Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie CBEEBIES na C+, bo gdyby tak mialo byc juz dawno by to reklamowali. Biora tylko 2 kanaly BBC

 

Cyfra Cbeebies nie dołączyła z pełną premedytacją, gdyż ze swoją zawartością, w przeciwieństwie do JimJam byłoby zbyt mocną konkurencją dla MiniMini. Wiem co piszę, bo mam wszystkie wymienione kanały i mały praktycznie ogląda tylko Cbeebies, rzadziej MiniMini a JimJam praktycznie wcale, córka znajomego ma podobne preferencje i z tego co czytam na forach u wielu osób jest podobnie.

 

Dokładnie. Ja miałem Cyfrowy Polsat w lecie przez 4 miesiące i w tym czasie MniMini poszedł w odstawkę, a mój synek oglądał tylko Cbeebies, i do dzisiaj często pyta mnie kiedy znowu będziemy mieć Cbeebies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mogą się sprawdzić słowa anonima bo FOX SD nadaje C+ od siebie :) czekam na nowe kanały sorry za of-a i proszę o zakonczenie dyskusji o Fox bo @ Mr.Orbita się wkurzy i poczekać do 1.02 z tą dyskusją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie CBEEBIES na C+, bo gdyby tak mialo byc juz dawno by to reklamowali. Biora tylko 2 kanaly BBC

Nie mów hop... Cyfrowy Polsat z dniem 1.02.2011r. traci 4 kanały BBC (http://bbcentertainment.com/poland/statement/)

Być może już niedługo BBC Lifestyle i CBeebies również zagoszczą na platformie Cyfry, zobaczymy czy Panowie z Cyfry pokuszą się o te kanały 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji na konkurencyjnym portalu o tematyce satelitarnej jeden z pracowników Cyfrowego Polsatu zapytany o jakość nowych kanałów, które wejdą do CP od 1 lutego (dla przypomnienia będzie to m.in. Disney Playhouse, Fox SD) napisał:

 

no i dla tych co się tak boja o jakość tych nowych kanałów... będą one szły z tego samego trasp. co idą dla Cyfra+..... resztę miedzy wierszami każdy może sobie dopisać/dopowiedzieć

 

Czyli wychodzi na to, że możemy się spodziewać Disney Playhouse i Fox SD także w Cyfrze, jeżeli to będzie z transponderów Cyfry :)

 

To byłaby dziwna polityka. Dodawać Playhouse Disney, który też jest konkurencją dla MiniMini, a nie dodać BBC CBeebies, który jest kanałem lepszym i który przysporzyłby Cyfrze wielu nowych abonentów odchodzących z CP za paczką BBC.

 

Mogliby dodać i to i to, w końcu mamy mało kanałów dla dzieci i młodzieży. A gdzie Boomerang, a gdzie Nickelodeon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to sie sprawdzi to nie za dobra nowina dla obroncow cyfry w kwesti ich supremacji pod katem ramowki. National Geographic bedzie mial taka sama ramowke SD i HD, w efekcie traci sie drugi kanal a na dodatek pewnie jakosc wersji HD spadnie, bo bedzie wiecej upscalingu z wersji SD do HD :(

 

Nie mowiac o tym ze kanal tez wejdzie do Cyfrowego Polstu wiec mocny argument ktory przemawial za cyfra zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pozycji 145 pojawilo sie RADIO NA WIZJI "CZWORKA" :brawo::D

 

Ta sluchalem o tym ostatnio i sie tak zastanawiam o co ten rumor czy zadowolenie. Muzycznie nic czego nie mozna by poogladac na kanalach muzycznych a publicystyka tez niezbyt porywajaca. Radio to jest dobre gdy jedziesz/idziesz/jestes w pracy i nie masz dostepu do tv. Bedac przed odbiornikiem w kazdym tym aspekcie ma sie dostep do lepszych tresci na normalnych kanalach. A juz napewno w o niebo lepszej jakosci, tu przez godzinke pare razy sie obraz zmrozil/zpikselizowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marioking@ nie zapominaj ze znajdujesz sie w dziale "Nowości na platformie Cyfra+- zapowiedzi" wiec i ten post umiescilem w odpowiednim miejscu a co do zawartosci programu "R.N W.-CZWORKA" poszukaj sobie inny watek i tam sie rozpisuj :smile::smile:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...