Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Kaz.699 napisał:

Litości kiedy premiera miała zimna wojna a kiedy zawitała na Netflix?? Jeśli kojarzę to chyba teraz. Kto na to tyle czekał?? I po co miałby tyle czekac??

No ale to zapytaj Canal+ dlaczego sprzedaje "Zimną wojnę" w swojej nowej usłudze za 10 zł? Jak i dziesiątki innych filmów, które na Netflixie są w abonamencie i w lepszej jakości?

Rzut oka na stronę tytułową premiery.pl.canalplus.com: "Kurier" - 17,90 zł, "Blue Jasmine" - 7 zł, "Jak zostać kotem" - 5 zł, "Jumanji" 10 zł, "Planeta Singli" - 5 zł, "Kobiety Mafii" - 17 zł. Netflix ma to wszystko w cenie (w przypadku "Planety Singli" i "Kobiet Mafii" też wszystkie pozostałe części).

Disney+ na całym świecie dał ostatnio wszystkie "Gwiezdne Wojny" w swojej usłudze łącznie z "Rise of the Skywalker", a tutaj od 9,90 do 15 zł za pojedynczy film.

I to nie jest tak, że ja coś wyszukuje specjalnie. To oni wybrali takie "premiery VOD" i je promują. Śmialiśmy się tutaj z typów co sprzedają darmowy dostęp do MyCanal za 10 zł na Allegro, a tutaj odchodzi coś podobnego.

Czego Ty chcesz bronić? :D

 

Cytat

Bad boy nawet za darmo tego nie chcę więc się nie wypowiadam ale to rzecz gustu.  chyba ty uprawiasz tj jakaś pseudo szeptanie na rzecz Netflix. Canal ma swoje wady tj dziwaczny rozkład pakietów  itp  ale filmowo Netflix nie ma do nich startu. 

No wiadomo, "Bad Boy" to [beep]o. Nie to co "Mayday", albo "Diablo: Wyścig o wszystko" w C+. To są dopiero filmy :)). Ja tutaj piszę od 8 lat. Ty od kilkunastu dni, i każdy Twój post to jest atak na wszystkich, którzy mają argumenty przeciw usłudze C+.

 

Cytat

Nie nie  najgorsze że wy to piszecie na poważnie.. naprawdę nie każdy jest fanem filmów vegi i amerykańskich seriali zlitujcie się ludzie.

Tak, bo jak wiemy Scorsese, Chazelle, Cuaron czy Spike Lee to właśnie robią produkcje dla MyCanal, nie tam dla jakiegoś Netflixa.. Ty sie zlituj bo to już przestalo być śmieszne :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bugmenot napisał:

No ale to zapytaj Canal+ dlaczego sprzedaje "Zimną wojnę" w swojej nowej usłudze za 10 zł? Jak i dziesiątki innych filmów, które na Netflixie są w abonamencie i w lepszej jakości?

A to nie jest tak, że ten film oferują w ramach "premier Canal+" odpłatnie jako jeden film do wypożyczenia,  ale dla tych co mają zakupiony pakiet filmowy w usłudze "Canal+ przez internet" to ten film jest dostępny w cenie w ramach biblioteki VOD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek To już wyłącznie ich problem. Normą jest dostępność starszych filmów, w TVOD, ale nie ich promocja jako głównego atutu usługi.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth ok. Czyli abonenci pakietu filmowego usługi Canal+ mają film w ramach abonamentu,  a jak ktoś nie chce abonenować pakietu, a chce obejrzeć "Zimną wojnę" to płaci 10zł w ramach serwisu Premiery Canal+? 

 

@bugmenot mi wyszukuje tytuł jako dostępny w ramach Canal+ Premium. I jest zapis: "dostępne ponad 3 miesiące". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@kingofsouth ok. Czyli abonenci pakietu filmowego usługi Canal+ mają film w ramach abonamentu,  a jak ktoś nie chce abonenować pakietu, a chce obejrzeć "Zimną wojnę" to płaci 10zł w ramach serwisu Premiery Canal+? 

