Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder do modułu CI Canal+


Mariusz35
 Udostępnij

Pytanie

Witam, poszukuję dobrego dekodera do modułu CI od Canal+. Obecnie posiadam dekoder wifibox od c+, który jest tragiczny.. ciągle się wiesza i zamula. Czytałem, że nowe dekodery od c+ to też porażka.. o ich wyglądzie nie wspomnę. Szukam dekodera, który by dobrze działał i się nie wieszał i miał dużo opcji.. cena nie gra roli. Na oku miałem dekoder od cryptobox, ale wyczytałem gdzieś, że ma problem z odczytem programu telewizyjnego tzw. EPG, a to duży minus jak dla mnie, bo chciałbym mieć podgląd na to co obecnie leci w tv. Proszę Was o pomoc. Dziękuję. 

Edytowane przez Mariusz35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 Mariusz kupujesz bardzo dobry dekoder o bardzo dużych możliwościach.Linux to otwarty system ,który zachęca do zabawy.Ne wszyscy sobie z nim dają póżniej radę. Moim zdaniem będziesz zadowolony i tego sie trzymajmy.Być może odwiedzisz jeszcze nasze forum po jakieś wskazówki.Chętnie Ci pomożemy.Na razie ciesz się nowym nabytkiem.Miłego oglądania i ewentualnej zabawy w odkrywaniu jego tajemic.Powodzenia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, PawelTSW napisał(a):

Jeśli jest laikiem to po zmianie transpordera, na nowo będzie szukać kanału, przypisywać do zadań modułu, no i czekać 10 sekund na zdekodowanie, bo trwa to dłużej niż w dekoderze operatora.

Jeśli padnie mu system, to słabo widzę latanie z pendrive i wgrywanie systemu.

Ale powodzenia.

Wszystko jest do nauczenia, ale tutaj widzę na tym forum zamiast pomóc to lubicie się przechwalać jacy to "mądrzy" jesteście, jeden na drugiego sapie, że gów.. wie. Pierwszy raz spotykam się z takim forum gdzie chcę uzyskać pomoc. Popisaliście się Panowie.. nie wszyscy ofc, bo jest tu kilku nie licznych normalnych. Proszę o zamknięcie tego tematu, bo już uzyskałem pomoc jaką chciałem. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo to standardowy czas przełączania modułów i programów, zwykle jest od 1 do 3 s , wszystko zależy od sprzętu. 

 

Na pewno lepsza była byla by karta ala jej konfiguracja jest bardziej skomplikowana i przełożenie jej z modułu do slotu karty tunera dodatkowo kosztuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...