Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie ewentualnej ceny HBO:

Abonament w CP jest elastyczny, nie trzeba ciągle za coś płacić, można przecież zamówić dodatkowy pakiet na miesiąc czy dwa.

Nie sądzę, że to będzie jakaś finansowa porażka jeśli ktoś będzie sobie zamawiał HBO sporadycznie, np. co dwa miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ hulek21

 

chcesz powiedzieć że np. Superman Powrót za pól roku zobaczę na TVN.Żyj dalej w świecie iluzji i fantazji :) A zarzut do HBO że wytwórnie z którymi mają podpisane umowy pokazują coraz słabsze filmy(rzecz gustu) jest całkowicie niepoważny i niezrozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że ja żyje w świecie iluzji? To na bank mogę się z tobą założyć, że ów wymieniany przez ciebie film Superman powrót zobaczysz we wrześniu 2008 w TVN. A druga rzecz co do filmów, które są emitowane na HBO to rzecz gustu, jednym się podoba drugim nie. A mogę ci zagwarantować, że większość jest nie zadowolona ze względu na cenę i jakość filmów. :? Mogę się zgodzić co do seriali, które są produkowane przez HBO np. Rzym, Rodzina Soprano oraz inne nie wymienione seriale HBO, są na prawdę dobre :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawialiscie sie gdzie niby Polsat ma to HBO wsadzic? Na polsatowskich transponderach miejsca brak, a HBO swojego na Hot Birdzie nie ma. Cyfra wcale nie musi sie godzic, aby HBO bylo dostepne dla polsatu z ich transpondera, nawet bylaby glupia gdyby tak zrobila. Zauwazcie, ze do polsatu sa dolaczane ostatnio programy, ktore maja wlasny transponder. Moze w tym jest odpowiedz. Hbo ani inne programy nie pojawia sie na platformie polsatu zanim nie zostanie rozwiazany problem ich umiejscowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma do gadania? Przeciez to jej transponder! Niby dlaczego ma udostepniac sygnal ze swojego transpondera dla konkurencji? Samoboja bedzie sobie strzelac? HBO nadaje z transpondera cyfry dla jej abonentow. Co ja (Cyfre) obchodza abonenci polsatu lub n-ki. Co innego, gdyby doszlo do jakiegos porozumienia miedzy Cyfra, Polsatem i HBO w co watpie.

 

Choc byloby idealnie, aby dublujace sie kanaly porozdzielac miedzy platformy i nadawac w simulcrypcie. Ile miejsca by sie zwolnilo. Jednak, jak widac nie potrfia sie dogadac w tak prostej sprawie, korzystnej dla wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że ja żyje w świecie iluzji? To na bank mogę się z tobą założyć, że ów wymieniany przez ciebie film Superman powrót zobaczysz we wrześniu 2008 w TVN.

Nie będzie we wrześniu (premiera w HBO 25 listopada), ale koło gwiadki 2008 już może być. Zrozum, że jest określona droga filmu od kina do TV otwartej. Kanały premium maja ok. roczną wyłączność na film, więc pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

 

Co do HBO w CP, to umowy przeważnie wyglądają tak, że nadawca dostaje określoną kwote od abonenta. W przypadku kanałów dodatkowo płatnych może ustalić min. liczbe abonentów od których trzeba będzie uiścić opłate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby cyfrowy polsat dołączył do swojej oferty HBO to czy zwiększył by się abonament w CP? bo jeśli nie to cyfra musiała by swój obniżyć ale wątpie żeby tak było. Samo przez siebie się rozumie że jak by nie było to cyfra może natym dużo straćić, przede wszystkim abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...