Skocz do zawartości

Nowości na platformie Cyfra+ - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...mysle ze Nka tym nowym dekoderem cos ruszy ...

 

w poznaniu w centrum handlowym gdzie bywam w godzinach pracy :P na stoisku Nki chlopak pokazywal tego TURBO ...

 

jak dla mnie miodzio ...

 

CYFERKA moglaby wziac sie za swoj sprzet nie z tej ziemi ... i soft z lat 90 !!

 

z cyfra jestem bo ma najbogatsza oferte programowa ale tylko to mnie skusilo ... reszta SZIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby!! Ostatnio nawet pisałem do cyfry skargę (chodzi o współpracę pilota z dekoderem w związku z zakłóceniami TV), problem ogólnie znany. Totalnie mnie olali (wymiana mailowa była "jałowa", odniosłem wrażenie , że nawet moich maili nie czytali). Moja współpraca z dekoderem powoli zaczyna się odbywać na zasadzie wciskania przycisków w dekoderze (nie w pilocie) a to chyba nie o to chodzi. Zastanawiam się nad oddaniem sprawy do rzecznika praw konsumenta (zerwanie umowy bez konsekwencji). Jutro wymieniam dekoder (3 raz - tym razem padł twardy dysk) i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ciekawe czy jutro wskocza nowe kanaly do oferty czy bedzie poslizg ...

Ja bym nie liczył na nowy kanał akurat jutro :mrgreen:

Cierpliwosci! Jeszcze niecale 2 miesiace i bedziemy mieli w cyferce PVR-a ktory dorowna N-kowemu Turbo :brawo:

Mnie o uszy obił się nieco inny termin, trochę dalszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYFRA+ poszerza swą ofertę o nowy kanał – HISTORY. Abonenci platformy mogą go oglądać od 2 listopada 2009. To 16. kanał dołączony do oferty CYFRY+ w ciągu 12 miesięcy. Kolejny zostanie ogłoszony wkrótce.
źrodlo: cyfraplus.pl

 

ciekawa zapowiedz :D

nie lubie spekulacji ale ESPN America nie pogardzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś miłośnikiem flory i fauny to wiadome, ale NGC jest lepszy a dlaczego, bo porusza każdą tematykę i każdy coś znajdzie dla siebie, bo jeśli kogoś nie interesują zwierzęta to dla takich osób NGC Wild będzie zbędnym kanałem.

 

Jednak NGC Wild idealnie uzupełni kanały dokumentalne => Planete, NGC, NGC Wild, Travel, History - same perełki :) brakuje już tylko jednej i takie mam przypuszczenia, że kolejnym kanałem będzie właśnie NGC Wild :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do perełek to jeszcze brakuje BBC Knowledge, oraz kanałów Viasat ;] Nie żebym się tych kanałów domagał, bo dokumentalna oferta C+ bije na głowę konkurencję, ale uściślam że na rynku nadal są bardzo dobre kanały których w C+ nie ma. Jednak nie można mieć wszystko, a co za dużo to nie zdrowo ;]

 

@efekt, raz piszesz że History Channel jest 100% lepszy o paczki Discovery, a później domagasz się jeszcze Discovery Historia, dla ciebie chyba najważniejsze jest to żeby było jak najwięcej, nie ważne że tego się nie ogląda ;] Jak dla mnie kanały Discovery mogłyby nie istnieć, ich poziom jest naprawdę marny (bynajmniej jeśli chodzi o te które są w C+).

 

Dla mnie bardzo dobrze że nowe kanały trafiły właśnie do komfortowego, bo przez ostatni czas większość nowości pojawiało się już od podstawowego, teraz człowiek przynajmniej wie za co dopłaca te parę złotych do wyższego pakietu.

 

Osobiście liczyłbym teraz na poszerzenie zawartości dla dzieci, jakiś nowy kanał, najlepiej jakby to był Boomerang, bo jakby nie patrzeć to w wszystkie kategorie zostały poszerzone w przeciągu ostatniego czasu oprócz właśnie Dzieci i Muzyki (nie licząc MTVN HD, tutaj pewnie dołączą Rebel.tv). Na NGC Wild bym nie liczył raczej, jakby mieli go dodać to zrobili by to zaraz po Nce, a w kategorii programów dokumentalnych w ostatnim czasie przecież przybyły 4 kanały (Animal Planet HD, ID, Travel Channel i History).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...