Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem kolejna odpowiedź na ponowienie reklamacji, teraz już ją zaakceptuję, umowa do lutego 2026 a dają 12m za 0 i później 20zł do końca umowy.

 

Szanowny Panie,

dziękuję Panu za zgłoszenia z 20 i 23 sierpnia 2024 roku, w których odwołuję się Pan od naszej decyzji z 20 sierpnia 2024 roku. Sprawa dotyczyła opcji Mistrzowska Piłka. Odsłuchałem rozmowę z 18 grudnia 2023 roku. Na tej podstawie podtrzymuję poprzednie stanowisko.

SZCZEGÓŁY ROZMOWY

Konsultant nie zapewniał Pana o dostępności opcji Mistrzowska Piłka do końca okresu umowy - do 30 września 2026 roku.

WARUNKI UMOWY

Zgodnie z odpowiedzią na poprzednią reklamację Mistrzowska Piłka był pakietem gwarantowanym przez nas do końca czerwca 2024 roku. Informacje te zawarliśmy w przesłanych do Pana dokumentach po przedłużeniu umowy.

PODJĘTE KROKI

Niezależnie od tego - ze względu na pomyślną współpracę - umożliwiłem Panu włączenie opcji Super Sport za 0 zł na 12 miesięcy. Po tym okresie cena wynosi 20 zł miesięcznie do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego - zobowiązanie do końca czasu oznaczonego umowy. Z oferty może Pan skorzystać kontaktując się pod numer 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takiego maila dostałem...

Cytat

 

Dzień dobry,

 

informujemy, że w związku ze zmianą cennika, wprowadzoną przez naszego partnera NETFLIX, od dnia 1 października 2024 r. wysokość Twojej opłaty za Opcję dodatkową Netflix 4K wzrośnie o 1 zł.

 

Pozdrawiamy
Zespół CANAL+

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wezmę super Sport za 30 zł bez zobowiązania . To potem można to wyłączyć w strefie abonenta czy trzeba dzwonić do konsultanta? Czy oferta włącz wyłącz będzie cały czas dostępna ? Bo np eleveny nie ma opcji włącz wyłącz jest tylko zobowiązanie na pół roku albo do końca umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomo1985 napisał(a):

To potem można to wyłączyć w strefie abonenta czy trzeba dzwonić do konsultanta?

Napisać w strefie wiadomość do C+ żeby wyłączyli z końcem miesiąca. 

 

24 minuty temu, Tomo1985 napisał(a):

Czy oferta włącz wyłącz będzie cały czas dostępna ?

Powinna być dostępna (nikt nie powie ci czy będzie tak zawsze) 

24 minuty temu, Tomo1985 napisał(a):

Bo np eleveny nie ma opcji włącz wyłącz 

Jest na infolinii 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2024 o 06:15, JedynyTaki napisał(a):

A dlaczego miałby Ci skasować te 20 zł? Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości, aby otrzymać opcje Super Sport za mniej niż 20 zł/m.

 

Bo wtedy już nie będę tego chciał mieć. Rozumiesz, chciałbym mieć za 0 zł przez 2 miesiące, potem kończy mi się umowa i przy przedłużeniu nie chciałbym tego pakietu. Chce na tej umowie oglądać LM tylko w wrześniu i październiku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2024 o 17:04, Motyl1987 napisał(a):

19,90 na infolinii lub 25 w strefie abonenta (powinno być widoczne)

a nawet 30 zł ale wtedy 3 miesiące gratis

 

Na infolinii powiedzieli mi, że 19,90 jest tylko dla przedłużających, jeśli dla nowych abonamentów to jest 25,00 i mogą dorzucić bbc player - prawda czy tylko próbują wyciągnąć dodatkową 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ronnie84 napisał(a):

Dziwne mnie przy przedłużeniu gościu zapewniał , że nie podniosą ceny nawet jak Netflix to zrobi. Ja do tej pory nie dostałem takiej informacji. 

To jest chyba tylko za podwyższenie pakietu z netflix standard do 4K i pytanie czy nie dotyczy tylko osób które podnosiły pakiet w trakcie trwania umowy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kleyo napisał(a):

 

Bo wtedy już nie będę tego chciał mieć. Rozumiesz, chciałbym mieć za 0 zł przez 2 miesiące, potem kończy mi się umowa i przy przedłużeniu nie chciałbym tego pakietu. Chce na tej umowie oglądać LM tylko w wrześniu i październiku :) 

To po co Ci to na dwa miesiące jak później tego nie będziesz chciał? Potrzebna Ci ta LM czy nie? Czy może potrzebna bo "za darmo dają"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisałem w dniu wczorajszym wiadomość w Strefie C+ w temacie wyłączenia z końcem października Super Sport ,który to pakiet załączyłem w dniu 2.09 w opcji wł/wył za 30zł.

Do obecnej chwili brak jakiejkolwiek odpowiedzi że strony C+.

Czy mieliście podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kleyo Skorzystałem z ich promocji 4 miesiące za 0 zł. Jest tak: 0 zł do końca miesiąca + 4 miesiące za 0 zł, później 20 zł końca oznaczonego okresu umowy, potem przechodzi na nieokreślony 30 zł na miesiąc i można zrezygnować od razu lub w dowolym momencie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...