Skocz do zawartości

Polsat Futbol


lukaszdvbn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A Ty dalej swoje. Napisałbyś coś nowego, wnoszącego do tematu. A nie tylko zrzędzisz na Polsat. Co on Ci takiego zrobił? No i dokończ co to oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W ostatnim wydaniu magazynu Cafe Futbol było sporo na temat ligi tureckiej, zapowiedziano, że być może któryś z następnych programów będzie w całości poświęcony tureckiej Super Lig. To zainteresowanie nie jest przypadkowe i kto wie czy od następnego sezonu mimo wszystko transmisje z meczów ligi tureckiej nie zawitają do PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 10 ich tam wszystkich gra.

 

Dla ścisłości trzeba było napisac ze 10 jest w kadrach drużyn, a gra kilku a za kilka kolejek pozostanie grosicki bo Robak i pawełek usiądą na ławce.

Szczerze ta liga mnie mniej interesuje po tym oglądnołem kilka meczów W pucharze Turcji i mnie nie przekonał poziom tej ligii.

Najlepszym rozwiązaniem byłby zakup 1meczu w kolejce to wtedy jeszcze da sie przeżyc ale więcej to szału nie ma.

 

I odnośnie porównania Nsportu a PolsatuSport to żależy od gustu dla mnie zdecydowanie lepszy jest Nsport mają kilka ciekawych magazynów i piłke na najwyższym poziomie którą zawsze oglądne a na polsacie z ich ligami to był trudno wytrzymac 15minut rosyjska czy ukraińską, a siatkówka mi sie znudziła a tam z tym przesadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim wydaniu magazynu Cafe Futbol było sporo na temat ligi tureckiej, zapowiedziano, że być może któryś z następnych programów będzie w całości poświęcony tureckiej Super Lig. To zainteresowanie nie jest przypadkowe i kto wie czy od następnego sezonu mimo wszystko transmisje z meczów ligi tureckiej nie zawitają do PF.

 

Nie zawita. Turcy nie sprzedaja praw do swojej ligi innym krajom. Wyjatek - Rumunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze to kwestia pieniędzy i systemu kodowania przez potencjalnego kupca. Minusem jest to że Polska jest śąsiadem Niemiec gdzie mieszka kilka milionów Turków a Turcy mogą wpaśc na to żę sprzedając prawa do polski, to ewentualnie Turecy mogą kupowac CP i przez to nie do końca legalnie oglądac ich lige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz. Z pewnością kupiec nie będzie myślał o sąsiadujących Niemcach, gdzie Turcy np.w Zgorzelcu falami kupią CP, żeby oglądać swoich pupili:D Wg.mnie chodzi o ekskluzywność danego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszo21 tu nie chodzi o to zeby byla duza ogladalnosc tej ligi tylko wlasnie zeby nikt poza Turcja nie mogl ogladac ich ligi. Polsat nie ma szans na lige turecka jedyne co to Puchar Turcji ktory aktualnie posiada, ale poziom tam jest żalosny, najlepsze ekipy go odpuszczaja.

 

Tak przy okazji to chce powiedziec ze komentarz do Super Bowl zgodnie z przewidywaniami byl fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Pierwsza transmisja meczu w ramach LE już o 13:00 na Polsacie Futbol. W związku z silnymi mrozami w Rosji mecz Rubina Kazań z Twente Enschede został przeniesiony z godziny na 19 na wcześniej wspomnianą 13-tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Polsat jest super. Co tydzień serwuje wspaniałą walkę Sewastopola o utrzymanie. Pomijają natomiast badziewne mecze o jakieś tam mistrzostwo, takie jak Dynamo-Szachtar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest super. Co tydzień serwuje wspaniałą walkę Sewastopola o utrzymanie. Pomijają natomiast badziewne mecze o jakieś tam mistrzostwo, takie jak Dynamo-Szachtar.

 

Ożeniłeś się z Polsatem, że non stop tylko narzekasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...