Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zuzia - to już w tym przypadku obowiązuje to, co obowiązywało swego czasu na Amazonie. Dziwny, zawyżony przelicznik EUR-PLN (w znaczeniu nierynkowo dziwny); możliwe, że albo od Visa/Mastercard, albo od SkyShowtime. Należy czekać na oficjalne informacje dotyczące startu na polskim rynku, bo na teraz cena jest jeszcze miarodajna.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oni i tak będą szli głównie w bundle z innymi usługami.

Więc ludzie będą to dostawali na dwa lata za kilknaście złotych miesięcznie (tak jak teraz z Viaplay).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, 2PaC napisał(a):

Ja widzę to inaczej...obecnie platforma w biblotece posiada 750 tytułów i cena powyżej 30zl to nieśmieszny żart...biorąc pod uwagę HBOM czy D+ które dobijają do 2000 nie wspominając o netflixie 7000

Nieśmieszny żart to cena powyżej 20 zł... Myślę że maks to 19,99 zł przy założeniu 50% na zawsze. 10 zł to cena adekwatna na polski rynek przy tej zawartości i braku 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukis90el napisał(a):

@Zuzia - to już w tym przypadku obowiązuje to, co obowiązywało swego czasu na Amazonie. Dziwny, zawyżony przelicznik EUR-PLN (w znaczeniu nierynkowo dziwny); możliwe, że albo od Visa/Mastercard, albo od SkyShowtime. Należy czekać na oficjalne informacje dotyczące startu na polskim rynku, bo na teraz cena jest jeszcze miarodajna.

Przy płatności PayPal też takie zawirowania cenowe na SkyShowtime. 

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Jak ten serwis będzie oferował trzy razy mniej niz HBO max to nie mam pytań😂 Żeby nie było wczoraj poświeciłem duzo czasu na przegladanie oferty HBO Max.

CDA Premium też tylko HD, ale ma grubo ponad 11 tys. pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Premium nigdy nie miałem dostępu. W zwykłej wersji widziałem  kilka pozycji.Chyba nawet uwięzione tam oglądałem bo było tłumaczone a w Netflixie tylko napisy😂 Na razie serwis nie wystartował więc nie widomo jak będzie.Dla mnie idealnie by  było gdyby była możliwość zobaczenia pełnej oferty nawet bez logowania. Wtedy by nie było kupowania kota w worku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime ma stałą jakość we wszystkich wersjach 1080p  i 8-9 Mbps. W CDA zdarza się 720p, HD też bywa różne, ale wygrywa ilością i różnorodnością. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak niedopracowana i uboga jest usługa na obecnym etapie, może lepiej, że pojawi się u nas później. Większa szansa, że oferta nie będzie się tak marnie prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 - raczej powiedziałbym, że ze starszymi pozycjami będzie różnie. Nawet oferta z Portugalii pokazuje, że sporą część oferty stanowią jednak pozycje starsze niż nowsze. Części starszych seriali (mówię tu przede wszystkim o serialach od CBS, choć dotyczy to też produkcji od NBC czy Showtime - produkcje od Sky są obecnie przedzielone pomiędzy HBO Max [produkcje Sky-HBO i tu na razie nie ma szans na dostępność w SkyShowtime] a Canal+ [większość produkcji tylko od Sky]) nie ma na żadnym innym streamingu od znacznie więcej niż roku; jeżeli gdzieś jednak są, to w większości przypadków jest to Viaplay (możliwe, że będą w tych obu serwisach równolegle)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jak niedopracowana i uboga jest usługa na obecnym etapie, może lepiej, że pojawi się u nas później. Większa szansa, że oferta nie będzie się tak marnie prezentować.
Oferta będzie dużo lepsza niż w Apple TV+, a cena zapewne niższa.

@lukis90el jeśli chodzi o koprodukcje Sky-HBO to są prawa podzielone i nigdy u nas nie będzie nie będzie np. serialu Czarnobyl w SkySho. W takich koprodukcjach Sky ma prawa na rynkach, na których jest obecny i to się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - oczywiście pod warunkiem, że Zaslavovi się nagle nie odwidzi. Wiem o tym, ale wyłącznie ze względu na obecny chaos z usuwaniem tytułów w HBO Max napisałem tu na razie nie ma szans na dostępność w SkyShowtime. W innym przypadku nie użyłbym na razie w tym sformułowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawop napisał(a):

Oferta będzie dużo lepsza niż w Apple TV+, a cena zapewne niższa.

Tyle, że Apple TV+ ma 4K i wygrywa jakością i nawet działa na Linuksie, czego o SkyShowtime nigdy nie będzie można powiedzieć. 

4K z czasem pewnie dodadzą, ale Linuksa dyskryminują systemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest zawartość, a HD czy 4K to sprawa drugorzędna. To, ze nie działa na Linuxie to mało kogo obchodzi.


@Pawop no właśnie nie wywołuj wilka z lasu... skoro Zaslav potrafił wyj*** 4 sezonowy serial to taki Czarnobyl to mrugniecie okiem i go nie będzie...
Westworld nie był skończony, został nagle anulowany. Jak można jeszcze na nim zarobić, to dlaczego nie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 21:38, Zuzia napisał(a):

@czerstwy ale CDA Premium to właśnie te legalne pozycje. A SkyShowtime debiutowało jak na razie z kontentem poniżej 1 tys. i nie sądzę, że w polskiej wersji będzie inaczej.

 

CDA Premium podbija sobie wynik rozdzielając wersję z lektorem i z napisami osobno. Realnie mają około 6000 filmów i seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

Najważniejsza jest zawartość, a HD czy 4K to sprawa drugorzędna. To, ze nie działa na Linuxie to mało kogo obchodzi.

Może nie jest to najliczniejsza grupa użytkowników, ale jest. Korzystający z tego systemu są z założenia pewną grupą odbiorców wykluczonych i to bez racjonalnych przesłanek. Brak 4K nawet w śladowej ilości choćby dla pozycji będących wizytówką serwisu, to też minus, ale tu przynajmniej teoretycznie rzecz biorąc jest szansa, że na start w Polsce sytuacja się zmieni. W co wątpię, ale pożyjemy, zobaczymy.

 

42 minuty temu, bredny napisał(a):

Realnie mają około 6000 filmów i seriali.

Nawet jeśli to i tak lepiej niż kilkaset pozycji, rozpatrując ilościowo. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...