Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na infolinię - pani mi powiedziała że można podpisać aneks ale tylko 6 miesięcy po zawarciu umowy i podpisanie aneksu wiąże się z migracją na wyższą prędkość ... Mówi że inaczej nie da rady... Ewentualnie nie trzeba czekać 6 miesięcy tylko od razu podwyższyć prędkość i wtedy będzie się mieć te kanały. Więc to jest dziwne...

 

@green ninja - jak byś mógł to się dowiedz kiedy będzie nowy dekoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu lipa z tego co pisze kolega podpisujesz aneks do umowy i masz te kanały

Tia..super. Po pierwsze aneksem przedłużasz czas trwania umowy lojalnościowej z TP o przynajmniej pół roku i w przypadku ewentualnych promocji w międzyczasie możesz tylko tak jak dziś oburzać się na forum. Po drugie przy podpisaniu aneksu cena za usługę wzrasta. Po trzecie idiotyzm do potęgi n-tej to kodowany dostęp do kanału FTA (TVP Historia) i konieczność podpisania aneksu w sytuacji gdy chcesz oglądać kanał FTA.

Każdy ma wolny wybór. Ja w październiku żegnam się na dobre z TP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się co chwilkę robią drożej chociażby o to 5zł i do tego aktywacja 30zł. TV4 Polsat i TVP Historia to mam z DVB-T. MTV to porażka podobnie jak TVP Seriale, Nickelodeon same powtórki no i bajki z resztą a tvny jak tvny dla nich nie warto tylko moim zdaniem. Czekam na koniec umowy i rzucam tą całą tv od tepsy w pierony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badyl

chodzi o to że:

przykład :

mamy dzisiaj :2011-03-12

masz umowę na neo+tv od 1 stycznia 2011, umowa ma się kończyc 31grudnia 2012 roku ( czyli na 2 lata, tak ? )

powiedzmy że nagle masz ochote na te nieszczęsne kanały tvn'u, możesz je wziąść ale nie na umowie na rok ( bo by sie konczylo w 13.03.2012, czyli wczesniej niz twoja pierwotna umowa na 2 lata) o to chodzi moze zle wytlumaczyłem ciężko mi to inaczej wytlumaczyć (tak jak całki :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

szczerze to proponował bym kupić sobie własny dekoder, ja mam globo 9600ts i nie narzekam, karta z cyfry najtansza i polsaty sie pojawiaja i tv4 :)

Wszystkie kanały z pakietu podstawowego są na tp. w DVB-S, oczywiście poza TVN HD, więc większość dekoderów SD powinna dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@green ninja

Mam pytanie do ciebie z "innej beczki" Bodajże w ubiegłym roku(Dokładnej daty nie pamiętam) Telekomunikacja Polska wprowadziła promocję dla abonentów pakietu podstawowego.W ramach tejże promocji do owego pakietu na rok czasu dołączono kanały Nickelodeon i Movies24.

 

Proszę odpowiedz mi kiedy ta promocja na te kanały się kończy? Z góry ci serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

 

@Maker3 Oczywiście tuner sd(DVB-S) powinien dać radę.Nie będzie tylko TVN HD, ponieważ nadawany jest z transpondera DVB-S2.

Ja osobiście mam Opticuma 4160CX Plus z softem multicast i owy pakiecik chula aż milo.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa.... to sie napaliłem:/. do [beep] z takim czymś. mi sie umowa kończy w sierpniu 2012 i musze czekać do sierpnia tego roku żeby podpisać umowe na rok, bo na 2 lata nie podpiszę. chce sie jak najszybciej uwolnić od tego [beep]a. mam nadzieję że do tego czasu na moim terenie bedzie dzialać upc. na pewno za parę dni będą dzwonić do mnie z super ofertą ... niech się k..... w [beep]e pocałują. ale coś mi mówi że dodadzą te kanały bez niczego za jakiś czas jak naruchają sobie osób co zmienia umowe po to żeby mieć te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...