Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już długo i z niecierpliwością czekam na TVP Historia i może przy okazji na TVP HD i mam nadzieję, że już niedługo się doczekam. Chciałbym jakiś dobry kanał filmowy w pakiecie familijnym, żeby niezależnie od pory można by obejrzeć jakiś ciekawy film. A oprócz tego to chciałbym jeszcze żeby Cyfrowy Polsat postarał się trochę bardziej i żeby miał bogatszą i ciekawszą ofertę programową od n-ki i Cyfry +, bo jak na razie wypada dość cienko na tle konkurencji :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Cyfrowy Polsat ma jedną wielką zaletę - Polsat. Poza tym ja nie napisałem, że Cyfrowy Polsat ma słabą ofertę tyko, że wypada cienko na tle pozostałych platform, a chyba każda platforma chce być najlepsza, więc piszę, czego ja oczekuję. Fakt jest Faktem, że Cyfrowy Polsat ma w ofercie 82 kanały, n - 85, a Cyfra+ - 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam był chciał Polsat Kino, o ile będzie w nim prawdziwe kino, do familijnego, ponieważ brak w nim jakiegokolwiek kanału z filmowego. No dobra, ktoś może powiedzieć że jest TCM, ale powiedzmy sobie szczerze że to co on prezentuje nie przyciąga :lol2: Coś czasami na TVN 7, TV 4 leci, ale naprawdę brak filmu w familijnym. Może coś do familijnego w stylu Ale Kino albo albo Hallmark? Myślę że podzielicie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe, z jego skłonnościami do ch[beep]a się. Zazwyczaj o nowościach informuje już po fakcie.

Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć POLSAT KINO i POLSAT DLA DZIECI mają być kanałami HD... albo przynajmniej ten pierwszy.

Dobrze, że to wątek: Jakie kanały byście chcieli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel regionalny... Nie zawsze mówi prawde aczkolwiek tvp sport sie sprawdziło i filmboxy już ponoc sie finalizują... prawda jest taka że do czegos ten transponder nowy służyć musi... :)

 

Się napalacie na nowe kanały na tym TP a tak na prawdę gomno* dostaniecie... Najprędzej odciążą poprzednie TP aby na tych innych znowu móc upychać kanały...

A wątpie już aby inwestowali tam w HD bo znając Polsat to sobie myślą że na obecnym HD TV zmieszczą sie ze 2 kanały w sam raz TVP HD i Filmbox HD

 

*pewna rzecz z pewnej części ciała, na ogół stała forma ale czasem na strasznie płyna, słowo zakazne na forum dlatego daje opis co to znaczy gomno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby były jeszcze dwa kanały na cyfrowym polsacie, a mianowicie Orange Sport i Comedy Central.

Też bym chciał, szczególnie tego pierwszego, ale na to nie ma co liczyć... :( Cyfra nie puści OS do innych platform :/ Co innego Comedy Central ;) Kiedyś powinien pojawić się w Cyfrowym Polsacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to bym wszystko chciał na Cyfrowym Polsacie, najlepiej za darmo! :lol2:

Ale tak serio to z możliwych chciałbym żeby na Cyfrowym Polsacie znalazły się kanały Filmbox i pozostałe kanały TVP. A szczególnie zależy mi na TVP Historia, bo te kanały popularnonaukowe, które oferuje Cyfrowy Polsat, może poza BBC Knowledge, nie za bardzo mnie ciekawią. Na dodatek na tych kanałach, szczególnie w programach o tematyce historycznej, brak czegokolwiek co dotyczyło by Polski, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...