Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najlepszym wypadku - tak (w rozpisce niedzielnych premier na HBO na wrzesień brakuje DC Ligi Super-Pets, której termin 45 dni od premiery kinowej wypada 12 września). Ze względu na to, na razie nie było Elvisa w rozpisce na 1. połowę sierpnia (które to rozpiski na połowę miesiąca są bardzo dokładne), to równie możliwa jest zmiana polityki Warner Discovery w kwestii premier filmów od Warner Bros.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery Cinemax i Cinemax 2 we wrześniu –pełna lista *:

Cinemax :

02.09 Podróże  Samuela (2021, Łotwa)

04.09 American Hero (Z.Levy)

05.09 Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna (2016)

07.09 Ostatnia egzekucja (2021, Niemcy, Lars Eidinger)

09.09 Miara zemsty (2022, Bella Thorne)

11.09 Licorice Pizza

12.09 Moi bracia i ja (2021, Francja)

14.09 Cicha wolność (2021, Niemcy)

18.09 Morze drzew (2015, Gus Van Sant)

19.09 Z tobą lub bez ciebie (2021, Włochy)

25.09 Gniazdo (Jude Law)

26.09 Wyparta miłość (2021, Włochy)

 

Cinemax 2:

03.09 Malarz szyldów (2021, Łotwa)

04.09 nie wiadomo *

05.09 Christiane F. (1981)

10.09 Odbicie ( 2021, Ukraina)

11.09 Niespokojni (2021, Belgia, Francja)

12.09 Toto bohater (1991)

17.09 Niepokalana (2021, Rumunia)

18.09 Bez głosu (2020, Francja)

19.09 Brazil (1985)

24.09 Vera śni o morzu (2021, Albania)

25.09 Clara sola (2021, Kostaryka)

 

* dziwna sytuacja, puste miejsce 4 września, program Cinemax ( w przeciwieństwie do HBO) jest taki sam dla całej Europy więc zazwyczaj lista która pojawiała się pierwszego dnia miesiąca była kompletna, tym razem brakuje jednej pozycji )

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Charlie1978KK napisał:

Dziwna ta lista. Na HBO same powtórki i jeden Elvis. Aż się wierzyć nie chce żeby właśnie na wrzesień coś takiego dali.

Licorize pizza to powtórka??? zapomniałem nawet o tym filmie a chciałem to zobaczyć 

8 godzin temu, lukis90el napisał:

W najlepszym wypadku - tak (w rozpisce niedzielnych premier na HBO na wrzesień brakuje DC Ligi Super-Pets, której termin 45 dni od premiery kinowej wypada 12 września). Ze względu na to, na razie nie było Elvisa w rozpisce na 1. połowę sierpnia (które to rozpiski na połowę miesiąca są bardzo dokładne), to równie możliwa jest zmiana polityki Warner Discovery w kwestii premier filmów od Warner Bros.

Nie będzie żadnej zmiany polityki, ile razy można to ciągnąc??? te listy premier wyciągane są z kanałów linearnych HBO i cinemax. Nie ma to nic wspólnego z harmonogramem premier w HBO Max 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Amazonie premierowo "Bez pamięci" z Liamem Neesonem (światowa premiera kinowa kwiecień 2022, IMDB 5.6/10), do tego dwie nowości z Monolithu: "355" (premiera kinowa w styczniu, IMDB 5.4/10) i "W pułapce" (brak premiery kinowej w PL, światowa w lutym tego roku, IMDB 6/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kaz.699 napisał:

Licorize pizza to powtórka??? zapomniałem nawet o tym filmie a chciałem to zobaczyć 

Nie będzie żadnej zmiany polityki, ile razy można to ciągnąc??? te listy premier wyciągane są z kanałów linearnych HBO i cinemax. Nie ma to nic wspólnego z harmonogramem premier w HBO Max 

Pizza to Cinemax, natomiast pisałem o niedzielnych premierach HBO. Kiedy ostatnio był taki miesiąc, żeby same powtórki leciały? Nawet jak dodasz Pizzę z Cinemax do listy, to nagle wychodzą 2 znane szerokiej publice tytuły, z których jak Elvis jednak w sierpniu poleci w HBO Max, to na cały Cinemax i HBO będzie we wrześniu jedna. Listy tytułów premier niedzielnych w zdecydowanej większości pokrywały się z tymi z HBO Max (tylko te najnowsze Warnera z +/- kilkitygodniowym opóźnieniem w HBO puszczali). Różniły się tym, że mogły w piątek lub w sobotę wpaść, a nie w niedzielę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Charlie1978KK napisał:

Pizza to Cinemax, natomiast pisałem o niedzielnych premierach HBO. Kiedy ostatnio był taki miesiąc, żeby same powtórki leciały? Nawet jak dodasz Pizzę z Cinemax do listy, to nagle wychodzą 2 znane szerokiej publice tytuły, z których jak Elvis jednak w sierpniu poleci w HBO Max, to na cały Cinemax i HBO będzie we wrześniu jedna. 

Zgoda że słaby wrzesień ale lista bym się nie sugerował w kontekście tego co faktycznie wpadnie do HBO Max. Aczkolwiek na pewno nowości wielu może nie  byc, szczególnie ze Elvis będzie w sierpniu już na platformie. Może Netflix w końcu odpali coś na początek jesieni...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kaz.699 napisał:

Zgoda że słaby wrzesień ale lista bym się nie sugerował w kontekście tego co faktycznie wpadnie do HBO Max. 

