Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to raczej nie liczę na Polsat Sport i Extra w C+ Zdecydowanie bardziej zależy mi na 3 Kanałach sportowych :

Sportklub, Sportklub+, ESPN America HD :) . Dlaczego ? Cyfra + mogłaby się już szczycić 6 Najlepszymi ligami w piłce nożnej :) Oczywiście mam na myśli Championship której mi bardzo brakuje jako fan lig angielskich + jeszcze liga argentyńska i brazylijska w sobotnio-niedzielne noce to dobre uzupełnienie dla maniaka piłki nożnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem kanały sportowe mogą dołączyć, ale w oddzielnym pakiecie, nikt nie będzie płacił za coś co nie będzie oglądał, jak mu zależy to niech sobie kupi, tak jak Orange Sport.

Kanały BBC pewnie dołączą, lecz nie wiadomo jak budżetowo będzie z C+, być może podwyżka abo się szykuje po tych zmianach w ofercie, wiecznie nie można dodawać kanałów bez zmian w cenie, może zamiana kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że SportKluby to słaba jakość obrazu i nie ma już ligi Argentyńskiej na tej stacji bo nie przedłużyli umowy na transmisje live.Oczywiście za dodaniem ESPN America HD także jestem :] i oczekuję iż dodadzą ten kanał jak najszybciej razem z kanałami BBC :] Jeśli chodzi o Ligę Argentyńską to dobrym pomysłem było by wykupienie praw przez nową stację Canal+Gol tak samo jak praw do Ligi Szkockiej które także są w chwili obecnej do kupna :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ligę Argentyńską to dobrym pomysłem było by wykupienie praw przez nową stację Canal+Gol tak samo jak praw do Ligi Szkockiej które także są w chwili obecnej do kupna :]

Nie, to nie byłby dobry pomysł.

 

 

Dobrym pomysłem byłaby LM w C+Gol 1 2 3 ale to melodia przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu z dodatkowo płatnym pakiecie? Przecież jak nie pasuje oferta można iść gdzie indziej. Ja jestem jak najbardziej za SK-ami I ESPN.

 

Bo te kanały nie dadzą Cyfrze od tak za darmo, będą chcieli kasy, a co za tym idzie jeśli platforma je doda to będzie musiała jakoś opłacić te kanały, więc podwyżka abo, bo dodali jakieś kanały. SK w oddzielnym pakiecie i będzie ok, weźmie kto będzie chciał.

Wymagacie Panowie za dużo za tą samą cenę. Czasami też warto pograć w piłkę w realu, a nie siedzieć przed telewizorem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem kanały sportowe mogą dołączyć, ale w oddzielnym pakiecie, nikt nie będzie płacił za coś co nie będzie oglądał, jak mu zależy to niech sobie kupi, tak jak Orange Sport.

Kanały BBC pewnie dołączą, lecz nie wiadomo jak budżetowo będzie z C+, być może podwyżka abo się szykuje po tych zmianach w ofercie, wiecznie nie można dodawać kanałów bez zmian w cenie, może zamiana kanałów?

Zgadzam się. Kanały BBC jeśli dojdą to też powinny być za dodatkową opłatą. Nie każdy chce mieć to w pakiecie. Jeszcze w pakiecie jak w pakiecie ale nie daj boże jeszcze więcej za to płacić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czemu z dodatkowo płatnym pakiecie? Przecież jak nie pasuje oferta można iść gdzie indziej. Ja jestem jak najbardziej za SK-ami I ESPN.

 

Bo te kanały nie dadzą Cyfrze od tak za darmo, będą chcieli kasy, a co za tym idzie jeśli platforma je doda to będzie musiała jakoś opłacić te kanały, więc podwyżka abo, bo dodali jakieś kanały. SK w oddzielnym pakiecie i będzie ok, weźmie kto będzie chciał.

Wymagacie Panowie za dużo za tą samą cenę. Czasami też warto pograć w piłkę w realu, a nie siedzieć przed telewizorem... :lol:

 

A jakoś po dodaniu kanałów grupy Polsat więcej nie płacę.

A tak ogólnie to było by super jak by każdy kanał można było by zakupić oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dodali już opis kanału:

http://cyfraplus.pl/cyfra_kanaly-comedy ... amily.html

 

Zapewne do wieczora będzie zaktualizowana lista kanałów.

Wcześniej też były podawane podobne opisy do 2 kanałów BBC i jakoś do tej pory kanałów nie ma w ofercie C+ :] To, że jest opis, nie znaczy, że już dzisiaj się kanał na 100% pojawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj nie było opisu tego kanału. Dzisiaj został dodany. I wg aneksu regulaminu dzisiaj ma wejść do oferty.

 

 

----

 

W aneksie Załącznik nr 10 D podpunkt 4.

W załącznikach nr 2,3,5,10A oraz 10 B do umowy dotyczących pakietów: Optimum, Optimum HD, Optimum HD+, Prestiżowy+ oraz pakietu PrestiżHD+ w pozycji "Filmowe" z dniem 15.09.2010 r. - dopisuje się program o nazwie "Comedy Central Family".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...