Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Myślę że abonentom CP jest to obojętne, czy będzie włoska czy turecka na kanale PF. Ludzie biorą CP tylko z jednego powodu, bo jest Polsat.

Takie teksty strasznie mnie denerwują. Jesteś jasnowidzem, czy co? Twierdząc, że ludzie biorą CP tylko dla Polsatu. Wziąłem CP i powodem nie był Polsat. Szok?

 

Co do Polsatu Futbol to za dużo lig do kupna to nie pozostało. Jedynymi wartymi uwagi ligami nie będącymi w posiadaniu innych kanałów są lig grecka i turecka. Zastanawiam się tylko dlaczego zrezygnowali z ligi portugalskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ T.L. Boratini masz racje nie wiele praw do lig zostalo już do zakupienia,i jeśli CP się nie postara to będzie miał problem żeby uatrakcyjnić ramówke Polstatu Futbol.

@Aldek w częsci zgodze się z Twoja wypowiedzią ale nie do końca. Otóż mimo iż nie jestem już Abo CP to myśle że każdy abonent che mieć jak najatrakcyjniejszą oferte,sportową również. Z tym że ludzie biorą CP bo jest Polsat masz moze i trochę racji,ale myślę że odsetek ludzi którzy biorą CP tylko dla Polsatu jest niewielki,i napewno nie są to wszyscy abonenci tak jak Ty twierdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupią ligi z ameryki, ponieważ mecze rozgrywały by się późnym wieczorem lub całkiem w nocy, więc nikt by tego nie oglądał. Co innego SportKlub, bo to jest kanał bardziej rozpowszechniony na świecie i różni ludzie w różnych strefach czasowych go oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub bardziej rozpowszechniony na świecie? Różni ludzie w różnych strefach czasowych go oglądają? Błagam Cię nie wypisuj takich bredni. Sportklub to stacją węgierska, ma kilka wersji regionalnych tj.węgierską, polską, rumuńską, chorwacką i serbską, wszystkie te kraje znajdują się w tej samej strefie czasowej więc pomyśl nim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NBA w Canal+ też ktoś ogląda, a i wcześniej w TVP też oglądali. Olimpiada też była w nocy, a ludzie oglądali. Jeżeli ktoś jest fanem MLS to będzie i w nocy oglądał. No, ale trzeba przyznać rację, że oglądalność i tak pewnie by była marna, ale nie miałaby na to wpływu pora emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawda że nocne transmisje mało kto ogląda chyba że to bardzo popularny sport albo ważne wydarzenie sportowe. Ale z drugiej strony np: Copa Libertadores dzięki temu że mecze so o 1 lub 2 w nocy są odpowiednio tańsze. A na retransmisje i tak wielu się skusi. Kto ma obejrzeć to obejrzy live albo powtórkę.

Piłka z Południowej Ąmeryki jest atrakcyjna no i tania ze względu na pore emisji. No i nie koliduje prze to z rozgrywkami europejskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub bardziej rozpowszechniony na świecie? Różni ludzie w różnych strefach czasowych go oglądają? Błagam Cię nie wypisuj takich bredni. Sportklub to stacją węgierska, ma kilka wersji regionalnych tj.węgierską, polską, rumuńską, chorwacką i serbską, wszystkie te kraje znajdują się w tej samej strefie czasowej więc pomyśl nim coś napiszesz.

W takim razie zwracam honor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co Polsat ma prawa do połowy Ligi Włoskiej,zobaczymy jak to będzie po przetargu na prawa tej ligi bo maj być sprzedawana w jednym pakiecie i może tak się zdarzyć że Canal+ kupi cały pakiet i CP zostanie bez ligi włoskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qumil1000 nie bądź taki mądry. Lepsze ligi, które mają to rosyjska (jeszcze nie ruszyła) i pół włoskiej.

Mysle ze @qumil1000 nie jest taki madry tylko pisze prawde. Ciagle sobie wmawiacie wielkosc ligi rosyjskiej i ukrainskiej a co do wloskiej to trzeba dodac, jest to pol ligi tylko ze z dolnej czesci tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nikt nie wmawia sobie wielkości. Ligi te są całkiem wysoko w rankingu. Z kosmosu to się nie wzięło. Ich kluby nieźle spisują się w europejskich pucharach. Są spore stadiony, jest zainteresowanie. Jest z tego kasa z biletów. Są też bogaci właściciele i sponsorzy, tak więc stać kluby na zatrudnienie dobrych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wmawia sobie wielkości. Ligi te są całkiem wysoko w rankingu. Z kosmosu to się nie wzięło. Ich kluby nieźle spisują się w europejskich pucharach. Są spore stadiony, jest zainteresowanie. Jest z tego kasa z biletów. Są też bogaci właściciele i sponsorzy, tak więc stać kluby na zatrudnienie dobrych piłkarzy.

