Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci napisałem jak może być, a ty z pretensjami do mnie.

Tyle negatywnych emocji w tobie, wystarczy zadzwonić do infolinię i się dopytać ;)

Tak na marginesie, nie muszę tego widzieć co ty tam masz. Do szczęścia mi to nie jest potrzebne.

Wystarczy mi to co mam. :mrgreen:

Nie mam pretensji tylko mówię jak jest. Nigdzie nie będę dzwonił, bo mi nie zależy na tym kanale jak już pisałem.

 

Poza tym ja twierdzę, że dodadzą dostęp, bo moduły zawsze później je dostawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od jak dawna, ale dzisiaj zerknąłem w ICA w oferty promocyjne i mam za 5 zł całą paczkę FilmBox Pack, na chwilę obecną nie potrzebuje tego pakietu, bo mam te kanały w TV kablowej (bez FilmBox Arthouse), ale może ktoś z Was negocjuje warunki przedłużenia, więc może się powołać i na tą ofertę jeżeli jest zainteresowany w/w pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przeszedł e-mail i dostęp do C+ za jedyne 20 złotych miesięcznie... Wrzesień jest ostatnim miesiącem umowy, po nim przejdzie na czas nieokreślony. Płacę za dekoder ultrabox 15 zł miesięcznie, teraz dodatkowo chcą 20 złotych za kanał w 4K co daje 35 złotych za dostęp do jednego kanału, bo co mi z dekodera jak nie miałbym dostępu do kanału w 4K. Nie dość, że meczów jak na lekarstwo(w dodatku z wiecznymi problemami technicznymi typu przyśpieszenie dźwięku względem obrazu) to jeszcze taka cena. Jedno wielkie dno. Posiadam pakiet z Extra z 8xC+, Eleveny i Polsaty Sport Premium do końca roku -95zl. A z tymi opłatami związanymi z treściami 4K ma mnie to kosztować teraz 130 zł. Miałem nje wysyłać wypowiedzenia, przejść do końca roku na nieokreślony i przelknalbym opłatę 10 zł za C+4K ale w tym wypadku pismo jutro leci.2865760164c0f1e30c1cf12bd3ee5fc2.jpg

Edytowane przez cassano8901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba rozpocząć od tego co w ogóle zaproponują o ile zaproponują.

5 zł miesięcznie byłoby uczciwe względem tego co obecnie jest w ramówce.

Nie sądzę, że nagle posypie się wiele premier filmowych itp.

O nowym serialu C+ jesienią już pisaliśmy. Czekam na oficjalne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A co z osobami, które posiadają moduły CAM CI+ ?

Operator określił się co grupą takich osób, bo nie napotkałem na żaden oficjalny komunikat ?

Czemu nie zadzwonisz na infolinię?Pisałem już to wam na forum, w czym jest problem? ;) Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczna - moduł możesz mieć wsadzony nawet do odbiornika DVB-S ;). Oferta jest wysyłana do posiadaczy Ultraboxa jako "zainteresowanych" tematem.

Wiem co to moduł - mnie chodziło co za różnica co klient ma w tej samej ofercie tv, ci co mają dekoder czy moduł i tak będą musiały płacić za 4k. Nie ma podziału między takimi użytkownikami, po prostu nc+ może tych osób z modułem nie informować o końcu darmowego kanału 4K bo skąd mają wiedzieć czy abonent ma tv FHD czy 4K

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem co to moduł - mnie chodziło co za różnica co klient ma w tej samej ofercie tv, ci co mają dekoder czy moduł i tak będą musiały płacić za 4k. Nie ma podziału między takimi użytkownikami.

Skąd ma system widzieć , ze macie moduł? Posiadacze Ultraboxa mają to w swoich umowach, dlatego wysyłane są do nas oferty z Canal+4K.

Tak na marginesie, jeszcze tydzień temu było znikome zainteresowanie tym kanałem. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zapytałem na czacie ICA:

 

Ty: Witam, czy na module CAM CI+ od września będzie dostęp do kanału Canal+ 4K?

Damian: Sposób nadawania kanału nie zmienia się, więc jeżeli do tej pory był Pan w stanie uzyskać jego odbiór nadal będzie to możliwe. Tyle, że będzie musiał Pan wykupić ten kanał.

Ty: Tak, ale póki co w ICA nie mam możliwości dobrania tej opcji dodatkowej, a abonenci z dekoderem 4K już tak.

Damian: Zawsze może Pan to zrobić telefonicznie.

Ty: Czyli podsumowując, kanał normalnie będzie dostępny tylko zmienia się forma dystrybucji. Był darmowy, a teraz będzie płatny?

Damian: Tak.

Ty: Ok, dziękuje. Pozdrawiam.

Damian: Dziękuję za rozmowę. Życzę miłego wieczoru.

Więc wystarczy zadzwonić.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...