Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Skalpel37 napisał(a):

Ile odcinków "1923" jest aktualnie na SkyShowtime w Europie? 

698-F70-BA-7332-486-B-8-C21-B3-DADEA3-F7
4 odcinki z lektorem i napisami w wersji portugalskiej

3 godziny temu, Skalpel37 napisał(a):

na Paramount+ jest 5.

Co ciekawe próbowałam znaleźć ten serial na Paramount+ DE i nie znajduje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 19:11, matinen napisał(a):

@Zuziaczy zauważyłeś w polskiej lokalizacji serial The Affair? Na liście opublikowanej przez filmożerców go nie ma, a byłoby to trochę dziwne gdyby tego serialu nie mieli w ofercie na Polskę.

Nie, nie zauważyłam, w polskiej lokalizacji brak tego serialu. W chwili obecnej jest już tam 840 filmów i seriali. W tym 52 pozycje, które opisane są jako dostępne tylko u nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się w polskim regionie film "Włoska robota" z 1969 r. i to wszystko ze starszych rzeczy.

15 godzin temu, Delta21 napisał(a):

698-F70-BA-7332-486-B-8-C21-B3-DADEA3-F7
4 odcinki z lektorem i napisami w wersji portugalskiej

Co ciekawe próbowałam znaleźć ten serial na Paramount+ DE i nie znajduje ;)

Jest 5 odcinków, ale na Paramount+ US. Do SkyShowtime trafiają z pewnym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Pojawił się w polskim regionie film "Włoska robota" z 1969 r. i to wszystko ze starszych rzeczy.

Jest 5 odcinków, ale na Paramount+ US. Do SkyShowtime trafiają z pewnym opóźnieniem.

 

Jak wygląda kwestia Mayor of Kingstown sezon 2 na SkyShowtime? Czy odcinki 3 oraz 4 drugiego sezonu mają polskie napisy oraz audio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Nie, nie zauważyłam, w polskiej lokalizacji brak tego serialu. W chwili obecnej jest już tam 840 filmów i seriali. W tym 52 pozycje, które opisane są jako dostępne tylko u nich.

 

Sorry za niepoprawną końcówkę. Telefon czasem płata figle 🙂

Szkoda że go nie ma bo kiedyś zacząłem oglądać i usunęli go z HBO Max. Trochę dziwne, że nie dodali go (jeszcze?) w naszej wersji Sky Showtime. Przecież to ich serial oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 17:55, Lacroix napisał(a):

 

 

I HBO Max usuwa pozycje z oferty. Teraz wylatuje seria Batman i Zabójcza broń. Ciekawe ile dostaniesz jak wpakują jeszcze Discovery+

 

 

Nie wylatują - 7 marca konczą im się licencje, a 8 marca automatycznie zostaną odnowione.  Żródło naekranie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Skalpel37 napisał(a):

Jak wygląda kwestia Mayor of Kingstown sezon 2 na SkyShowtime? Czy odcinki 3 oraz 4 drugiego sezonu mają polskie napisy oraz audio ?

W portugalskim są tylko trzy odcinki drugiego sezonu. Dwa mają polskie audio i napisy, trzeci jeszcze nie. Zapewne wkrótce dostanie.

Natomiast sytuacja w polskim regionie - 680 filmów, 161 seriali. 

11 godzin temu, matinen napisał(a):

Szkoda że go nie ma bo kiedyś zacząłem oglądać i usunęli go z HBO Max. Trochę dziwne, że nie dodali go (jeszcze?) w naszej wersji Sky Showtime. Przecież to ich serial oryginalny.

Może jeszcze dodadzą. Co prawda tempo zwolnili, ale do startu kilka dni i tak naprawdę nie wiemy ile jest przewidziane dla Polski. Wirtualne Media spekulowały, że 850 pozycji, jest już 841.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o seriale z uniwersum Star Treka, to Star Trek: Picard u nas albo się na razie nie pojawi na SkyShowtime, albo w przypadku dostępności w SkyShowtime ten serial na razie nie będzie na wyłączność - ze względu na zapowiedzianą premierę 3. sezonu na Amazon Prime Video (od 17.02.).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o seriale z uniwersum Star Treka, to Star Trek: Picard u nas albo się na razie nie pojawi na SkyShowtime, albo w przypadku dostępności w SkyShowtime ten serial na razie nie będzie na wyłączność - ze względu na zapowiedzianą premierę 3. sezonu na Amazon Prime Video (od 17.02.).
Dobrze wiedzieć. Chętnie zobaczę na Prime Video. To obecnie najlepsza platforma, biorąc pod uwagę śmieszna cenę.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 10:38, 2PaC napisał(a):

Im bliżej premiery tym zainteresowanie ta platforma spada heh...

Odkąd Filmożercy dali listę tytułów, nimb tajemnicy zniknął. Uzupełnienie jej w ostatniej chwili przed startem serwisu dopełni dzieła. O ile będzie im się chciało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...