Skocz do zawartości

Ferguson FK 7900 UCI


markar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Koledzy i koleżanki (jeżeli takowe są w naszej dyskusji?),

 

27.11. pojawiło się kolejne wydanie softu o numerze 2.6.3. Jest to zapewne rozwinięcie poprzedniej bety 2.6.0. Czy ktoś może przetestował i może potwierdzić przydatność tego oprogramowania? Czy wprowadza jakieś istotne zmiany?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam najnowszy soft 2.60 cyfra plus działa bezproblemowo lecz nie moge wyszukać kanałów TNK. Wszystko robie jak jest w instrukcji na stronie fergusona. Podczas wyszukiwania kanałow dekoder sie zawiesza i trzeba go ponownie uruchomić. Na starszym sofcie np: 2.30 problemu z TNK nie zauważyłem. Czy ktoś ma podobny problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam problem z aktualizacja dekodera. Wrzuciłem na pendrive plik z softem, aktualizacja przebiegła bez większych problemów i sprzęt się zrestartował ale teraz na wyświetlaczu pisze mi na zmianę WELCOME i boot111... Czy da się z tym coś zrobić. Aktualizowałem z softu 2.0.2 (chyba) na najnowszy 2.6.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kimipl

Nie mam dobrej wieści. Ja zrobiłem kidyś downgrade z 2.1.0 na 2.0.cośtam. I poszło ok, tylko przy tej czynności zmienił mi się bootloader z 112 na 111. Jak potem chciałem wrócić do wersji 2.1.0, to został mi w takim stanie jak u Ciebie. Wysłałem ostatecznie do serwisu.

Wnioskuję, że soft niższy od 2.1 ma bootloadera 112 i nie dało się go wgrać ładując nowszą wersję softu na starszej wersji np. 2.0.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Moj ferdek wrocil wlasnie z serwisu gdzie wymieniali mu flasha. Wrocil z softem 2.0.8 wiec pierwsze co zrobilem to wrzucilem mu najnowszy. Pierwsze objawy jakie zobczylem to ze przez pierwsze 5min od wlaczenia przycina kanaly(czarny obraz sie robi co chwile) pozniej Blind Scan i Fasc Scan zawiesza tuner. Powrot do serwisu czy mozne cos w sofcie trzeba ustawic?

BTW.

mozecie podrzucić jakas liste bo nie moge nic przeskanowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie zostawili Ci wersję 2.0.8 !? Czy podczas startu pisze boot111, czy boot112? Jeśli obraz robi Ci się na przemian czarny i dobry, to odepnij HDMI i sprawdź po Eurokablu. Któraś z poprzednich wersji miała taki problem. Ja nie narzekam na 2.3.0 i pracuję na niej z TNK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie dali 2.0.8. Bez różnicy czy hdmi czy euro to samo, w poprzednich mialem to samo. Mam pytanko bo dostalem list kanalow i wgralem, ale niektore kanaly mimo ze sa na liscie to sa przy nich takie nozyczki ? przy przelaczaniu niewchodza trzeba numer kanalu recznie klepnac, co to znaczy i jak to zlikwidowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj w kolejne dwa posty tu -> viewtopic.php?f=16&t=10340&p=364374&hilit=r%C4%99cznie#p364374

Jeśli masz teraz bootloadera 112 (przy starcie pisze boot112), to proponuję, spróbuj wgrać wersję 2.3.0. Znajdziesz ją, podążając za wskazówką tu -> viewtopic.php?f=16&t=10340&p=359065&hilit=r%C4%99cznie#p359065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...