Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestaje coś rozumiec. Najpierw jak nie bylo HBO to marudziliśmy że nie ma a jak jest to znowu za drogie. Czy niktórzy z nas nie są zbyt wymagający???? :?

Tak zgadzam się.Jak nie było,źle bo HBO nie ma CP jak teraz jest to za drogi.I tak macie taniej bo w n-ce to 25 zł kosztuje(w CP tyle kosztuje w familijnym)Do pakietu mini to nawet nie łudźcie się,że będzie można jakąkolwiek opcję dodatkową dokupić.

 

PS.Wie ktoś jaki będzie film 1.1.2008 o 0:00? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
HBO

00:10 Noworoczna niespodzianka 2008

HBO2

22:30 Kiss Kiss Bang Bang - komedia

HBO Comedy

00:00 Premiera Na stojaka! Przeboje 2007 - program rozrywkowy odc. 2

 

Abonenci będą oglądali te filmy dopiero od, któregoś momentu :lol: na HBO i HBO2

A skąd wiadomo, że CP włączy paczkę HBO równo o godzinie 0:00? Technicy Cyfrowego Polsatu to też ludzie :P No ja rozumiem zdziwienie, że włączyli plansze HBO w Wigilię, ale bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sebastian Z sagemami zasze były problemy. Ja na przyklad zepsułe dwa,znaczy same się zepsuły. U mnie jak dobrze kojaże to normalnie byly te plansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiadomo, że CP włączy paczkę HBO równo o godzinie 0:00? Technicy Cyfrowego Polsatu to też ludzie :P No ja rozumiem zdziwienie, że włączyli plansze HBO w Wigilię, ale bez przesady :)

 

Nie wiadomo czy włączą punkt 0:00, ale wiadomo, że pracują w systemie 24/7. Więc w pracy będą.. a pić mogą później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiadomo... Swego czasu trwały prace nad alternatywnym oprogramowaniem do sagemów na All Cam, ale własnie po wgraniu softu dekodery sobie nie radziły, za mało pamięci i są zbyt wolne...

Lecz jeszcze jak programiści zrobią dobry soft to dekoder pociagnie z nagra3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...