 

 

Oczywiście, lub ogląda na Netflix  lub ma na dekoderze Ultrabox nagrany w 4K, gdyż ten film jakiś czas temu był na Canal+4K. 

Tyle w temacie ;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 Mi też wyszukuje, ale efekt jest jak na screenie. Tak właśnie działa ta usluga.

Emisji w tv już nie dają, ale chyba prawa akurat do "Zimnej Wojny" przedłużyli bo w NC+ GO też jest z dopiskiem "Dostępny do 2021-06-04 23:59".

Dodam, że w innych serwisach TVOD "Zimna Wojna" była do kupienia po 4,50 zł, teraz chyba najtaniej 8 zł w Chili z kodem 20%.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ta usługa to masakra.  Nie rozumiem jak można coś tak niedopracowanego wpuszczać na rynek.  

A reklamowanie podczas meczów przez komentatorów w pełni. Tylko,  że to raczej anty-reklama,  a nie reklama. Bo jak ktoś raz skorzysta to już raczej nie wróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamil2505 napisał:

 Nie rozumiem jak można coś tak niedopracowanego wpuszczać na rynek.  

 

Ja rozumiem ;) Potrzebowali ludzi do testowania , bo wcześniej nie było chętnych.  :lol2:

Dzięki nam będzie tylko lepiej , przecież do nocy czytają nasze uwagi :rofl:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No ale to zapytaj Canal+ dlaczego sprzedaje "Zimną wojnę" w swojej nowej usłudze za 10 zł? Jak i dziesiątki innych filmów, które na Netflixie są w abonamencie i w lepszej jakości?

Rzut oka na stronę tytułową premiery.pl.canalplus.com: "Kurier" - 17,90 zł, "Blue Jasmine" - 7 zł, "Jak zostać kotem" - 5 zł, "Jumanji" 10 zł, "Planeta Singli" - 5 zł, "Kobiety Mafii" - 17 zł. Netflix ma to wszystko w cenie (w przypadku "Planety Singli" i "Kobiet Mafii" też wszystkie pozostałe części).

Disney+ na całym świecie dał ostatnio wszystkie "Gwiezdne Wojny" w swojej usłudze łącznie z "Rise of the Skywalker", a tutaj od 9,90 do 15 zł za pojedynczy film.

Troche przesadziłeś. Zimna wojna była w C+ od zeszłego roku, niedawno skończyła się licencja to film zniknął. Pozostałe filmy, które wymieniłeś też były w C+ i skończyły sie na nie licencje, albo C+ nie ma do nich praw np. Gwiezdnych wojen. Dlatego też są oferowane w modelu TVOD.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

No ale to zapytaj Canal+ dlaczego sprzedaje "Zimną wojnę" w swojej nowej usłudze za 10 zł? Jak i dziesiątki innych filmów, które na Netflixie są w abonamencie i w lepszej jakości?

Rzut oka na stronę tytułową premiery.pl.canalplus.com: "Kurier" - 17,90 zł, "Blue Jasmine" - 7 zł, "Jak zostać kotem" - 5 zł, "Jumanji" 10 zł, "Planeta Singli" - 5 zł, "Kobiety Mafii" - 17 zł. Netflix ma to wszystko w cenie (w przypadku "Planety Singli" i "Kobiet Mafii" też wszystkie pozostałe części).

Disney+ na całym świecie dał ostatnio wszystkie "Gwiezdne Wojny" w swojej usłudze łącznie z "Rise of the Skywalker", a tutaj od 9,90 do 15 zł za pojedynczy film.

I to nie jest tak, że ja coś wyszukuje specjalnie. To oni wybrali takie "premiery VOD" i je promują. Śmialiśmy się tutaj z typów co sprzedają darmowy dostęp do MyCanal za 10 zł na Allegro, a tutaj odchodzi coś podobnego.

