Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@_Artek_W ogóle to teraz ciężko się zarejestrować na samym Eurosport Player. Ja jeszcze chyba bym mógł, bo kiedyś kupowałem tam subskrypcję i mam konto, niemniej wszystkie linki do zakładania NOWEGO konta zaczęły kierować na strony player.pl. Chyba że ktoś pamięta może fizyczne URLe pod jakimi następowała rejestracja w Eurosport Player, albo może da się założyć konto na EsP zagranicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, _Artek_ napisał:

W playerze pojawił się pakiet z rocznym dostępem do playera i kanałów eurosportu...... niestety wygląda to jak powolny koniec EurosportPlayera  przynajmniej w polsce.......szkoda bo jakość tam jest nieporównywalnie lepsza. 

 

Ahh, to duża strata będzie. Od strony technicznej/funkcjonalnej Eurosport Player miał to lepiej rozwiązane. 

 

A co do oferty w Player.pl, to liczę, że wyskoczą z jakąś ekstra ofertą przed rozpoczęciem pokazywania PŚ w skokach narciarskich (no i jeszcze przed nami Black Friday, przez ostatnich kilka lat Eurosport potrafił dawać solidne zniżki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, michael112 napisał:

@_Artek_ Chyba że ktoś pamięta może fizyczne URLe pod jakimi następowała rejestracja w Eurosport Player, albo może da się założyć konto na EsP zagranicznym.

https://auth.eurosportplayer.com/create-account?flow=purchase

 

Rok temu promocji na Black Friday nie bylo

https://www.pepper.pl/promocje/eurosport-player-13-miesiecy-za-5950-zl-zamiast-104-zl-341587

 

Edytowane przez aboutreka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aboutreka napisał:

 

Ale była ukryta promocja. W momencie rezygnacji z przedłużenia subskrypcji, pojawiała się promocja 44,50 zł na kolejny rok. Zobaczymy, czy w tym roku coś ekstra się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej dotyczyło produkcji playera dlatego napisałem że nie ma ale oczywiście przy zagranicznych produkcjach HBO czy c+ są jest to jednak   kwestia wyboru pełnosprawnych a nie dostosowanie dla osób z niepełnosprawnością :D 

Będąc osobą na wózku często widzę jak pełnosprawni z lenistwa wieżdżają windą a ja bym oddał każde pieniądzę żeby choć raz wbiec  po schodach i nie musieć czekać na windę która i tak przyjedzie pełna pełnosprawnych ludzi nie szanujących swojego czasu bo przecież k.....a po schodach jest 3x szybciej :D no ale taki kraj co zrobisz

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...