Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na uhd88 od wczoraj wieczór pojawiło się coś takiego jak "EURO 2012" na kanale 33. Tvp2 hd zameldowało się na kanale 42 spychajac tvp hd na 43. Niestety oba nowe kanały nie działają... dwójka ciągle czarny ekran a ten euro mieli coś po włączeniu i po chwili błąd "isf". mam wersję satelitarną, pakiet full hd.

Także czekam aż zaczną dzialać. Oby do euro się wyrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusiak22, nikt nie wątpił w Twoją prawdomówność :)

Tak mam tą czarną kartę, być może nie ma jeszcze uprawnień (chociaż wtedy zwykle wyskakuje komunikat by zamówić pakiet) albo po prostu jeszcze coś w oprogramowaniu muszą pozmieniać. U mnie te kanały pojawiły się bez jakiejkolwiek aktualizacji, po prostu są. Poza tym całą noc dekoder był na kanale 4fun.tv co wedle formułki z 801505505 powoduje spłynięcie aktualnych uprawnień na kartę. Nic, pozostaje czekać, liczę, że oficjalny sponsor mistrzostw nie zawiedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie rozumiem - jak można dawać ogólnodostępne kanały do wyższych pakietów niż podstawowy?! Wszystkie kanały które są DVB-T OBOWIĄZKOWO powinny znajdować się w pakiecie podstawowym... Jak tak można...

Jak widać można, wszystko można, byle tylko klienta złowić na pakiet HD czyli na dodatkową opłatę.

Nie mam pojęcia, czy jakiekolwiek przepisy regulują, co powinno OBOWIĄZKOWO znajdować się w pakiecie podstawowym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Euro 2012 na kanale 33. Typowa interaktywna strona internetowa pełna informacji na temat Euro. Działa ok. informacje o zespołach , wyniki meczów i aktualne wiadomości. Bardzo fajne dla osób , które w internecie szukają informacji jedynie o Euro 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

W SHD? Nie widzę takiej opcji w UHD 88, mimo to, że w przewodniku jest mowa o usłudze interaktywnej.

EDIT: Już widzę, jednak nie działa, pojawia się komunikat: Wybrana usługa chwilowo niedostępna Kod: ist .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na 801505505 w tej sprawie (TVP2 HD oraz EURO2012). Niestety nic się nie dowiedziałem, konsultant mało kompetentny. Stwierdził, że takich kanałów nie ma w posiadanym przeze mnie pakiecie i nie wie skąd się u mnie pojawiły. Po dłuższej rozmowie i próbie wytłumaczenia powiedział, że jedyne co może zrobić to odświeżyć mi uprawnienia na karcie i oczywiście prośba o włączenie 4fun.tv na 15 min. Nie chciało mi się już dłużej prowadzić pustej rozmowy, oczywiście nic to nie dało. Kanały nadal nieaktywne (dwójka czarny ekran, euro 2012 kod błędu isf).

Ciekawe czy zdążą do piątku to ogarnąć. Widać konsultanci nie dostali z góry żadnej informacji, że technicy coś działają w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na 801505505 w tej sprawie (TVP2 HD oraz EURO2012). Niestety nic się nie dowiedziałem, konsultant mało kompetentny. Stwierdził, że takich kanałów nie ma w posiadanym przeze mnie pakiecie i nie wie skąd się u mnie pojawiły. Po dłuższej rozmowie i próbie wytłumaczenia...

No właśnie - o czym tu mówić, jeśli trzeba konsultanta najpierw poinstruować o oczywistych sprawach :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...