Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lakiman napisał(a):

Następny z tą promocją "50% na zawsze"..

Skoro jest we wszystkich krajach gdzie weszło SkyShowtime będzie i u nas. W każdym bądź razie jest to bardziej prawdopodobne niż że jej nie będzie. 

7 minut temu, Pawop napisał(a):

Nie wiadomo jaka będzie cena i czy będzie 50% zniżki. Przypomnę tylko, że w innych krajach HMAX też miał 50% upustu, a u nas 33%. Także wstrzymajcie konie...

W przypadku Hbo Max była inna sytuacja. Hbo Go było u nas na rynku i kosztowała około 25 zł. Nie mogli dać "lepszego, bardziej nowoczesnego, obeszerniejszego katalogowo" produktu w tańszej cenie bo to by było nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

To jak powiadasz wszystko może  w dużej części odpaść jeszcze w czasie zwykłej selekcji. Bo wiadomo są gusta i guściki. Czyli potwierdzasz to o czym wspominam nie tylko w tym serwisie. Robią ofertę  a na co dzień przy dłuższym abonowaniu kompletnie nie maja co zaoferować. 

Zależy kto czego oczekuje. Dla mnie w miesiącu wystarczą w zupełności 3 dobre filmy, 3 seriale i 3 dokumenty. Byleby były wartościowe. Jak wolisz ilość to twoja sprawa.

Tak naprawdę nie wiadomo co się znajdzie w naszej wersji więc trochę słabe jest na dziś ocenianie. To tak jakbyś ocenił obiad przed jego zjedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech zrobią i takie serwisy a nie mieszają nowe prokukcje ze starymi. Gdzie królują głównie te stare ale duża oferta musi się zgadzać. Nowości tyle co kot napłakał a zainteresowani musza płacić za to co ich kompletnie nie interesuje. Albo było lub jest w kilku innych serwisach które opłacaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Dla mnie są nic nie warte. Ja chcę nowe filmy i w dobrej jakości. Nie po to kupiłem spory i dość dobry tv by ogladać cos takiego. I nie wypowiadaj sie o 4K bo oglądajac to na 43 calach to nawet nie wiesz o czym piszesz.

No widzisz. Bo każdy jest inny. I na szczęście. Dla jednego ważniejsza jest kura, a dla drugiego jajko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Trzy dobre filmy w miesiącu? Przy tylu wytwórniach to może być bardzo duży problem. Oczywiście pisze o nowych filmach a nie premierach filmów które były kręcone 20 lat temu.

Ale te nowe filmy często nie dorastają do pięt tym starszym. Ja wolę któryś raz przypomnieć sobie "Stowarzyszenie umarłych poetów" niż dać szansę "Amsterdamowi".

Musi być wymieszany sort. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bibliotekę, to jest uzupełniania powoli,  serwis liczy ok. 500-700 pozycji (w zależności od rynku). W tym są śmieci typu reality show w rodzaju "Geordie Shore", "Teen Mom UK", które mają już polską ścieżkę dźwiękową. Z nowości, dodane w styczniu "Souls" ma polskie audio i napisy. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Paramount+ "Survivor" jest nadawany w postaci kanału telewizyjnego, można obejrzeć także z otworzenia bodajże 43 sezony. W ogóle jest tam trochę reality show, ale szczerze powiedziawszy nie czekam na nie w polskim SkyShowtime i mam nadzieję, że zamiast takich produkcji w pierwszej kolejności zajmą się dodawaniem klasyki. 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona polskiej wersji SkyShowtime! 

 

https://www.skyshowtime.com/pl/streaming-soon

 

Edit: Strona wróciła do swojej poprzedniej wersji. Mam screena tej nowej, ale nie mam pojęcia jak dodać tutaj zdjęcie

 

W ciągu kilku najbliższych dni nowa strona powinna być ponownie udostępniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 2PaC napisał(a):

Żenada....a niepoważna firma

A w czym widzisz problem?Na start będą gotowi, jak na razie mają prawo wstawić na stronę nawet teletubisie.

46 minut temu, Skalpel37 napisał(a):

na TT hiszpańskie konta podają start platformy 14 lutego 

Dobra data. Można się podpiąć pod Walentynki i zareklamować w zasadzie każdy film, bądź serial, jako „świąteczną rozrywkę” 😉

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...