Czego Ty chcesz bronić? :D

 

No wiadomo, "Bad Boy" to [beep]o. Nie to co "Mayday", albo "Diablo: Wyścig o wszystko" w C+. To są dopiero filmy :)). Ja tutaj piszę od 8 lat. Ty od kilkunastu dni, i każdy Twój post to jest atak na wszystkich, którzy mają argumenty przeciw usłudze C+.

 

Tak, bo jak wiemy Scorsese, Chazelle, Cuaron czy Spike Lee to właśnie robią produkcje dla MyCanal, nie tam dla jakiegoś Netflixa.. Ty sie zlituj bo to już przestalo być śmieszne :).

No faktycznie mało to jest śmieszne jak zachowujesz się w stosunku  do nowych użytkowników. Jak jestes tu tyle lat i Amerykanie nie zatrudniają cię w dziale PR NETFLIX to powinieneś WYLUZOWAĆ. Canal Plus z zimna wojna zachował się nie w porządku bo jest współproducentem. Ogólnie cały pomysł z premierami jest mocno ale TO mocno chybiony i mogą tym zniszczyć potencjał tej usługi bo taka chciwość nie popłaca. Tam gdzie mają wady trzeba o tym mówić ale musicie też zrozumieć że jako subskrybent Netflixa od jakiś dwóch lat jakieś 90 proc filmów oglądałem poza nią bo po prostu to co mnie interesowało było gdzie indziej. I naprawdę mało pocieszające jest to że cuaron i scorsese zrobili dla nich świetne filmy tak samo jak pojawienie się zimnej wojny na całe  trzy lata po premierze. W zasadzie jest to jeszcze bardziej frustrujące bo musisz kupić cała usługę dla dwóch trzech filmów. W my Canal choć technicznie są dwie półki niżej niż Netflix nie mam tego problemu wchodzę i znajduje od razu produkcje które chciałem zobaczyć . To nie moja wina że trafili w mój gust, i gdy wchodzę od czasu do czasu na to forum i widzę zmasowana krytykę trochę się dziwię szczególnie że czytają was ludzie z  zewnątrz i mogą mieć mocno zniekształcony obraz sytuacji. Jest tam wiele rzeczy do poprawy ale moim zdaniem podkreślam słowo moim zawartością niszczą Netflixa na całej długości.  

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przedstawilem kontrargumenty na to, że w Netflixie "jest bida" i filmy klasy B i C co pisal tutaj [mention=40974]Kaz.699[/mention] :).
 
Oczywiście jest to bzdurą, bo Netflix ma filmy z czołowych wytwórni, które pojawiają się ok. 20 miesiecy po premierze kinowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaz.699 Ta firma akurat już PRu nie potrzebuje, bo z obecną wyceną giełdową (450 dolarów za akcje) łyknęłaby całe Vivendi gdyby to się opłacało ;).

Bardziej ciekawi mnie dlaczego Ty wszystkich tutaj obrażasz. Ale cieszy, że jednak zacząłeś zauważać jakieś wady nowej usługi C+.
Tylko po co w takim razie były te poprzednie posty, że nikt tutaj się na niczym nie zna?

A jeszcze co do "Zimnej Wojny", to pojawiła się rok po premierze w Canal+ i rok później w Netflixie. Trzy lata od premiery tego filmu to będa w maju 2021.

Natomiast ostatnio parę polskich filmów Netflix pokazał zaraz po kinie, albo równo z premierami PPV/TVOD gdzie kosztują po 20 zł.

C+ w ramach wyczekiwanej usługi stać jedynie na to, żeby dać 30 dni gratis dla betatesterów.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kaz.699 napisał:

 . To nie moja wina że trafili w mój gust, i gdy wchodzę od czasu i czasu na to forum i widzę zmasowana krytykę trochę się zdziwiłem szczególnie że czytają was ludzie z  zewnątrz i mogą mieć mocno zniekształcony obraz sytuacji. Jest tam wiele rzeczy do poprawy ale moim zdaniem podkreślam słowo moim zawartością niszczą Netflixa na całej długości.  

