Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Arkon napisał(a):

 Jest kilka serwisów z dużo lepszą, oczywiście moim zdaniem, a jeden jest nawet dużo tańszy. 

Zaglądasz ostatnio do tematu związanego z ofertą programową Skyshowtime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Prime Video i SkyShowtime są porównywalne. Na plus PV więcej dobrych produkcji własnych, na plus Sky większy wybór kinowych filmów. Ale co najmniej kilkanaście dobrych seriali mają też.

O ile ktoś nie uprawia bingewatchingu 24/7 to są spokojnie 3-4 miesiące oglądania.

Patrząc na niektóre komentarze fascynuje mnie ogólnie jak można narzekać na SkyShowtime, a jednocześnie znajdować coś do obejrzenia np. w obecnej ramówce/ofercie C+ :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj polecał w takim przypadku zakup filmu w innym płatnym serwisie bodaj w iTunes za cenę prawie  2 x wyższą niż abonament bez promocji. Alternatywa tutaj jakaś jest..ale nie o to chyba chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet lepszą alternatywę, macierzyste serwisy, gdzie jest DD 5.1 lub Atmos, ale wstyd, że wystartowali z takimi brakami. I nie chodzi mi o lektora, ale możliwość wybrania oryginalnych ścieżek dźwiękowych DD 5.1 i zapisania tego wyboru jako domyślnego.

9 minut temu, lakiman napisał(a):

Ktoś tutaj polecał w takim przypadku zakup filmu w innym płatnym serwisie bodaj w iTunes za cenę prawie  2 x wyższą niż abonament bez promocji. Alternatywa tutaj jakaś jest..ale nie o to chyba chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak flmy leciały na C+ rok albo półtora po premierze z wielkimi logotypami na ekranie i w 1080i (bo przecież na tytuły Universalu czy Paramount w 4K nie było co liczyć, woleli pokazywać "Polskę z góry" albo francuskie komedie) to wszystko było super. Jak jest kilka miesięcy po premierze, taniej, w 1080p to masa zastrzeżeń się pojawia... ;)

Jakość jest zupełnie wystarczająca za te pieniądze. Problemem na dziś jest dźwięk, a nie brak 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SkyShowtime składają się konkretne, dość mocne  platformy, dlatego można czuć rozczarowanie. Ale nie przeżywam, bo wiedziałam, że tak będzie, Europę mają głęboko w nosie po prostu. W europejskich wersjach Peacock i Paramount+ też żałują 4K i przeciągają premiery.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nadal mi nie odpowiedziałeś- w czym jest lepszy ten serwis od Amazona. Nie pisz tylko, że ma duże możliwości rozwoju, bo każdy ma, tylko o dniu dzisiejszym. Dobrze wiesz, że właściciel Amazona jakby tylko chciał, to zrobiłby z tego serwisu zdecydowany numer 1, bo ma tyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał(a):

Ktoś tutaj polecał w takim przypadku zakup filmu w innym płatnym serwisie bodaj w iTunes za cenę prawie  2 x wyższą niż abonament bez promocji. Alternatywa tutaj jakaś jest..ale nie o to chyba chodzi.

Jeśli ktoś chce obejrzeć i nacieszyć oko w jakości 4K z bitrate 30Mbps-35Mbps a ucho w Dolby Atmos to niestety nie ma innej alternatywy jak zakupić (wypożyczyć) w iTunes.. 

Chyba że ktoś takich wrażeń nie potrzebuje, nie przemawiają do niego ani nie ma potrzeby tak poczuć pełnię filmu.. to mu pozostają takie serwisy jak SkyShowtime.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...