Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek ja bym to ujął raczej tak:

Wszystkie trzy kanały HBO znajdą się też w nowym, najbogatszym dodatkowym pakiecie platformy - Super Film. Posiadając ten pakiet, widz będzie miał dostęp do 14 kanałów filmowych o światowych markach.

Jest wyraźnie napisane, że widz będzie miał dostęp do tych kanałów (czyli kanały z Familijnego i z Superfilm bo bez Familijnego nie można mieć Superfilm) a nie, że dostanie z Superfilmem 14 filmowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarek - nie rozumiem czemu nie liczysz kanałów z pakietu familijnego? To z RelaxMixa też nie licz. Ludzie z 10 kanałów filmowych dojdzie :lol:

 

To, że HBO zagości na CP to mi naprawdę rybka i akwarium. Ludzie naprawdę macie problemy... Pisałem jedynie, że skoro tak przeciąga się ta decyzja, to może Nka z C+ postanowiły dać więcej HBO byleby w CP nie było tych kanałów.

Bierzcie i cieszcie się, że macie kanały, których i tak 90% z Was nie zamówi 8)

I żeby nie było - sam nie mam HBO i mieć nie będę.

 

Siejecie panikę a potem przez pół roku jest temat dlaczego nie ma CC w CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant

Mów za siebie.Połowa abonentów CP kupi obie HBO MAX PAK.Ludzie zawsze chcieli kanałów premium i teraz są.Ja napewno kupie sobie HBO MAX PAK bo to są kanały premium na których zawsze można jakieś filmy,programy,dokumenty znaleźć.Zawsze też marzyłem,żeby w CP była jakaś oferta Premium.Teraz CP bierze się o roboty i HBO dołączyła,OE ma w kieszeni...

Jeszcze mi brakuje CC,żeby pooglądać south park i włatcy móch bez cenzury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant - CC jak wchodziło na rynek to Cyfra+ oraz CP nie wyraziły zainteresowania tym kanałem. Obecnie nie chcą być tylko na platformie n bo im się to nie opłaca.

 

Pakiet Superfilm składa się będzie z następujących kanałów:

Fox Life, Zone Romantica, Zone Europa, Kino Polska, TV 1000, AXN Crime, AXN Sci-Fi, HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, Polsat Sport Extra, Eurosport 2, Extreme Sports, ESPN Classic Sport, Boomerang, Jetix Play,MTV Polska, VH1 Polska...

Czyli obecnie są to pakiety Sport+Muzyka+Bajeczka+Film+Cinemaxy tworzące RelaxMixFilm (nie licząc paczki HBO). Więc SuperFilm to nie Familijny+RelaxMixFilm+paczka HBO. Tylko obecny RelaxMixFilm +Paczka HBO. A zaliczając kanały filmowe z pakietu familijnego masz ich aż 15 gdyż BBC Entertainment można spokojnie zaliczyć do kanału filmowego.

Więc mamy prawo przypuszczać, że będą jakieś jeszcze kanały.

Nawet jeśli paczkę HBO weźmie tylko 10% abonentów to i tak będzie ich więcej niż na n.

 

ZRESZTĄ TO JEST FORUM I MAMY PRAWO PISAĆ O KAŻDYM KANALE CZY POJAWI SIĘ NA PLATFORMIE POLSATU I NIKT NIE MA PRAWA TEGO KRYTYKOWAĆ sorki za duże litery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant

Nie wiem czy kupie pakiet HBO jednak nie przeszkadza mi to ze ktos oni dyskutuje czy nawet sie podnieca :D Dlatego nie rozumiem twojego ogolnego oburzenia i okreslanie polsatowcow jako biedakow

 

Sam mam kolege ktory jest bogaty, ma bardzo duza siec sklepow i tez ma CP i napewno nie dlatego ze go nie stac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Słyszeliście że HBO będzie w CP ? .... :D

 

 

Nie myślcie o tak o tym, bo wam żyłka na czole wyskoczy - rozumiem, że wiele userów jest zainteresowanych, ale Polsat jako fimra o danej renomie, na pewno dopnie odpowiednio wpłaty za kanał i darmowy okres tak, aby każdy abonent był happy z obsługi.

 

Zasatanawia mnie mocno los Cinemaxów- przecież jak będzie HBO to nikt Cinemaxa nie wykupi, chyba że ma umowę na niego.

Możliwe że trzeba będzie w przyszłości kupować razem 5 kanałów, za wyższą cenę, albo kanały Cinemax, zrobią sobie tzw. rebranding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem bardzo sfrustrowaną osobą... Nie mogę przeżyć, że HBO trafiło do CP. Naprawdę boli mnie to jak nie wiem... :?

 

Dodali Wam HBO, a Wy chcecie by styczeń był za darmo no i oczywiście by dodali kolejne 2 kanały filmowe ot tak bo co miesiąc nowy kanał musi być...

 

To ile osób zamówi a ile nie, to sobie możemy tylko typować. Ale gwarantuję Wam, że bliżej prawdy jestem ja z 10% niż coniektórzy z 50%... Na C+ pewnie 50% nie ma HBO, ale na CP będzie hehehe :lol:

 

No i jeszcze jedno - piszcie sobie o czym chcecie, ile chcecie, jak chcecie (możecie nawet wspak pisać :P) TYLKO W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH. Pytanie za 100pkt - co ma CC wspólnego z HBO w CP? Jeśli sfrustrowana osoba chce ładu i porządku to tak - jestem sfrustrowany.

 

Pozdrawiam zadowolonych abonentów CP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wole komfort z C+ i potrojnym HD za 74 zl.Nigdy nie wezme CP.N-ka jest duzo lepsza.

 

Komfortowy z C+ i potrójnym HD kosztuje 74 zł???? Pierwsze słyszę :lol:

 

CP górą !!!!!! :D:D:D

 

Skoro pierwsze słyszysz to nic dziwnego że piszesz CP górą :lol:

A co powiesz na prestiż za 95? To tylko 8zł więcej od Polsatu full 8) A komfort za 38? A podstawowy za 18? Tylko trzeba się wysilić i napisać jedno zdanie wypowiedzenia umowy. Ta promocja trwa już od lipca 8)

Z wiadomych względów Cyfra się tym nie chwali wszem i wobec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...