Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bartek nazwa SuperFilm sugeruje pakiet z wyłącznie kanałami filmowymi. A reklama jak i informacja handlowa (nazwa pakietu jest właśnie tą informacją handlową) nie może wprowadzać w błąd (to nowy przepis wchodzący jutro w życie tak jak układ z Schengen). Teraz białe ma być białe a czarne czarne.

 

Póki co wiem, co wiem. Swoją wiedzę opieram nie tylko na komunikatach, więc jestem pewien, że mam rację. Superfilm zawiera wszystkie pakiety tematyczne Polsatu + Familijny i HBO - i basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z matematycznego punktu widzenia wychodzi jednak ze najtaniej HBO wychodzi w cyfrze +

 

Z matematcznego punktu widzenia HBO najtańsze jest w N.

W CP - PF + HBO = 37.90 + 25 = 62,90

W C+ - pakiet podstawowy + HBO = 38 + 29 = 67

W N - dwa pakiety płatne + HBO = 32 + 25 = 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłócicie sie jak dzieci !!!!!!!!!!

 

a cały czas myślałem ze to forum ma służyć wymianie informacji i poglądów a tu w każdym poście kłotnia co lepsze, co tańsze !!!!!!!!!!

 

każdy ma rozum i wybiera to co chce wiec dajcie już spokój z tymi waśniami!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Telewidz, Ty sobie chyba żartujesz. Przed świętami? A gdzie jest napisane, że już w święta będzie HBO na CP? :roll: Nie, nie ma tak dobrze, musisz podpisać umowę, nie ma tak łatwo. Za duży byłby bałagan - wykupowanie pakietu/opcji na kilka dni. Ale mnie rozbawiłeś :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...