Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie łudził że CP coś do świat doda jeszcze do oferty, w tym monecie nie ma szans na razie na TVP Seriale w ofercie największej platformy, a i nie ma co porównywać zawartości pakietów CP i innych platform bo np w C+ w pakiecie podstawowym (kompakt) nie ma jednego kanału a w Familijnym w CP jest tak więc porównywanie nie ma najmniejszego sensu, wracając do tematu to cieszmy się tym co mamy :D może w krotce CP doda coś... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie dzielą się stacjami, taka polityka firmy matki z Francji, swoje stacje trzymać tylko dla siebie ;)

 

Polsat też się nie dzielił a w końcu się podzielił swoimi kanałami z cyfrą+...

Planete też widywałem kiedyś w kablówkach. A polityka lubi się zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kablówek to w odróżnieniu od platform cyfrowych Cyfra + podobnie jak i Cyfrowy Polsat chętnie udostępnia im sygnał z - tego co wiem na przykład na UPC mamy i Polsat Sport Extra jak również i Mini Mini.

A propo tego co chcielibyśmy zobaczyć to właśnie napisałem petycje w sprawie nowych kanałów i zmian na liście Cyfrowego Polsatu : http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6136

Zapraszam do zapoznania się z nią no i oczywiście poparcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie dzielą się stacjami, taka polityka firmy matki z Francji, swoje stacje trzymać tylko dla siebie ;)

 

Polsat też się nie dzielił a w końcu się podzielił swoimi kanałami z cyfrą+...

Planete też widywałem kiedyś w kablówkach. A polityka lubi się zmieniać :)

 

 

sonik79 Planete od zawsze jest w polskich kablówkach, sam go mam praktycznie od samego początku istnienia w naszym kraju, gdy jeszcze była to oryginalna francuska wersja stacji ze wszystkimi reklamami i napisami w tym języku(tylko lektor był polski).

Jeśli twierdzisz, że polityka się lubi zmieniać to mało wiesz, we Francji strategia polega na NIEUDOSTĘPNIANIU swoich kanałów konkurencji, w ten sposób przyciąga się klientów którzy jeśli chcą dobrej stacji musi do nich przyjść;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzisz, że polityka się lubi zmieniać to mało wiesz, we Francji strategia polega na NIEUDOSTĘPNIANIU swoich kanałów konkurencji

 

Nie twierdzę że wiem jak jest we Francji, bo mieszkam w Polsce. Być może wiesz więcej niż ja zarówno o polityce jak i o Francji. Punkt dla Ciebie. Nagrodę wyślemy pocztą :D Natomiast w Polsce jak widać strategia umożliwia udostępnianie kanałów konkurencji (np. udostępnienie kanałów Polsatu dla Cyfry+, czy też udostępnienie kanałów Cyfry+ kablówkom). Czyżby kablówka nie była konkurencją dla tv satelitarnej ? A czym właściwie się różni poza obecnością talerza za oknem ? Ja np. zmieniłem kablówkę na tv sat ze względu na cenę. A w telewizorze mam to samo. I co - to nie jest konkurencja ? Nie bardzo rozumiem argumenty (ani wycieczki do Francji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonik właśnie tym co teraz napisałeś udowodniłeś całkowity brak wiedzy w temacie(o co w poprzednim poście wcale Ciebie nie posądzałem), akurat telewizja satelitarna to mój "konik" od 1991 r czyli kiedy pierwszy raz zyskałem do niej dostęp. Telewizje kablowe na świecie nie są uznawane za bezpośredniego konkurenta dla platform cyfrowych, ponieważ działają na innych zasadach, dlatego kanały trafiają do ich oferty(polecam obejrzeć nieco witryn internetowych zachodnich operatorów kablowych i sprawdzić) Kablówka ma ograniczony zasięg, ze względu na bardzo rozdrobnioną strukturę, liczbę abonentów,ofertę, cennik, nie może więc stawać do walki jak CP przeciwko C+ w dowolnej części kraju, zapewnia jednak bardzo konkretne źródło zysku jeśli uda się wprowadzić do nich masowo swój kanał.

Nie ma np jednego cennika na dany kanał, jedna kablówka daje dany program w takim pakiecie, inna w drugim, trzecia zaś dołączą kanał premium w standardzie(przykład HBO, FilmBoxów, Nfilmów które w wybranych tvk są w zwykłych pakietach za które nie płaci się dodatkowo. Przykładowo paczkę Filmboxow oraz Nfilm mam za darmo w podst. pakiecie podczas gdy w N i Cyfrze płaci się dodatkowe pieniądze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udowodniłem całkowity brak wiedzy o zasadach konkurencji, wykonując zamianę oferty telewizyjnej na równoważną ale korzystniejszą cenowo, to życzę sobie dalszego takiego braku wiedzy a nawet jeszcze większego (określenie tego jeszcze głębszego stopnia zapewne poznacie z kolejnego postu kolegi Darkussss :) ). Również i Wam życzę tego wielce korzystnego braku (jak już zejdziecie ze swoich "koników" na ziemię).

 

I jeszcze Wesołych Świąt ! :P na wypadek gdybym już nie nawiedził tej szacownej dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary pisałem tylko jak platformy postrzegają kablówki i ich polityce, czytaj uważnie, "jak postrzegają" a nie co my sobie myślimy. Kablówka to dodatkowy zysk dla nich a nie konkurencja.

Ty zaś piszesz o finansowych kryteriach wyboru oferty co jest rzeczą oczywistą dla każdego.

Tobie opłacało zmienić kabel na talerz. Ja mam w kablu 62 stacje analog. i 90 cyfr.w tym 8HD, wszystko za 23zł, takiej oferty nie ma żadna platforma, jak widzisz też umiem liczyć.

 

Wybaczcie możliwe literówki, post pisany z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Religia Tv? :) Czy naprawdę będziecie chcieli to oglądać? :D Czy to tylko po to żeby było więcej kanałów na liście?

Bo jeżeli więcej ma być kanałów to żądajcie jeszcze TVR i przerzucenia z Astry Tv Trwam i jeszcze jakieś telezakupy proponuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...