Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co? Będę wydawał dodatkowo 2-3 złote na miesiąc, żeby obejrzeć więcej meczów LE live? Śmieszni są. Z FTA coś można skombinować, do tego TV4. Miarka się przebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie rozwiązanie właśnie powinno być. Najrozsądniejsze i traktujące abonentów, posiadających pakiet sport-przede wszystkim, sprawiedliwie. Gdyby to była LM to bym to zrozumiał. Ale jak zrozumieć to, że konkurencja daje wszystkie mecze bardziej prestiżowych rozgrywek bez dodatkowej opłaty, a oni każą sobie dodatkowo płacić (mniejsza, że tylko złotówkę) za LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że tym razem przegięli. Ja na szczęście nie miałem, ani nie mam zamiaru dodatkowo płacić komuś za tv, dlatego mam FTA i sobie mogę wszystko wykombinować za darmo. Zrobili was w bambuko. Gdybym był ich abonentem to na pewno po tym bym jak najszybciej z CP uciekał do innej platformy lub do FTA (gdzie jest wszystko, za co każe się płacić po 100 zł miesięcznie, tylko potrzeba kreatywności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci dobrze - wypowiedz umowę jak tylko wycofają VH1. Nie będziesz musiał wybierać pomiędzy hitami takimi jak Wołyń Łuck - Krywbas Krzywy Róg albo Barcelona - Spartak z 1984 roku. W tym czasie możesz delektować się najlepszą angielską piłką czy Brasilerao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz prawdopodobnie za limuzyny dla władz Polsatu (i za paliwo do nich). Wszystkie treści dostępne w CP można znaleźć i obejrzeć za darmo.

Jasne :lol: Bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde dobrzy są w tym polsacie i pomyślec ze kiedys byłem w tym bagnie jak oni chcą opłaty za marnej jakości towar to aż boje sie myślec co by było gdyby mieli LM(2złote za dzien, czyli 4zł za kolejke) a jak by mieli jakąs mocną lige też by chcieli dodatkowej kasy. Dla mnie skandal i oszustwo kibiców sportowych.

Rozumiał bym gdyby LE nigdzie indziej nie zobaczył ale jest jej mnóstwo na kilku satelitach

19,2E - 2 mecze w kolejce

4.0W - 2 mecze w kolejce

42.2E- 2 mecze w kolejce

 

Znając zycie bedzie można na 13E gdzies zobaczyc Ictimitai TV czy cos w tym stylu.

 

Dla mnie skandal mimo ze to tylko 1zł ale gdy sie to im uda to wszystko bedą chcieli dodatkowe pieniądze.

Ciekaw jestem czy to nie jest łamanie praw bo zmieniają zasady w czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale 1zł pobierają za oglądanie meczy na kanałach od 54 do 57 czyli tych na których nadają również fimmy w usłudze VOD. Natomiast na stronie polsatsport.pl w programie są podane kanały od 23 do 26. Ciekawe czy na nich będzie leciało bezpłatnie dla posiadaczy pakietu sport i innych go zawierających? Dzisiaj wieczorem się przekonamy czy Polsat zdziera kasę, czy tylko umożliwia innym abonamentowcom obajrzenie meczu bez konieczności wykupowania pakietu sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale 1zł pobierają za oglądanie meczy na kanałach od 54 do 57 czyli tych na których nadają również fimmy w usłudze VOD. Natomiast na stronie polsatsport.pl w programie są podane kanały od 23 do 26. Ciekawe czy na nich będzie leciało bezpłatnie dla posiadaczy pakietu sport i innych go zawierających? Dzisiaj wieczorem się przekonamy czy Polsat zdziera kasę, czy tylko umożliwia innym abonamentowcom obajrzenie meczu bez konieczności wykupowania pakietu sport.

 

W sumie chyba nikt na to oprócz Ciebie nie wpadł więc miejmy nadieje, że Ci co posaidają pakiet Sport będa mogli dokonac tego wyboru, który mezc moga oglądac. Chociaż w razie co i tak TV4 da ciekawe spotkania więc oglądac będzie co.

 

Już za 7 godzin niecałe się przekonamy jak to będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...