Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy wystarczy?Jak się ma pakiet super film,to jak mówiłem,jestem zadowolony,pod względem filmów.Ale pod względem kanałów dokumentalnych oferta jest ciut za uboga.Ale jak widzę,brak na forum fanów dobrych dokumentów.

 

 

Co do programów dokumentalnych , to myślę , że fanów nie brakuje . Fani w/w programów są to ludzie , którzy myślą racjonalnie i zdają sobie sprawę z faktu , że pisanie błagalnych postów o dołączenie do oferty nowych kanałów tematycznych nie odniesie żądanego skutku . Tak więc dali sobie spokój .

Mam w kablówce dodatkowo National Geographic i Planete , a z Astry Historia TVP i na dzień dzisiejszy to musi mi wystarczyć . Nie pogardziłbym Visatami i Discovery Historia .

Ale , jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,że więcej nie oznacza lepiej.Kanałów dokumentalnych jest dużo.Zgoda.Ale przyjrzyjmy się ich ramówkom.Mnie chodzi tylko o to,że jak byłby jeden więcej,to jest większa szansa ,że o danej porze,na którymś znajdę coś ciekawego.Po prostu jestem trochę rozczarowany tym,co nadaje Discovery.I nie chodzi mi o techniczną jakość nadawania sygnału,tylko o ramówkę.Najbliższe mojemu wyobrażeniu o kanale popularnonaukowym jest BBC Knowledge.Choć na tym ostatnim do szału doprowadzają mnie wieczne powtórki Top Gear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mój drogi, ale Planete to najlepszy kanał dokumentalny w naszym kraju w jego ramówka obfituje w ciekawe dokumenty, non stop pojawiają się nowe programy a powtórki to prawdziwy problem LECZ z innego powodu, są one zbyt rzadko i jak się zagapić można mieć niemały problem ze złapaniem danego filmu.

Porównywać ilość powtórek do takich stacji jak TVP HD, Discovery czy BBC to kompletna głupota i absolutny brak wiedzy na temat tego co piszesz.Bardzo bym chciał aby więcej stacji stosowało podobną politykę programową co Planete, zamiast zasypywać nas tym samym dziesiątki razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja źle o Planete nie pisałem.Wiem że to chyba najlepsza stacja z filmami dokumentalnymi.I bardzo chciałbym by była w CP.Ale to chyba nierealne.Dlatego Cyfra+ będzie moją drugą platformą.CP wziąłem m in. dla BBC Knowledge,którym jak na razie ,jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planette to program podobnie jak Ale Kino czy kUchnia tv produkowany przez canal plus wyłącznie dla Cyfry Plus wiec zapomnijcie o tym ze trafi on gdzie indziej tez.

W pakiecie podstawowym w cyfrze za 30 zl mam planette, national geographic i 3 kanaly discovery, za ta cene wystarczy.

A Polsat by mi tego nie dal w takej ilosci i jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowe marzenia wszystko zniosa, a i tak dostaniemy to na co Jego Wysokosc wlasciciel pozwoli wydac troche grosza, ktore zbiera jak zniwiarz zboze od milionow abonentow. Poki krzywa abonentow rosnie w takim tempie, jak dotychczas nalezy zapomniec o jakichkolwiek nowych, swietnych programach w ofercie. No chyba, ze za darmo stacja je dostanie, bo jak na razie to nie szastaja pieniazkami, w markecie z programami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to da... :roll: . Żadna platforma cyfrowa nie wprowadza kanałów do oferty tylko dlatego, że padają takie propozycje na jakimś forum lub abonenci wysyłają e-maile z prośbami. Gdyby tak z połowa osób posiadających Cyfrowy Polsat przestała płacić za posiadanie tej platformy, to może wywołało by to lawinę nowości :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może czas rozliczyć CP z naszych marzeń.

Zacytuję siebie:

A co ja bym chciał, wiele: TVP INFO, TVP Sport, TVP Historia, TVP HD, Discovery T&L, Discovery HD, Viasat Explorer, Viasat History, NASN, 4xFilmbox, Movies24, Comedy Central, The History Channel SD i HD, KidsCo, Nick, JimJam, MTVN HD.

Jest to post z 6 września 2008 roku więc minęło pół roku. Nie chodziło mi tyle, że jakoś specjalnie pragnę tych kanałów (zależało mi głównie na tych "wytłuszczonych"), ale o to, że są to kanały które CP może w każdej chwili dodać gdyż są na naszym rynku a także nie są na wyłączność w innej platformie.

Podsumowując:

Wymieniłem 21 kanałów.

W ciągu tego półrocza CP dołączył 4 kanały w tym dwa HD i tak "chciane" przez wszystkich 2 kanały TVP.

Więc nie jest źle z mojej listy marzeń zostało zaledwie 17 kanałów. :wink: Wyjaśniła się także sprawa TVN-ów w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 20 marca weszły dwa nowe kanały: TVP Info (71 pozycja) i TVP Sport (19 pozycja). TVP Info ma być dostępne od pakietu MINI a TVP Sport przez pierwszy miesiąc jest dostępny dla wszystkich (do 20 kwietnia) a później będzie w pakiecie Sport :)

 

Wszyscy chcą nowe kanały tylko sobie nie zdajecie sprawy, że czasami dodanie nowych kanałów powoduje wzrost abonamentu. Tak jak 1.01.2008r. do 37,90 zł za pakiet Familijny. I tutaj następuje zgrzyt, bo nie wszyscy chcą tyle płacić za ten pakiet. Prawdę mówiąc była to podwyżka o 2,90zł, czyli kwota niezbyt duża ale ile ludzi robiło tragedię z tego. Tak samo jakby podrożał pakiet Relaks Mix albo jakiś inny.

 

I TVNy nie znikną z CP przez parę najbliższych parę parenaścię lat :D Info z pewnej ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...