Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z obrazem. Zainstaowałem skyshowtime na amazon fire tv stick przez downloadera. Apka się ściągnęła ale jak odpalam jakikolwiek film to obraz jest nieproporcjonalny- o wiele za duży- tak, jakby wyświetlało 1/4 wielkości obrazu. Wie ktoś może coś..?

10 minut temu, Jka napisał(a):

Mam problem z obrazem. Zainstaowałem skyshowtime na amazon fire tv stick przez downloadera. Apka się ściągnęła ale jak odpalam jakikolwiek film to obraz jest nieproporcjonalny- o wiele za duży- tak, jakby wyświetlało 1/4 wielkości obrazu. Wie ktoś może coś..?

Zmieniłem rozdzielczość tvsticka z 4k na full hd i obraz jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już miał zmianę karty w trakcie subskrypcji? Mi sie ważność kart kończy w sierpniu i nie wiem jak to będzie wyglądało. Patrzę po aktualizacji danych płatności to można tam wpisać nową kartę ale jest tylko anuluj subspamypcję albo rozpocznij nową subskrypcję. Pytanie czy jak kliknę to drugie to nie stracę zniżki?

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak technicznie, jak np. karta straci ważność i nie mogą pobrać środków, wysyłają maila, że za 2 dni subskrypcja wygaśnie, ale w praktyce wygasa dużo później. Można zmienić sposób płatności i zapłacić po czasie, nic złego się nie dzieje, cena promocyjna zostaje. Sprawdzone.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iMarekPL napisał(a):

Karta cały czas normalnie w użyciu, do limitów daleko. Bank nie miał przerwy technicznej. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Będą ponawiać próbę płatności, potem dostaniesz komunikat jak wyżej, że subskrypcja wygaśnie za 2 dni, ale płatność może być ściągnięta nawet dużo później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy jest szansa na pojawienie się SkyShow na Amazon Fire Stick? Wszyscy praktycznie są poza TVP VOD/GO o HBO Max. Tyle, że Maxa można pobrać zmieniając dane i lokalizację na USA.

W dniu 4.06.2023 o 13:25, erytho napisał(a):

 

niby wyglada lepiej do skyshowtime jednak nie jest to zasada bo jest duzo filmow z czarnymi pasami u gory i dolu

wkurza mnie ze musze dopasowywac format obrazu wiec ogladam troche znieksztalcony

sciezki dzwiekowe amazon sa jednak kilka poziomow wyzej niz u innych dostawcow

ostatnio kupilem kolejny  soundbar ( atmos)  i na amazon dziala on idealnie czego nie moge powiedziec o canal plus..

na canal plus czy skyshowtime  najlepiej dla ucha dziala moj stary sharp z roku 2019 i byc moze jest to zwiazane ze starszymi filmami jakie prezentuja choc tez nie do konca bo seriale z 2022 nie mozna uznac za stare...

amerykanskie filmy maja nowsza sciezkie dzwiekowa a europa wciaz jest gdzies na etapie  DD

dobrym przykladem na pomieszanie z poplataniem jest serial "jack ryan" na amazon ktorego 3 sezony sa hybryda roznych systemow video i audio :)

wg.mnie pierwszy sezon nakrecony w dolby vision wymiata dla oka soczystym kolorem a pozostale drugi i trzeci nie sa tak dopracowane technicznie choc trzeci juz ma sciezke w atmos...

mnogosc roznych uwarunkowan technicznych wplywa na efekt koncowy...

jesli chodzi o skyshowtime to bombarduje ich nonstop pytaniami o przekaz 4K na facebook a oni twierdza ze technicy pracuja nad tym.

 

 

 

 

 

 

A mnie wkurza ucinanie obrazu by dopasować do ekranu. Ja chcę widzieć oryginalny format i paski mi nie przeszkadzają. A wręcz to konieczne jak masz wersję kinową (wtedy są paski u góry i dołu) oraz wersję 4:3 (paski po bokach). Nie ma nic gorszego niż ucięty obraz twórcy. To tak jakby wyciąć początek i koniec numeru

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, iMarekPL napisał(a):

14.07 powinno mi pobrać płatność. Dziś mail "Zaktualizuj dane płatności, by dalej oglądać". Karta cały czas normalnie w użyciu, do limitów daleko. Bank nie miał przerwy technicznej. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

 Mam to samo. Nie wiem skąd problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aandin napisał(a):

Alior jak u Ciebie. Pierwszy raz takie szopki mam.

W takim razie coś się odwaliło w Aliorze i "masowo" blokują płatność do SkyShowtime. Żeby odblokować musisz zadzwonić na infolinię i im to zgłosić bo dalej płatność nie przejdzie. Ja i tak na wszelki wypadek zmieniłem kartę na inną ponieważ obiecali mi dać znać z Aliora jak zgłoszenie zostanie rozwiązane i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swojego bezpieczeństwa. Podajesz pełne dane karty płatniczej. W przypadku włamania na konto nikt z karty pre-paid nie wyczyści Ci konta. Takie rzeczy to elementarz.
Jak Ci się włamią na konto, to karta pre-paid będzie Twoim najmniejszym problemem.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...