No i dlatego napisałem, że może nastapi zmiana w polityce premier. Moim zdaniem w HBO Max mogą się pojawić we wrześniu filmy "Uncharted" oraz "The Lost City". Jeżeli tak się stanie, i w HBO będą leciały powtórki, a w HBO Max pojawią się te dwa filmy (i jeżeli będzie to stały proces), to będziemy mieli przełom i zmianę polityki w dystrybucji premier w HBO. Wwzystko i tak może ulec zmianie, kiedy to odpalą nową platformę (Discovery+Warner).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Charlie1978KK napisał:

No i dlatego napisałem, że może nastapi zmiana w polityce premier. Moim zdaniem w HBO Max mogą się pojawić we wrześniu filmy "Uncharted" oraz "The Lost City". 

Tylko żeby to się nie wiązało z drsstyczna podwyżka ceny bo mi np HBO Max pasuje najbardziej chodzi o zawartość że wszystkich tego typu usług a cena startowa z 33 proc zniżka jest rewelacyjna. Jak dodadzą Discovery to żeby nie było scenariusza viaplay... podobno od 2023 usługa ma kosztować 53 złote....

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Charlie1978KK napisał:

No i dlatego napisałem, że może nastapi zmiana w polityce premier. Moim zdaniem w HBO Max mogą się pojawić we wrześniu filmy "Uncharted" oraz "The Lost City". Jeżeli tak się stanie, i w HBO będą leciały powtórki, a w HBO Max pojawią się te dwa filmy (i jeżeli będzie to stały proces), to będziemy mieli przełom i zmianę polityki w dystrybucji premier w HBO. Wwzystko i tak może ulec zmianie, kiedy to odpalą nową platformę (Discovery+Warner).

Oczywiście, że mogą i tak pewnie będzie.

Nie wiem skąd to poruszenie.

I tak ramówka hbo potrafi być aktualizowana przed każdym okresem i nawet ze trzy razy.

Są na bieżąco z pokazywaniem produkcji.

A zadam inne pytanie. Co jeszcze mogliby pokazywać według was z nowości ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Palamander napisał:

KRZYK -Scream 2022. Premiera kinowa w PL 14 stycznia 2022.

To forum film. 

Od tego dystrybutora np. "Dom gucci" premiera była w lipcu, w kinie był w listopadzie.

"Licorice pizza" premiera zapowiedzina na wrzesień, w kinie był 31 grudnia.

Następny w kolejce jest "Krzyk" czyli pewnie będzie jakoś w okolicach halołin i pewnie tak go wykorzystają.

Ciekawym przypadkiem jest film "Spencer". On był w kinach w listopadzie i teraz nie ma go nigdzie.

Tak mi się zdaje, ale może ktoś wie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2022 o 11:45, nibelung napisał:

Premiery Cinemax i Cinemax 2 we wrześniu –pełna lista *:

Cinemax :

02.09 Podróże  Samuela (2021, Łotwa)

04.09 American Hero (Z.Levy)

05.09 Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna (2016)

07.09 Ostatnia egzekucja (2021, Niemcy, Lars Eidinger)

09.09 Miara zemsty (2022, Bella Thorne)

11.09 Licorice Pizza

12.09 Moi bracia i ja (2021, Francja)

14.09 Cicha wolność (2021, Niemcy)

18.09 Morze drzew (2015, Gus Van Sant)

19.09 Z tobą lub bez ciebie (2021, Włochy)

25.09 Gniazdo (Jude Law)

26.09 Wyparta miłość (2021, Włochy)

 

Cinemax 2:

03.09 Malarz szyldów (2021, Łotwa)

04.09 nie wiadomo * Wyjście Camili (2021, Argentyna)

05.09 Christiane F. (1981)

10.09 Odbicie ( 2021, Ukraina)

11.09 Niespokojni (2021, Belgia, Francja)

12.09 Toto bohater (1991)

17.09 Niepokalana (2021, Rumunia)

18.09 Bez głosu (2020, Francja)

19.09 Brazil (1985)

24.09 Vera śni o morzu (2021, Albania)

25.09 Clara sola (2021, Kostaryka)

 

* dziwna sytuacja, puste miejsce 4 września, program Cinemax ( w przeciwieństwie do HBO) jest taki sam dla całej Europy więc zazwyczaj lista która pojawiała się pierwszego dnia miesiąca była kompletna, tym razem brakuje jednej pozycji )

brakującym filmem 4 września na Cinemax 2 będzie argentyński dramat Wyjście Camili

21 godzin temu, domin107 napisał:

To forum film. 

Od tego dystrybutora np. "Dom gucci" premiera była w lipcu, w kinie był w listopadzie.

"Licorice pizza" premiera zapowiedzina na wrzesień, w kinie był 31 grudnia.

Następny w kolejce jest "Krzyk" czyli pewnie będzie jakoś w okolicach halołin i pewnie tak go wykorzystają.

Ciekawym przypadkiem jest film "Spencer". On był w kinach w listopadzie i teraz nie ma go nigdzie.

Tak mi się zdaje, ale może ktoś wie więcej.

Spencer zapewne trafi do Canal + . Identyczna sytuacja była z Aż do śmierci, Usłane różami i Green Knight. Nie było premiery w serwsach VOD tylko od razu w C+. Z Licorice Pizza trochę inna historia, skoro premiera jest w Cinemax to znaczy że Forum Film mieli tylko prawa do emisji kinowej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...