Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakby dodali Boomerang-a. Dla małych dzieci jest Minimini i JimJam , Cartoon Network ma teraz takie dziwne te bajki. Kiedyś miał klasykę - Tom&Jerry , Królik Bugs , Flinstonowie , Wielki wyścig itd. Teraz wszystkie te najlepsze kreskówki są na Boomerangu. Kanał ten jest u konkurencji a w C+ nie. Nie muszą zajmować dodatkowego miejsca na swoim transponderze tylko mogą go brać od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym ruchem na dziś (a nawet na wczoraj bo można to było zrobić przed świętami) byłby faktycznie C+HD (sport w drugiej kolejności). Mówienie że większość abonentów czeka z wypiekami na twarzy na Foxa (i to SD!) oraz ESPN America to chyba czyste fantasmagorie. Dziesiąty kanał z sarialami Made In USA oraz sporty amerykańskie to chyba nie jest strzał w 10.

Poza tym miejcie na uwadze to co powiedziałał @lucius o polityce firmy: Ekstraklasa przede wszystkim. Mnie też się to nie podoba, ale takie są realia. Dlatego o innych moich marzeniach programowych się nie wypowiadam. Ale skoro ważna osoba z C+ zapowiada niespodziankę HD to choć to jedno może się spełni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Abonenci Cyfry+, jeśli wierzyć zapowiedziom operatora, mogą liczyć na nowe kanały nadawane w jakości HD oraz więcej produkcji w technologii 3D. - Rok 2011 powinien upłynąć pod znakiem wzbogacenia i wzmacniania naszej oferty programowej i usług dodatkowych. Szczególną uwagę będziemy zwracali na nasze autorskie kanały tematyczne. Będziemy tez rozwijali "wideo na zadanie" (VOD) oraz Multiroom - zapowiada na łamach tygodnika To&Owo Beata Ryczkowska, dyrektor programowy spółki Canal+ Cyfrowy, operatora Cyfry+."

madia2.pl - http://media2.pl/media/73216-platformy- ... ernet.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jakoś ekstremalnie na FOXie nie zależy, ale jakby nie było jest to kanał na pewno lepszy niż będące w ofercie kanały Universalu, porównywalny z AXN, czyli dla fanów seriali niezła gratka.

Canal+ HD oraz inne kanały w HD też mnie osobiście nie interesują bo po pierwsze nie mam telewizora HD a po drugie takie kanały są dodatkowo płatne. Chociaż w przypadku akurat C+ HD, dodanie takiego kanału powinno dać same pozytywne efekty.

 

Czytając forum można odnieść wrażenie, że najwięcej pożytku wniosłoby dodanie właśnie Canal+ HD, FOXa (w 2 wersjach!) oraz Boomerangu. Mnie najbardziej interesowałby ten ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO i Cinemax zapowiedziało wszystkie kanały w HD na 2011r. więc i Canal+ musi ruszyć 4 litery aby nie zostać w tyle. Mamy nadzieję że kanały wspomniane trafią też do C+. Wówczas wartość pakietu Prestiż HD+ gwałtownie wzrośnie. Jak przedmówca wspomniał - kanały publiczne też jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jeszcze Boomerang bo rzeczywiscie pokazuja dobre bajki.

Natomiast Viasaty czy nawet FOX maja znikoma ogladalnosc bo coz tam ciekawego.

Uwydatnia sie ludzka zachlannosc objawiajaca sie pragnieniem coraz to wiekszej ilosci. Niewazne co byle coraz wiecej.

200 kanalow to o niebo lepiej niz 100 a ze nic na nich nie ma to rzecz nieistotna.

Mowmy merytorycznie, chcemy ciekawej oferty programowej ( i taka Cyfra posiada ) ale i wysokiej jakosci. A to niestety kuleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kanały Viasat chętnie bym zobaczył. Miałem je kiedyś i często oglądałem. Szczególnie Viasat History. Za jakość audycji się płaci, więc wysoka stawka od gniazdka nie dziwi. Choć miałem te stacje w sieci gdzie za 30 kanałów płaciło się 7,50zł miesięcznie.

Na kanały HD szkoda miejsca. Nadają to samo co SD, tylko z piselozą. Za to Boomerang to jedno z moich życzeń. No ipaczka MCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanal smiec to wersja SD.

Moze jeszcze nie widziales HD. Zreszta nie trzeba widziec bo wystarczy myslec. Wysoka rozdzielczosc jest prawie trzykrotnie lepiej opisana niz standardowa. Logicznie rzecz ujmujac dochodzimy do wniosku iz obraz musi byc lepszy. Trzeba miec oczywiscie telewizor cyfrowy aby moc cieszyc oko jakoscia HD a musze powiedziec ze od jakiegos czasu taki sprzet mozna w sklepach spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc, to po co Cyfra+ dubluje kanały HD kanałami SD skoro jest taka sama ramówka programowa (C+Sport, C+Film, Foxlife, HBO, Cinemax, Eurosport 1 & 2, itp.). Niepotrzebnie trzyma zdublowane kanały SD. Przecież kanały HD również można oglądać na zwykłym telewizorze. Ile by zaoszczędzili miejsca na transponderach i poprawiła by się jakość kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o odbiorniki (TV) SD tylko o to, że spora liczba abonentów C+ posiada własne lub od C+ dekodery SD, które nie odbiorą i nie odtworzą kanału HD. Platforma n ma swojej ofercie tylko i wyłącznie dekodery HD i może pozwolić sobie na wyłączanie kanałów SD, które mają swój odpowiednik w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...