Skocz do zawartości

Nowości w Orange TV – stan aktualny


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MAM TVP HISTORIA Z ASTRY I NIE PRZEPADAM :D

Rzecz gustu. Gdyby wszyscy oglądali te same kanały byłoby nudno, operatorzy mieli by identyczne oferty i nie byłoby żadnej konkurencji.

Nie będę inwestował w zestaw satelitarny tylko dlatego że mój obecny operator (TP) chce za kanał FTA pobierać dodatkową opłatę. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia jest za darmo w NTC jak ktoś jest w zasięgu MUX3.. Na początku myślałem, że częściej będę go oglądał, niestety większość programów jest naprawdę nudna. Mam nadzieje że TVP Dokument który pewnie zastąpi Historie będzie chociaż minimalnie ciekawszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pkt.6

W przypadku audycji wchodzących w skład programów nadawanych przez TVN.SA- TP jest zobowiązana-na żądanie TVN SA do ich wyłączenia

Tak więc tepsa może w każdej chwili ograniczyć dostęp do nich -tak jest w umowie i niema podstawy do rozwiązania umowy -a więc na przykład po miesiącu pakiet podstawowy może zostać pozbawiony kanałów grupy TVN SA

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Kolego ten wpis w regulaminie jest od początku usługi TV w tp :), pamiętam ze ostatnio na tvn lecial jakis film chyba Wirus, i go nie było :) ( emisja o 3:40 w nocy :P )

 

zresztą twoj nick i data dołączenia dużo mówi, więc szkoda żebyś siarę robi siarę cytując po 1 paragrfie i dawał jakies wyimaginowane domysły :)

 

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358483/T ... 086978.pdf

O, znalazlem jakos :) ostatnio były zablokowane kanały sierpniu 2010 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aktualizacja z nowych kanałów zauważyłem

Numer 10: TVN HD

29: TVP Seriale

47: TLC (ale to chyba przesunięcie)

76: National Geografic

Małe przetasowania jeżeli mnie pamięc nie myli, to TVN Turbo z pozycji 45 na pozycje 42 został przesunięty i TVP Polonia 116

Usunięta została usługa Cyfra+ z menu.

Przewodnik jak nie działał tak nie działa.

 

Kanału TVP Seriale nie oceniam bo nie mam do niego dostępu. Nie będe kombinował z umowami dla paru kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam o godzinie 15:00 dnia 15.03.2011

Posiadam pakiet podstawowy do 31.08.2011

 

1 1TVP

2 2TVP

3 TVP INFO

4 TVN

5 OS INFO

7 TVN 24

8 TVN7

9 TV PULS

24 TPTV

25 MOVIES 24

29 TVP SERIALE brak uprawnień

42 TVN STYLE

43 TVN TURBO

57 NICKELODEON

61 OS INTERACTIVE

69 TVP SPORT brak uprawnień

76 NATIONAL GEOGRAFIC

81 TVP HISTORIA brak uprawnień

90 MTV

92 VIVA

96 4FUN TV

98 REBEL TV

100 ESKA TV

110 TVN CNBC

111 TVN BIZNES

112 TVN METEO

113 TRWAM

114 RELIGIA

115 TVP KULTURA

116 TVP POLONIA

117 EDUSAT

118 TELE 5

119 POLONIA 1

120 ITV

121 MANGO 24

122 TVS

123 TVN WARSZAWA

124 CSB TV

804 DZIECIAKOWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie aktualizacja do Ciebie nie doszła.

U mnie też są te kanały na liście ale zakodowane bo nie podpisałem tego aneksu.

 

aktualizacja doszła i tylko kolejność kanałów sie zmieniła. a te kanały mam ale zablokowane. aneksu nie podpisywałem i nie zamierzam podpisywać. a z wypowiedzi jakobsjw1400 wynika że po aktualizacji ma dostep do tych kanałów. na innym forum wyczytałem że niektórzy też mają a nic nie podpisywali :/. nie wiem ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem aktualizacje, mam pakiet M więc TVNy miałem ale np TVP Historia mimo ze naziemnie jak i z astry za darmo to jednak mam zakodowane. Rozumiem ze starym klientom z pakietem podstawowym nie dadzą tego kanału ale to jest czysta kpina aby klienci którzy płacą za dodatkowe pakiety M czy L nie mieli dostępu do darmowego kanału. Tym bardzie to głupie gdyż mam TVP Historia w tym dekoderze za darmo na pozycji 213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma pakiet podstawowy przez kabel IPTV, 5 dni temu właczyli mi TVN_y National Geo orz TVP Seriale TVP Historia iMTV. Dzis rano te kanaly mam znów zakodowane. Co mam zrobić zeby je miec nadal? Umowa m sie konczy dopiero pod koniec roku.

Czy trzeba wziasć pakiet M aby je miec czy tez jest szansa ze pojawią sie one u mnie z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...