Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Gruz napisał(a):

Weź jeden z drugim idź do kina. Bilet? Strzelam, grubo ponad 20zł za film? Czytając utyskiwania, że nie Dolby, ze nie 4K, to ręce opadają. 

Cóż to, dźwięk przestrzenny znany z archaicznych płyt DVD stał się rarytasem? Co do ceny, to macierzyste serwisy ceniące się na kilka $ (czasem w promocji za 2$) mają 4K, HDR, Dolby Vision, Atmos (dla wybranych pozycji, nawet staroci), tematyczne kanały telewizyjne bez reklam, ofertę sportową. A co wyróżnia SkyShowtime na tle innych usług. Na pewno niezrozumiała dyskryminacja urządzeń linuksowych. Tymczasem ich kontent w najlepsze fruwa sobie po torrentach, nawet ten z polskim lektorem.

W dniu 8.02.2023 o 23:51, domin107 napisał(a):

Zobaczymy jak będzie. Ja ich nie będę grzebał na start 

Ja daję im szansę do startu, może wleci trochę konkretnej klasyki. Bo na razie zamknęli temat na kilku tytułach, na wszystkich rynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi być w Atmos, w serwisach, o których wspomniałam wyżej są do wyboru różne ścieżki dźwiękowe, nawet z audiodeskrypcją dla części pozycji. Natomiast nagle pogardzany Dolby Digital 5.1 ma nawet co tu dużo mówić beznadziejny Viaplay, a SkyShowtime od miesięcy nie może się uporać z tym zagadnieniem choć deklarują w specyfikacji, że niby jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że są jakieś przesunięcia nie tylko w jedną stronę, może nie wszystkie z tych co tam trafiły wcześniej wylądują od razu na start. A może sytuacja się jeszcze zmieni, tak, czy owak, sprawdzam codziennie w poszukiwaniu klasyki, na którą wciąż liczę. Tak wiem, naiwnie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jeden z wysoko postawionych osób że Sky showtime  w poufnej rozmowie o której nikt nie powinienem się dowiedzieć powiedział, że  dotychczasowe informacje to  tylko ułamek ich oferty filmów ma być ze trzy razy tyle. Poczynając od klasyki do najmowszych hitów.

Ps to żart oczywiście pokazujący, że powyższy post to też bzdura jakich wiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ronnie84 napisał(a):

Ponoć jeden z wysoko postawionych osób że Sky showtime  w poufnej rozmowie o której nikt nie powinienem się dowiedzieć powiedział, że  dotychczasowe informacje to  tylko ułamek ich oferty filmów ma być ze trzy razy tyle. Poczynając od klasyki do najmowszych hitów.

Ps to żart oczywiście pokazujący, że powyższy post to też bzdura jakich wiele. 

Autor bzdury pozdrawia.

To mam do ciebie pytanie - jakie masz przesłanki, że w Polsce oferta na start (nie za rok, dwa, trzy) będzie dużo lepsza niż oferta w Holandii, Skandynawii, Portugalii, krajach byłej Jugosławii itp. itd.? Dlatego akurat w Polsce oferta miałaby być dużo, dużo większa niż w tych krajach?

Viaplay jest specyficznym przypadkiem, ale popatrzmy na inne starty. HBO Max? Oferta bardzo podobna do tej, która była wcześniej w Skandynawii i Hiszpanii. Disney+? Też oferta podobna do tej z Europy Zachodniej.

Oczywiście, nie identyczna, więc obstawiam, że jakieś niespodzianki będą, ale po prostu liczenie, że nastąpi jakiś wielki przeskok w ofercie 14 lutego to jest jak wiara w cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy chcecie wszystko dostać na starcie?

 

Oferty w innych krajach tez mogą nie dawać wszystkiego do czasu startu we wszystkich zaplanowanych krajach.

 

Liczba filmów usuwanych z Netflixa 15 lutego rośnie jest są tam tez tytuły których nie ma na liście udostępnionej w necie mających być w ofercie SS

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Nie od CBS-u ? Bo Sony współpracowało przy tym serialu. Chodzi mi o "Diabli Nadali".

A tak przy okazji będą jakieś seriale z lat 90-tych czy 2000-nych na SkyShowtime ? Mam na myśli seriale typu "Viper", "Gliniarz z Dżungli" czy "Misja w czasie" (nie mylić z filmem o tym samym tylule z 2004 r. z Dolphem Lundgrenem) albo "Bez Pardonu" czy "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lacroix napisał(a):

Tak bo 14 lutego wszyscy się rzuca na SS.

 

7 dni za free potem miesiąc zapewne - 50% po to by przyciągnąć i w tym czasie jeszcze ofertę poprawić

Nie wiem czy się  rzucą czy nie. Ale nowy serwis może na początu przyciagnąć wielu. Choćby ze zwykłej ciekawości. A pierwsze wrażenie chyba najważniejsze. Tak miałem w D+ na poczatku byłem przegladałem i od tamtej chwilu juz tam nie wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Nie od CBS-u ? Bo Sony współpracowało przy tym serialu. Chodzi mi o "Diabli Nadali".
A tak przy okazji będą jakieś seriale z lat 90-tych czy 2000-nych na SkyShowtime ? Mam na myśli seriale typu "Viper", "Gliniarz z Dżungli" czy "Misja w czasie" (nie mylić z filmem o tym samym tylule z 2004 r. z Dolphem Lundgrenem) albo "Bez Pardonu" czy "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze"
CBS ma prawa w USA

Wg rozpiski ze starszych seriali na poczatku ma być Magnum i Frasier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pawop napisał(a):

CBS ma prawa w USA

Wg rozpiski ze starszych seriali na poczatku ma być Magnum i Frasier

Zatem Kto ma prawa w Europie do serialu "Diabli Nadali" ?

I wracając do starszych seriali te z lat 90-tych wylądują później do SkyShowtime ? Mam  na myśli te które wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...