dla Cyfry i N -ki. Pakiet Filmox nadawany jest obecnie z transpondera N-ki 11508 -V należącego do N-ki . Na transponderze 11508 od niedawna prowadzony jest przekaz Discovery Historia dla N i Orange oraz TVP Sport dla N i TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za media2.pl http://media2.pl/media/60254-cyfraplus:-wiecej-hd,-promocja-na-vod.html

 

miałem zacytować ale po wczytaniu się w ten "bełkot" - jak zwykle nic z niego nie wynika ;)

W 2010 więcej HD.. jeeee.. tylko, że chyba każda platforma i operator kablowy do tego dążą... :)

Tak więc.. w lutym tańszy VOD... jeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Prospero - Nie po to Cyfra włączyła przekaz na swoim transponderze i dodała kodowanie dla N-ki żeby dublować kanały Filmbox tylko po to żeby na transponderze N-ki zrobić miejsce na nowe przekazy. Jak już pisałem oprócz Filmboxów na transponerze 11508 niedawno dodano do N-ki Discovery Historia z kodowaniem conax i viaccess z możliwością udostępnienia kanału innym platformą ( wg mnie Cyfrze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Prospero - Nie po to Cyfra włączyła przekaz na swoim transponderze i dodała kodowanie dla N-ki żeby dublować kanały Filmbox tylko po to żeby na transponderze N-ki zrobić miejsce na nowe przekazy. Jak już pisałem oprócz Filmboxów na transponerze 11508 niedawno dodano do N-ki Discovery Historia z kodowaniem conax i viaccess z możliwością udostępnienia kanału innym platformą ( wg mnie Cyfrze )

 

Cyfra udostępniła następny transponder; :)

nowe parametry kanału FILMBOX HD na:

11278.36MHz, pol.V DVB-S2 SR:27500 FEC:3/4 :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to po 5 zl na dwa dni-jeeee...

 

Cyfra przynaj,mniej raz na jakiś czas daje takie promocje nie to co N

 

Jak widac dodaje i przedluza, oficjalnie do konca stycznia promocja z TV Multiroomem VOD i dekoderem HD. Skorzystaja i nowi i starzy abonenci - dobre zagranie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cel miala dzisiejsza aktualizacja listy kanalow?

 

Aktualizacja kanałów FTA zagranicznych, wyłączenie zagranicznych niedziałających, wstawienie na ich miejsce działających, zaktualizowano ze 20 kanałów.

 

Przypadkiem nie podmianie Filmboxów?

 

Filmboxy nie zostały jeszcze ruszone. Nadal nadawane są ze starej częstotliwości na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogóle byłby sens dodawania tego kanału jak jest History, myślę, że Cyfra nie będzie marnowała pieniędzy na kolejny podobny kanał.

Idąc twoim tokiem rozumowania, to po co jest Eurosport, Orange Sport, czy TVP Sport, skoro jest C+Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...