Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat Futbol w ten weekend pokaże aż 3 mecze. Wszystko to transmisje meczów ligi holenderskiej. Za to nie zobaczymy ani jednego meczu ligi ukraińskiej i rosyjskiej. A zapomniałem dodać, że w tym tygodniu dane nam było raczyć się aż jednym meczem w ramach Ligi Europejskiej.

Kurcze, ale Polsat nas rozpieszcza tymi transmisjami piłkarskimi. Mam tylko nadzieję, że Polsat od przyszłego sezonu ograniczy ilość transmisji. W końcu co za dużo to nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Mecze w nSport są co dwa tygodnie. A w Polsacie Futbol są co weekend, a także co dwa tygodnie w środku tygodnia.

Po prostu gorszego kanału od nSport nie ma, ale Polsat Futbol po trosze zbliża się do nSport. Ale jeszcze mu daleko. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedizele o 18 na Polsat Futbol będzie Szachtar- Dynamo Kijów to tak w ramach wyjaśnienia.

A mecz PSV dadzą z odtworzenia o 20.

Owszem ramówka kiepska, ale ładnie się uzupełnia przy Eurosport2 czyli Bundeslidze i OSi czyli Ligue1. Do tego siatkówka i weekend dla kibica jest wręcz wyborny. Idzie się na oglądac sprotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Polsat Futbol to świetny kanał piłkarski. Przez cały weekend pokażą aż 4 mecze. Perfekcyjnie wykorzystają posiadane prawa - 2 mecze Eredivisie, 0 Premier Ligi (bo to pewnie za słabe drużyny, nie to co np. Wołyń Łuck) oraz 2 Premier Lihi. A dziś od 13:00 mozna było śledzić hit z Ukrainy - 2 najgorsze drużyny grały ze sobą przy niemal pustych trybunach. A to dlatego, że w jednej z nich gra Polak. A taki śmieszny Sportlub pokaże w sobotę tylko 4 mecze, a jutro bodajże 2. Nie liczę SK+. Od 13:00 emitowali dziś mecz najlepszych drużyn w Serbii na "maracanie" prawie wypełnionej po brzegi z porządnym dopingiem kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 13:00 emitowali dziś mecz najlepszych drużyn w Serbii na "maracanie" prawie wypełnionej po brzegi z porządnym dopingiem kibiców.

Gdzieś w wątkach wyczytałem, że były małe problemy z oglądaniem tego meczu. Piksel za pikselem. Nawet lepiej wygląda Polsat Futbol, ale trzeba przyznać, że ilością transmisji dziaduje na maksa. Cztery mecze na weekend to coś za mało. Zwłaszcza, że prawa mają do trzech lig, a mecze pokazują z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość PF momentami też bywa żałosna. A zwykle jest tylko bardzo słaba czy też marna. Meczów live pokazują tyle, co kot napłakał. Ja spodziewałem się czegoś innego. Że wróci magazyn GOL, że będą jakieś magazyny typu gadają sobie o ligach pokazywanych przez PF. Albo też, że będą filmy typu"Historia Futbolu" oraz coś z ich archiwum, przykładowo najlepsze mecze sprzed kilku lat z lig, które pokazywali. A dalli badziew (na początku było dobrze, bo były ligi na serwisach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wróci magazyn GOL, że będą jakieś magazyny typu gadają sobie o ligach pokazywanych przez PF.

Kiedyś jak mieli więcej praw to miało to sens.Pokazywali tam bramki z ligi: włoskiej, portugalskiej, greckiej, szkockiej, holenderskiej, angielskiej Championship, kanałów klubowych i chyba kilku meczów z Francji.

A teraz co by w takim magazynie było? Liga holenderska, rosyjska, ukraińska( :lol2: ) i 5 kanałów klubowych.Trochę skromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest skromnie. A po co pokazują wszystkie mecze LE? To nie przesada? Poza tym w weekendy ramóka jest zapchana powtórkami czy tymi pseudopremierami, a live są ze 4 mecze. Większość dnia jest zajęta przez śmieci. A na dodatek nie chcą pokazywać meczów na PS czy PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend także zapowiada się rewelacyjnie. Polsat Futbol będzie transmitował trzy mecze. Dwa w ramach ligi holenderskiej, a jeden w ramach ligi rosyjskiej. Do tego dojdą bodajże trzy premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolenie to to na pewno nie jest. Na samym początku ten kanał nie wyglądał tak źle. Ligi nie były z czuba Europy, ale przynajmniej były pokazywane, a teraz nic. Trzy, cztery transmisje i to wszystko.

A zapomniałem w tygodniu chyba transmitowali ze trzy mecze ligi holenderskiej, ale nie zmienia to faktu, że weekendy są żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znieśli opłaty na LE do końca sezonu, ale i tak trzeba wysłać sms'a czy ICOK aktywować żeby włączyli kanały z meczami LE, wiem 1zł to nie problem dla mnie byłby ale oglądam jeden mecz i tak by po prostu przełączał kanały żeby zobaczyć wynik czy coś tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to głupota. Co to za zniesienie opłaty jak i tak trzeba wysłać SMS-a i....zapłacić za niego. Ogólnie sama cena oczywiście mnie nie irytowała. Ale samo to, że kazali sobie płacić za coś, co każdemu kto ma pakiet Sport wg mnie się należy. A dlaczego? W N za bardziej elitarne rozgrywki abonenci dodatkowo nie płacą. A tutaj nie dość, ze dobrej piłki mają tyle co i kot napłakał to jeszcze kazali sobie dodatkowo płacić. Skoro teraz znów są za free to co to za problem po prostu te kanały odkodować na czas trwania meczów bez konieczności wysyłania do nich SMSa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby jednak zarobić. Bo aby mecze były całkowicie za darmo - dostęp do nich trzeba zamówić przez ICOK, a jak wiemy tam gdzie coś jest niby za darmo zamawianie przez ICOK nie działa. Zostaje nam rozmowa bądź sms, a że nikt nie chce się użerać z mało kompetentnymi konsultantami to wysyłamy sms i dodatkowa kasa leci na konto CP. Jak można łatwo zauważyć w CP nie ma nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy wiecie może do kiedy Polsat posiada prawa do transmitowania Ligi Europejskiej ? Czy tylko do końce tego sezonu, czy do 2011/2012 również ? To samo pytanie odnośnie ligi holenderskiej i rosyjskiej. Jeśli macie taką inf będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...