Skocz do zawartości

Żałoba w telewizji


adi12112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie podoba mi się jedno rozumię że to poważna sprawa i żałoba ale żeby do końca lekceważyli najmłodszych to już przesada mogli by nadać chociaż 10 minutową dobranockę, nie wszystkie dzieci mają dostęp do cyfrowych kanałów i żyją tylko dobranocką.Dobrze że Polsat potraktował pozytywnie najmłodszych i nadał poranne pasmo z kreskówkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o polsat news to chodzi mi o to ze nie potrafi nadazayc za tym wszytskim...kamery ma chyba najgorzej ustawione, z helikoptera tez nie potrafi skorzystać a szkoda bo mysle ze maja potencjal... a jesli chodzi o samo przedstawienie informacji to tvn przegina i to bardzo... te studio, ci prowadzacy ktorzy przemawiaja lamanym glosem...przesada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za tym, żeby ta żałoba trwała więcej.

Skoro nawet w BRAZYLII jest ogłoszona aż trzydniowa żałoba, to czemu w Polsce potrwa ona tylko do piątku? Żałoba jest także w Rosji, będzie na Litwie i coraz więcej pańswt się do tego przyłącza. Wszystko też może zależec od tego, kiedy odbędą się pogrzeby zaginionych osób...

 

EDIT: @ jacekplacekno właśnie ważne jest to, co się stało, a nie ma byc to okazja do wylansowania się, jak to robia niektórzy prezenterzy TVN-u. Nie róbmy tu powodów do dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w relacjach TVNu nie dopatrzyłem sie "lansowania" .A niektóre komentarze w prześciganiu sie która stacja lepiej relacjonuje tę tragedie jest nie na miejscu.

Zgadzam się w 100%. Tak samo ciężko porównać, w której stacji było więcej bardziej znanych gości.

A swoją drogą, to Rossija 1 to jest to samo co RTR Planeta i czy na HotBirdzie jest dostępny?

 

@miki, jeśli to było podczas Panoramy to całkiem normalne... ;P w końcu pokazują fragmenty relacji z zagranicznych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uważam ze Polsat news wypadł najlepiej w transmisji ! , dlaczego? jako jedyny brał sygnał tez od innych czyli od tvn24 i TVP + miał swój sygnał z własnych kamer i z nowego śmigłowca . TVN 24 w prawdzie przez długi czas nadawał z błękitnego 24 , ale potem przestał nadawać a Polsat news w dalszej trasie nadawał z własnego samolotu. Przełączałem tez na CNN i tam nadawali od każdego, z Polsatu , bardzo dużo z TVN , a także z TVP Polonia sygnał TVP info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...