Skocz do zawartości

Czy „Pytanie na Śniadanie" powinno być emitowane także w TVP1 od godziny 6:00?


Poland
 Udostępnij

Czy „Pytanie na Śniadanie" powinno być emitowane także w TVP1 od godziny 6:00?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy „Pytanie na Śniadanie" powinno być emitowane także w TVP1 od godziny 6:00?

    • Tak
      4
    • Nie
      8
    • Nie mam zdania
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pamiętamy kiedyś w TVP1 był poranek „Dzień Dobry Polsko!" ale nie odniósł on sulcesu. Stąd bardzo ciekswi mnie czy podobnie byłoby gdyby w Jedynce o tej porze mniej więcej do godziny 8:00 było „Pytanie na Śniadanie" które to potem w stałych ramach czasowych miałoby swoją kontynuacje w TVP2. Ja osobiście myśle że PnŚ w porze nie udanego poranka mógłby sobie poradzić pod warunkiem na przykład że prowadzili by go obecni gospodarze programu z tą różnicą że dołączyliby do nich dziennikarze z TVP1 z Rafałem Brzozowskim czy Radkiem Brzózką włącznie.  Oczywiście nie byłoby tak że jedna para miałaby program hurtem od 6:00 do 11:30 (lub dalej) tylko byłby system zmianowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem tylko w pytaniu chodzi mi o użycie dla programu porannego w TVP1 istniejącej marki w postaci śniadaniówki Dwójki. Nie mam zaś na myśli reaktywacje starego tworu (a takim jest „Kawa czy Herbata") czy też tworzenie nowego gdyż w tym drugim przypadku skończyło się to nie wypałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to miałoby sens, ale gdyby program w Jedynce miał nieco poważniejszy, bardziej informacyjny charakter i nie zawierał tematów "zapchajdziur", tylko skupiał się na wiadomościach z kraju i ze świata, może także z przeglądem prasy. W innym wypadku dublowanie treści tylko po to, żeby poranek był dłuższy, jest w moim odczuciu bezcelowe.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...