Skocz do zawartości

Czy jesteś za zmianą nazwy z RMF MAXX na RMF 2?


BiL
 Udostępnij

Czy jesteś za zmianą nazwy z RMF MAXX na RMF 2?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zmianą nazwy z RMF MAXX na RMF 2?



Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Telewizja Urbanski napisał(a):

ponieważ RMF MAX to stacja dzięki której dzonajemy sporo muzyki klubowej jak i rapu i rnb.

Raczej to w 2006/07 r. Obecnie stacja gra głównie pop, dance i inne gatunki jak inni (czasami może trafi się coś klubowego, ale rzadko coś dobrego). I ma to jakiś sens, że to jest jak RMF FM w latach 90. Bardziej to, co mówisz to Sizeer FM jest (tylko bez polskiego rapu i w ógole polskiej muzyki). Dominuje tu rap (głównie Kanye West albo Black Thought) i r&b, ale również nie gardzą popem, alternatywą, elektroniczną muzyką i rockiem. Trochę jestem za zmianą nazwy na RMF Region, a nie na RMF 2. I jeśli @BiL chcesz posłuchać nowych przebojów, to albo Spotify, albo np. BBC Radio 1/1Xtra/1Dance/1Relax lub Capital/Capital XTRA/Dance/Chill. MAXX to tak naprawdę maszynka dla reklam regionalnych - i - pod ukrytą nazwą - RMF FM z lat 90, tylko skupiony na tanecznych brzmieniach (i to mocno typowo Heartowymi).

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja jestem za tym, żeby RMF MAXX zaczął nadawać więcej remixów, klubowych, elektronicznych utworów.
Jakby pojawiły się piątkowe i sobotnie audycje wieczorne z muzyką klubową - byłoby dobrze.
Moim zdaniem nie ma potrzeby zmiany nazwy stacji. Jest potrzeba zmiany playlisty.
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, że nie potrzebna jest zmiana nazwy tylko zmiana playlisty, więcej utworów klubowych i remixów więcej house, i chciałbym powrotu Klub Fm do RMF Maxx żeby też więcej nowości na Hop Bęc muzyki klubowej było, i rnb i hip hop zagraniczny i polski i żeby listę Hop Bęc nie prowadził Siwek tylko ponownie Przemek Grabowski.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogłoby by być to i to. Ja bym poszedł jeszcze dalej i stacje takie jak Radio Alex, Radio Gra, Radio Jura czy Radio 90 zamienił na RMF 3 lub RMF City profilując przy okazji wszystkie anteny RMFu pod kątem muzyki i treści. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...