Niszczą Netflixa serio?? Netflix to zupełnie inna liga i inna oferta. 

Do jakiej usługi od operatora sieci kablowej/satelitarnej porównujesz MyCanal? Z jakiej usługi korzystasz na codzień?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Canal Plus z zimna wojna zachował się nie w porządku bo jest współproducentem.

O czym Ty piszesz? Licencja się skończyła i film musiał zniknąć z anteny.



Ogólnie cały pomysł z premierami jest mocno ale TO mocno chybiony i mogą tym zniszczyć potencjał tej usługi bo taka chciwość nie popłaca.

Że co? Premiery C+ to oddzielna aplikacja oddzielna strona internetowa i oddzielnie podpisywane umowy. To nie jest tak, że jakby nie było serwisu z premierami, to te filmy byłyby w usłudze abonamentowej, to tak nie działa. Premiery C+ to taki odpowiednik Chilli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



...ale moim zdaniem podkreślam słowo moim zawartością niszczą Netflixa na całej długości.  

Faktem jest, że jak kogoś interesują premiery kinowe, to Netflix nie jest dla nich. W C+Film OTT mają przyzwoitą ofertę filmową. Niestety jakość jest do poprawy.



I dlatego warto mieć Netflixa, bo każdy może oglądać seriale/filmy jakie chce, a nie płacić za to dodatkową kasę np. "Zimna wojna" itp.

Zimna Wojna rok temu była w C+, poza tym Netflix też nie ma wszystkich wytwórni i licencje też im wygasają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 no niby ten tytuł się wyszukuje... :D

zimna.png

Tak więc no, ten, super jest, oglądam :)...

Znowu pech bo u mnie działa wiec trochę jak kula w płot z tą zimna wojna bo wygląda na to że to właśnie jak ktoś nie widział może go zobaczyć za darmo w Canal w ramach tego miesiąca free a na Netflix musi za to zapłacić. To że aplikacją technicznie nie domaga to każdy wie ale to inny problem.

37 minut temu, Pawop napisał:


 


O czym Ty piszesz? Licencja się skończyła i film musiał zniknąć z anteny.

 


 


Że co? Premiery C+ to oddzielna aplikacja oddzielna strona internetowa i oddzielnie podpisywane umowy. To nie jest tak, że jakby nie było serwisu z premierami, to te filmy byłyby w usłudze abonamentowej, to tak nie działa. Premiery C+ to taki odpowiednik Chilli.

 

Sprawa wygląda tak że zakładka premiery jest dostępna z poziomu usługi dodatkowo film jest dostępny w VOD w wyszukiwarce tylko przy próbie włączenia nie działa niektórym. Byłem przekonany że premiery będa działać na zasadzie takiej że jest w wyszukiwarce ale żeby obejrzeć musisz dodatkowo wykupić niektóre filmy. Byłby to duży błąd i nieszczęśliwe rozwiązanie. Jako klient chciałbym mieć w wyszukiwarce tylko to co mogę obejrzeć ale wygląda na to że to technika. Teraz sprawdzałem i mi działa wiec  kolejny bubel techniczny a nie brak  licencji. Niestety warstwa techniczna to duży mankament tej usługi 

37 minut temu, Pawop napisał:


 


O czym Ty piszesz? Licencja się skończyła i film musiał zniknąć z anteny.

 


 


Że co? Premiery C+ to oddzielna aplikacja oddzielna strona internetowa i oddzielnie podpisywane umowy. To nie jest tak, że jakby nie było serwisu z premierami, to te filmy byłyby w usłudze abonamentowej, to tak nie działa. Premiery C+ to taki odpowiednik Chilli.

Edytowane przez Kaz.699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...