Skocz do zawartości

HBO MaxPak - marudzenie abonentów CP


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego NSport nie ma lepszej piłkarsko oferty od C+ ,jeżeli nSport ma LM ,a C+ kilka najlepszych lig europejskich?

Nie wiem ,czy ta oferta jest lepsza żużlowo od tej w PS ,bo ja bym powiedział ,że jest porównywalna.Pozatym więcej transmisji jest na PS.

 

Co do kosza też odpowiem:C+ ma NBA(najlepsza liga świata ponoc) i WNBA ,a PS ma hiszpańską ACB (chyba najlepsza europejska) ,polską DBE no i ME w koszu ,więc też tak to nie przemawia zdecydowanie na korzysc C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Euroliga w C+ i DBE w CP.

Bo pomiędzy żużlem a piłką nożna jest różnica. Żużel to poboczny sport a piłka nożna nr na świecie. I ludzie nie będący fanami danego sportu oglądają tylko wielkie imprezy mowie tu o tych nie popularnych dyscyplinach.

Ale koniec offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel jest jednym z 5 najpopularniejszych sportów w kraju.I ma wielu kibiców oraz zdobywa kolejnych.Jest coraz wiecej ludzi którzy chca ogladac najlepszy żużel ,ale niekoniecznie znajdziemy go tylko w GP.W PS są 3(prawie) najlpesze ligi świata w tej dyscyplinie.We wszystkich rywalizują te same osoby co w GP tylko widzimy je częściej.Zawody inne ,a zawodnicy ci sami.

 

PS.Sorry koniec offtopu.Niewidzialem wczesniej twojego postu @pitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo temat zostal omowiony i nalezy go zamknac.Jak widac

Miało być o HBO a tu i coś zjeżdża dialog na sport.Dzisiaj dostałam odpowiedź od Polsatu( oni przynajmniej odpowiedzieli bo HBO mnie olało) w dalszym ciągu nic im nie wiadomo na temat dołączenia HBO do Słonecznej Platformy.Myślę wiec że jeżeli zależy nam na oglądaniu tego kanału najwyższy czas składać rezygnację,trzeba w końcu przeczekać całe trzy miesiące aby móc związać się umową z innym operatorem
na razie na pewno Maxpacka w CP nie bedzie.Oni najlepiej wiedza jakich maja abonentow tzn. jakie sa brane pakiety i widocznie stwierdzili,ze to nie ma sensu,bo nie ma dla kogo podpisywac zapewne kosztownej umowy.Mowie oczywiscie o ich prawdopodobnym punkcie widzenia na ten temat.Skoro zaczalem (nieswiadomie-bo nie wspominalem o sporcie)serie off topow,to chce ja zakonczyc jednym zdaniem.Dla wiekszosci ludzi nie liczy sie roznorodnosc oferty,a jej poziom(niski-filmy,sport-PS to kanal siatkarski,a nawet i inne pakiety,ale cale a nie rozczlonkowane) i cena...Nie wdaje sie w szczegoly i nie twierdze,ze wszystkimi kieruje cena,ale wiekszoscia na pewno.Przecietni abonenci moze nie maja tyle czasu(lub podzielnosci uwagi :D )i biora co jest tansze,bo rzadko korzystaja z tv.W sumie to nie nasz problem,co kim kieruje,ale fakty sa takie:cena najnizsza,oferta najslabsza,stosunek wartosci do ceny-kwestia gustu,dla wielu najlepszy.Na tym koncze swoje off topy w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218 CP jak piszesz do nich w sprawie nowych kanałów to zawsze daje ci lakoniczną odpowiedź. Nie wynika z tej odpowiedzi nic konkretnego. Brzmi ona mniej więcej tak: "że starają się poszerzać ofertę programową, cały czas prowadzą rozmowy z nadawcami, o wszelkich nowościach abonenci będą informowani listownie" czy jakoś tak.

Wiele razy dołączali kanały bez żadnej zapowiedzi. Co do HBO to jakiś czas temu ukazał sie wywiad z panem Libickim (być może Mr Orbita kojarzy) który mówił że CP jest zainteresowane pozyskaniem kanałów HBO dla CP, zaznaczył że nie będzie to możliwe dopóki HBO będzie związane umową na wyłączność z Cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie CP nie doda HBO . Pewnie dlatego ze HBO za duzo kasy chce za udostępnienie a CP niechce dac za duzego abonentu za RMfilm. Mozliwe ze CP dogaduje sie z innym kanałem filmowym np Nonstop kino czy filmbox . A do tego chca dac filmowy HD . Wiec i tak RM film bedzie drozszy ale nie duzo a dodajac HBO musieliby z 10 zł dodatkowo dołozyc do abonentu i płacilibysmy ze 100 zł za RM film. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zapewne prędzej czy później pojawi się w Cyfrowym Polsacie. W końcu od 2002 roku zabiegali o ten kanał składając skargę w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeciwko Cyfrze+. Sprawę o HBO przegrali, gdyż - jak wtedy uzasadniał urząd - są inne kanały filmowe premium, np. Cinemax.

Myślę, że problematyczne są tutaj zawiłe negocjacje. Dzisiaj to Cyfrowy Polsat jako największa platforma rozdaje karty i pewnie próbuje "zbić cenę" za oferowanie HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo? Najwieksze ma c+ a ma HBo . Moj kolega do dzis piracko oglada cyfre . I nie tylko on jest ich pełno . Mówi ze cp nie oplaca sie piratowac bo ma gorsza oferte programowa. O HBO tyle pieli a tu nic hmmm dziwna ta polityka . Po co bylo obiecywac jak niechcieli dodac to mogli wogole o tym mowic i nie byloby teraz problemu. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to nie wiemy czy pojawi się HBO, czy nie i kiedy, więc poco te spekulacje. Dajcie na razie na luz. W końcu podobno może być HBO na CP i myślę, że będzie bo jeszcze kilka miesięcy temu Libicki w wywiadzie wypowiadał się na ten temat i był za dołączeniem HBO, ale wtedy nie było jeszcze wiadomo do kiedy jest umowa na HBO z C+. Jeszcze może CP nas zaskoczy nie tylko HBO, ale także czymś jeszcze, np.: Comedy Central, kanałami chellozone (Zone Horror i/lub Zone Fantasy, The History Channel, JimJam), Style, może jeszcze Movies24 i ewentualnie KidsCo, kanałami Viasat (Explorer i History), Nickelodeon, Animax itd. W końcu nowy rok 2008 może obfitować w szereg nowych niespodzianek, w końcu może mają też problem z nadawaniem kanałów, gdzie je ewentualnie umieścić, jeśli C+ nie będzie ewentualnie chciała udostępniać ze swojego tp. kanałów HBO. Może jeszcze CP nas pozytywnie zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tworzyc kolejny pakiet?? HBO do familijnego HBo2 do Rm a HBo comedy do RMfilm wtedy wszyscy byliby zadowoleni a i ceny nie byłyby duzo wieksze . Ale czy sie dogadaja? Watpie narazie cicho cos . Moze na wiosne . PZDR

 

Nie wiem czy śmiać się czy płakać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Prawdą jest, że zawsze wszystko trzymają w tajemnicy, może chcą zrobić niespodziankę, ale to nie kiedy staje się męczące i bezsensu.

 

Dlaczego wszyscy piszą że CP zawsze trzyma w tajemnicy dołączenie nowych kanałów?

Może się mylę, ale dołączenie kanałów BBC ogłoszono chyba dwa miesiące wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...