Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Dokładnie. Testy są do testowania, nie do oglądania. 1 stycznia o 0:00 się wszystkiego dowiemy :)

 

BTW

Jeśli nie widziałeś jeszcze plansz

Oj Kuba, czytaj uważnie :P

Do tej pory nie miałam żadnych kłopotów z odbiorem nowych kanałów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie blondynkę na forum!.Mi nie chodzi o to że mnie te plansze tak interesują i dzięki że mi je wspaniałomyślnie zamieściliście.Boję się po prostu że skoro nie widzę tych nieszczęsnych napisów HBO to i samego kanału nie będę widzieć.A mam sagema słyszałam że te odbiorniki u niektórych robiły jakieś psikusy ale u mnie jak do tej pory było wszystko OK-ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu nie chodzi o to, że chce sobie ktoś pooglądać plansze. Ich brak może oznaczać problem z odbiorem kanałów na tych nieszczęsnych SAGEMACH. U mnie jak przełączę na któryś z kanałów HBO mam stop klatkę poprzedniego kanału. Acha plansze widziałem u rodziców na SAMSUNGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak przełączysz na dowolny kanał HBO to chociaż masz obraz zastępczy w postaci stop klatki poprzedniego kanału, a inni nawet tego nie mają i tylko ciemność widzą. I jak tu się nie denerwować? :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ich to zaskoczylo. niewiem jak za 36h to rozwiaza. Istnieje zawsze taka ewentualnosc ze dopiero jak wyjasnia sprawe oplat wtedy dopiero odkoduja sygnal dla tych co wybrali te kanaly Premium. Raczej HBO nie zachowa sie jak sw.Mikolaj aby odkodowac sygnal na pare dni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...