Skocz do zawartości

Piłka nożna: Fortuna 1 Liga


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ruch Chorzów wraz z ŁKS-em Łódź - z bezpośrednim awansem do Ekstraklasy. 

 

Pary barażowe - o ostatnie, trzecie miejsce w Ekstraklasie:

Bruk-Bet - Stal Rzeszów

Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice

 

Oczywiście kibicuje Wiśle Kraków. Jeżeli im by się nie udało - fajną niespodzianką byłby awans Stali Rzeszów. 

Mecze barażowe w najbliższy wtorek, a w niedziele finał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 20:28, cidik napisał(a):

Ja licze na mega sensacje i awans Puszczy. Skoro mogła Amica, Groclin i Sokół Pniewy, to czemu nie Niepołomice

Zacznij może obstawiać mecze (jeśli tego jeszcze nie robisz), bo znowu udało Ci się obstawić. 😂

Puszcza wygrała z Bruk-Betem po dogrywce 3:2 i awansowała do Ekstraklasy.

 

Co ciekawe Puszcza zgłosiła jako swój stadion do gry w Ekstraklasie - stadion Wisły Kraków. 😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k05 napisał(a):

 

 

Co ciekawe Puszcza zgłosiła jako swój stadion do gry w Ekstraklasie - stadion Wisły Kraków. 😂

😂 jest ciekawie- do samego końca. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beks napisał(a):

Można powiedzieć, że to prawdziwy kopciuszek. Utrzymanie w przyszłym sezonie w Ekstraklasie będzie dużym osiągnięciem dla Puszczy. 

Ja obstawiam, że to pierwsi kandydaci do spadku w kolejnym sezonie. Chociaż Ekstraklasa nas już nie raz zaskakiwała. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Póki co różnice punktowe są w sumie niewielkie. Nie ma znaczącego lidera i wiele może się jeszcze zdarzyć. 

 

Też jestem ciekawy czy Wisła Kraków i Lechia Gdańsk zdołają wrócić do Ekstraklasy. Też uważam, że miejsce obu klubów jest w Ekstraklasie. 

 

Zaskoczeniem jest dla mnie Odra Opole. Na chwilę obecną jest wiceliderem. Mimo wszystko wydaje mi się, że im do Ekstraklasy się nie spieszy. 

 

Rozczarowuje tradycyjnie GKS Katowice. Chciałbym ich w końcu zobaczyć w Ekstraklasie. Ale tam z kasą też nie za ciekawie.  Polonia Warszawa raczej bliżej dołu niż góry tabeli. Raczej na derby Warszawy w przyszłym sezonie nie ma co liczyć. Może doczekamy się za to zespołu z Lublina w Ekstraklasie? Kręcą się wokół miejsc barażowych. Bo na zespół z Rzeszowa raczej nie ma co liczyć póki co. 

 

Mimo wszystko - 1. Liga wciąż ciekawa. Jak to się skończy - zobaczymy. Może będą miłe niespodzianki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...