Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ma NBA tylko dlatego ze kupowali te prawa w 2-ke z C+

poza tym nikt nie powiedzial ze Orange sport zniknie z C+...wszystko zalezy od umowy.

ile Orange zaplaci za obecnosc w C+

gdzies bylo napisane ze w grudniu Polsat przechodzi na 16/9...nie wiecie czy jest jakas dokladna data tej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy z końcem sezonu ekstraklasy zniknie z cyfry orange sport?

 

Nie zniknie i mówię to z całą odpowiedzialnością.

 

Pozdrawiam.

 

Oby Orange sport nie zniknął czasem z rynku bez ekstraklasy.

Chyba, że z kanału Premium zmieni się w kanał typu TVP Sport - co chyba byłoby lepszym rozwiązaniem ;).

Być może wreszcie poszerzy zasięg o kablówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Orange sport (wraz z TVN) przegra Ekstraklasę to prędzej zniknie z rynku :D Chyba, że z kanału Premium zmieni się w kanał typu TVP Sport - co chyba byłoby lepszym rozwiązaniem.

 

Orange, nawet gdyby nie wygrała przetargu na ekstraklasę, nie zniknie z rynku. Co do dostępności i typu programu to.. pożyjecie zobaczycie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli patrzeć na to okiem klienta, to rzeczywiście - wyłączność C+ i TP IPTV jest głupotą. Ale umowa dobiega końca.. ;)

 

Myślę, ze nie tylko z punktu widzenia klienta, ale także samego nadawcy. Większy zasięg to więcej potencjalnych odbiorców, a co za tym idzie przychody z abonamentu i reklam (jeśli są nadawane). A i rozpoznawalność marki większa. Oczywiście wszystko zależy też od strategii nadawcy. Jednak dzisiaj nie opłaca się tworzyć kanału sportowego dla "jednego operatora", bo kontent sportowy kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy na liście programów, zaraz za Canal+ Gol pojawił się Canal+ 3D. Niestety po przełączeniu na dany kanał dekoder informuje, że mam źle ustawioną antenę ;-) Uprzedzając pytania, wszystkie inne programy działają u mnie prawidłowo i bez zacięć - również te w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...