 

nie pomyliły ci sie ligi bo widze ze tak jak bys pisał o lidze angielskiej hiszpanskiej czy niemieckiej a nie jakiejs smiesznej nikt nie neguje ze poziom ligi rosyjskiej ukrainskiej czy włoskiej jest słaby ale na pewno mają dużo uboższa infrastrukture sportowa stadiony na pewno nie sa tak nowoczesne jak w niemczech lub angli nie mówiąc i frekwencji. Wiem ze kazdy swoje chwali mimo ze na te pochwały nie zasługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@mariuszo21 Zastanów się co piszesz. W Rosji różnie bywa, ale na Ukrainie infrastukura jest i elegancko się rozwija na Euro 2012. Nie jest tak, że chwalę te ligi, pokazuje je Polsat. Obojętnie kto je pokazuje. Ważne, że rosyjska i ukraińska są całkiem dobre. Do najlepszych jeszcze im brakuje, ale idą w dobrym kierunku. Jest to, co ważne - jest kasa. Z tym ligi mogą się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi się wydaje, że obecność ligi rosyjskiej czy ukraińskiej może tylko cieszyć. Tak jak wyżej wspominacie grają tam naprawdę dobre kluby, które osiągają sukcesy w Europie. Wszystko to wygląda bardzo obiecująco, mecze bywają interesujące i jest na co popatrzeć. Na pewno te ,,wschodnie'' ligi biją na głowę ligę szkocką, która jak dla mnie charakteryzuje się niskim poziomem. Może zbyt dużo tych zachwytów ale wypada cieszyć się tym co jest. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić jakąś mocną ligę w CP (myślę tu głównie o Serie A bo niby są jakieś szanse) ale tak bardziej realnie to fajnie byłoby zobaczyć ligę turecką :D

Ktoś powie, że to tylko zapchajdziury ale jak dla mnie to zawsze jakieś urozmaicenie ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie. Premier League to nie jest (tylko Premier Liga :P ), ale dobre i to. Ja szkockiej nie mogę oglądać. Nudzi mnie ta kopanina. Po za tym tam już wiadomo, kto zostanie mistrzem, choć daleko do końca sezonu. Turecka byłaby fajna, ale ja bym wolał meksykańską. Serie A mnie nie interesuje zbytnio, ale na pewno wielu fanów ma w Polsce. Szansa jednak na Serie A w CP żadną nie jest duża. Ani brazylijską, ani tym bardziej włoską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qumil1000 nie bądź taki mądry. Lepsze ligi, które mają to rosyjska (jeszcze nie ruszyła) i pół włoskiej.

 

moga puscic tam:

- liga holenderska (na żywo w weekendy i w tygodniu powtorke)

- liga szkocka (na żywo ; nie wiem na 100% ale chyba sa teraz jej rozgrywki)

- liga angielska (więcej powtórek)

- liga hiszpańska (więcej powtórek)

- mecze towarzyskie (były kilka dni temu to mogą puścić jeszcze raz)

- puchar niemiec (puście jakieś powtórki jak nie ma meczów na żywo)

- puchar francji (puście jakieś powtórki jak nie ma meczów na żywo)

- liga europejska (zawaliliście runde w lutym to dajcie jakieś powtorki i oczywiście 11.03 mecze na żywo)

- liga ukraińska (powtórki)

- liga argeńtyńska (w nocy na żywo)

 

wkrótce:

- liga rosyjska (za tydzień albo za dwa tygodnie wystartuje wiec mecze na żywo)

 

 

i co nie ma co wrzucic na antene???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozumiem, że powtórki ligi ukraińskiej są znacznie lepsze niż jej mecze na żywo. :lol2:

 

A po za tym, to gdzie ta liga argentyńska? Ja jakoś jej nie widziałem nigdy na antenie Polsatu Futbol,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I dlatego dobrze by było, gdyby Polsat dołączył Sportkluby, bo tam jest dużo średnich lig a skoro sam rezygnuje z greckiej, portugalskiej czy belgijskiej to widać że jest coś nie tak...

Popieram w 100% :) To zawsze wniosło by wiele nowego do oferty sportowej CP, choćby rozgrywki pucharowe w Anglii czy też piłkę południowoamerykańską, której fanów u nas na pewno nie brakuje. Mimo tego, iż byłaby to jakaś konkurencja dla kanałów sportowych Polsatu to wydaje mi się, że to byłby słuszny krok z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie posiada praw do Ligi Argentyńskiej. A Liga Rosyjska startuje już w ten weekend. Pierwsza transmisja już w piątek o 16:55. Będzie to mecz CSKA Moskwa - Amkar Perm. Druga w niedzielę i hit: Rubin Kazań - Lokomotiv Moskwa o 11:55. Polsat ma prawa do dwóch meczów tej ligi, więc więcej nie pokaże. Tak samo z ukraińskiej, z tym że z tej ligi mogą chyba dać 3 mecze. Żeby zapchać ramówkę mogliby nadać mecz Scottish Premier League, oprócz Celticu i Rangersów. Tak samo z Eredivisie gdzie też mogą nadać inne mecze innych drużyn niż PSV, Ajax, Twente, Feyenoord. W tamtym sezonie AZ Alkmaar był mistrzem, a może pokazali tylko kilka meczy z jego udziałem. A nie wiem czy jeszcze mają prawa do Coupe De France, bo jak dotąd nie pokazali żadnego meczu w tym sezonie. Puchar Niemiec też jest pokazywany w małej ilości. Poza tym nie wiem o co chodzi koledze qumil1000, że Polsat Futbol zawalił rundę LE w lutym. Przecież pokazali wszystkie mecze, z czego tylko kilka w retransmisji, dla których brakło miejsca w kanałach serwisowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...