Skocz do zawartości

Jakie kanały byście chcieli?


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście wystarczyłyby te kanały: TVP Historia, Nickelodeon Polska, Comedy Central i Discovery Historia. Trochę historii, którą bardzo lubię, fajny kanał z bajkami i trochę humoru (to co lubię najbardziej :o )> Filmowych kanałów aż tak bardzo nie potrzebuję, chyba że dadzą go do pakietu familijnego, ale jeden 100% kanał filmowy z filmami na poziomie wystarczy mi w zupełności, bo i tak nie mam wiele czasu na oglądanie filmów. Wolałbym jednak, żeby tym jednym (jedynym) kanałem filmowym całodobowym w pakiecie familijnym nie był Polsat Kino, bo nie przepadam za kanałami tematycznymi Polsatu (no może poza Polsat Sport i Polsat News), ale kibicuję bo może nie będzie taki zły... :roll: . Ale jeśli oprócz przedstawionych przeze mnie 4 kanałów Polsat ma zamiar dodać jeszcze coś innego to nie mam nic przeciwko, bo jak to mówią "od przybytku głowa nie boli" :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pamiętaj lukas_k, że ten wątek służy głównie do przedstawiania swoich marzeń na temat nowych kanałów w CP. Więc i można marzyć o kanałach na wyłączność w innych platformach. :wink:

 

A jakie mi się marzą kanały?

Kiedyś marzyły mi się Eurosporty i są, potem marzył mi się TVP Sport i jest, więc teraz nie mam o czym marzyć bo wszystkie najważniejsze kanały sportowe w CP już są, poza Canal+ Sport, a to jak wiemy marzenia, które raczej nigdy się nie ziszczą. Poza tym pozostają jeszcze ESPN Amercia, nSport i Sportkluby, ale to już mniej istotne kanały. Poza kanałami sportowymi przydałyby się jakieś porządne kanały filmowe, ale takich na rynku nie ma(poza Canal+). No, i do tego wszystkiego jakieś kanały dokumentalne jak np. oklepane Viasat History, Explorer; NGC i History. Na koniec, do tego wszystkiego należy dołączyć TVP Historia i TVP HD, gdyż pełna oferta kanałów telewizji publicznej powinna być w każdej platformie, a nie tylko w wybranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: MGM HD jest na wyłączność w n.

Po drugie: Niby do jakiego pakietu w Relax Mixie, miałyby dojść Viasat`y? Jeżeli już by się pojawiły, to myślę, że doszły by do familijnego.

Po pierwsze: to jest wątek "Jakie kanały byście chcieli????", a nie jakie kanały są możliwe (jak na razie) do dołączenia do oferty. :mrgreen:

Po drugie: nic nie stoi na przeszkodzie żeby powstał nowy pakiet z kanałami Viasat (o ile zostałyby dołączone). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powinny się pojawić według mnie: Viasat History, Viasat Explorer, History, History HD, NGC (wyłączność C+ :/), NGC HD (wyłączność C+?), TVP HD, TVP Historia, MGM HD (dodatkowo w werski SD) - niestety ma n :/, Sportklub, Sportklub+ - marna jakość, ale sportu nigdy za dużo :D

Mogłyby się pojawić: Comedy Central, Universal, Sci-Fi, ESPN America, TVN CNBC Biznes, Religia TV. Nick, Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są moje typy nowych kałów w Polsacie (bujanie w obłokach):

-tvp hd,

-bebe tv,

-tvn hd,

-Sci-Fi,

-SportKlub & SportKlub+,

-kanały CANAL+,

-Discovery Travel&Living,

-Viasat Explorer & Viasat History,

-National Geographic HD,

-Planete,

-The Style Network,

-Domo,

-Film Boxyyy,

-MGM,

-Tvn Discovery Historia,

-Kanały Mtv networks,

-eska tV,

 

I TO WSZYSTKO!!! OFERTA NIEMALŻE DOSKONAŁA. haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jakby zmienili platformę to by nie mieli czego chcieć. Przyjemnie jest coś chcieć.

 

Poza tym abonenci Cyfry+ też chcieli wiele kanałów, które miała konkurencja. Część już mają. Mam wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfry+ może i mają to, czego chcieli, ale nie maja tego, czego chcieli od dawna - Polsatu! :mrgreen: Może się to teraz zmieni, ale i tak w CP jest dużo dobrych kanałów, których nie znajdziesz w Cyfrze+.

A wracając do kanałów, które chciałbym, to jakbym mógł zapomnieć o kanałach tematycznych TVN'u! Podobno z CP wyrażali chęć dołaczenia pozostałych kanałów produkcji TVN do oferty CP, ale jak na razie nic z tego nie wyszło. Może coś się zmieni, gdy Polsat dołączy do n-ki... Może tzw. wymiana kanałów własnej produkcji? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Cyfry+ może i mają to, czego chcieli, ale nie maja tego, czego chcieli od dawna - Polsatu!

 

Ja tam nie odczuwam braku Polsatu. Mając wcześniej CP, Polsat oglądałem raz w tygodniu, bo leciał serial "Kości". Podobne odczucia ma zapewne wielu abonentów Cyfry.

 

... ale i tak w CP jest dużo dobrych kanałów, których nie znajdziesz w Cyfrze+.

 

Dla mnie raptem 5 kanałów: 4xBBC no i Boomerang, także to wcale nie jest dużo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...