Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Arkon napisał:

Ogólnie panuje marazm w kinematografii. Ja przez bite dwa miesiące nie miałem na co iść do kina.

 

"Królowa Kier" "Gloria Bell" " I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże" "Słodki koniec dnia", nowy Woody Allen. Może nie wszystkie to filmy rewelacyjne ale nie żałuję, że na nie poszedłem. Inne ciekawe też się zdarzały ale akurat u mnie nie było bo poza Kinem Konesera rzeczywiście nie ma na co iść (ale za to dzięki cyklowi Kino Konesera będącym odpowiednikiem Dyskusyjnego Klubu Filmowego mogę obejrzeć ciekawe i nowe filmy za ok 6 zł :) A wydarzeniem jesieni będzie "Parasite".

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście teraz jest remont kina studyjnego, zostały mi tylko multipleksy, niestety. Teraz czekam na premierę "Parasite"(mam nadzieję, że będzie w CC). Nawet przejrzałem sobie jakie są premiery w tym tygodniu i szału nie ma. Generalnie chodziło mi o to, że jeśli w kinie nie ma wielu dobrych filmów, to trudno ich oczekiwać w HBO czy Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
 

Oznacza to, że jest gorsza czyli nie jest solidna. Solidna była we wrześniu. Teraz obiektywnie dobre filmy są do policzenia na palcach jednej ręki.

 

 

No i dziękuje w takim razie, że przyznałeś mi rację co do tego, że jednak trzeba czekać na emisję w telewizji, wbrew temu co napisał [mention=4126]PIOOLE[/mention].

 

 

Na platformie Canal+ usługa NC+ GO to strona internetowa i NC+ GO TV dekoderze, gdzie masz dziesiątki rzeczy, których nie ma na stronie, między innymi pozycje w 4K (screen z satkurier.pl):

61361.jpg

Miałeś kiedyś w UPC 700 pozycji w "Canal+ na żądanie"?

 

A czy kolega wie , że w NC+ są 203 pozycję w 4K 

Kto ma tak bogatą bibliotekę 4K w Polsce z operatorów telewizji satelitarnej/kablowej?

Netflix i Amazon oczywiście nie bierzemy pod uwagę

 

20190911-163322.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada dziś ale kilka miesiecy  temu przegapiłem premierę w Canal+ wiec wszedłem w Vod znaleść tam film i...nie ma..pojawił się na następny dzień w SD. Jeśli tak to jadła wyglada to ja dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bugmenot napisał:

No więc wlaśnie ;). 1300 pozycji łącznie przy 300 w UPC. O tym pisałem...

Ok, moja pomyłka. Opierałem się na nc+go i tym co było jak miałem nc+ jakieś dwa lata temu, a wtedy nie było tylu pozycji w C+VOD.

Faktem jednak jest, że C+VOD w UPC jest aktualizowany na bieżąco i pozycje są dodawane w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu ,wielu podejściach,w końcu dostałem odpowiedz od HBO Pl na temat braku premiery niedzielnej 15.09

##15 września o godzinie 20:10 odbędzie się emisja filmu "Mission Impossible: Fallout". Faktycznie, nie jest to premiera, natomiast w wyjątkowych sytuacjach powtarzamy w niedzielne wieczory firm, który cieszył się szczególną popularnością wśród Naszych widzów. 
 Pragniemy zaprosić Pana do korzystania z usługi HBO GO, w której stale jest dostępnych ponad 800 pozycji filmowych - w każdym momencie może Pan wybrać dowolny film, lub serial.##

Ręce opadają...Czyli mam sobie wykupić HBO GO i nie marudzic,domagać się niedzielnych premier,tylko siedzieć cicho i płacić

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie maja na tyle filmów to pewnie dlatego że mają za dużo kasy...

 

O ich finansowych problemach wiadomo od zawsze ale teraz sytuacja staje się na tyle poważna że szukają oszczędności gdzie się da.I sądzisz ze Cinemax ważniejszy już HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak chyba po raz pierwszy nie ma żadnego filmu..i nie mów mi że wszystkie prawa są zagospodarowane bo jest setki mniejszych wytwórni...

Zwyczajnie jest to nieporozumienie ale zaczyna się to wpisywać w to co się z nimi dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej wina leży po obu stronach- kinematografia nie proponuje co tydzień 10 znakomitych filmów, a i kanałów filmowych jest coraz więcej. Sam Canal+ to bez sportowych 4, a HBO z Cinemaxem 5. Przecież to absurd. To powoduje konieczność emisji częstych powtórek oraz w wielu przypadkach kiepską jakość z satelity, bo transpondery nie są z gumy. Na szczęście w kablu zarówno HBO jak i Cinemax wyglądają lepiej. A i ten ostatni emituje obecnie, moim zdaniem, ciekawsze filmy nawet te kasowe, które zazwyczaj były w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to żeby były to znakomite bo to nie HBO czy C+ kręci te filmy ale w ogóle? Wejdź w iTunes...kilka filmów tygodniowo nowych...no ludzie nie piszcie takich farmazonów ze nie ma niczego do emisji...

 

Pewna stacja nawet emituje filmy zagraniczne z angielskimi napisami...i często trafiają się naprawdę świetne filmy ...nawet i polskie...

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arkon napisał:

 A i ten ostatni emituje obecnie, moim zdaniem, ciekawsze filmy nawet te kasowe, które zazwyczaj były w HBO.

Właśnie. Do niedawna była to transakcja wiązana. Nowości wymieniały się po jakimś czasie na kanałach,w jedną,czy w drugą stronę. A teraz,co leci na Cinemax nie pojawia się w HBO... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A teraz,co leci na Cinemax nie pojawia się w HBO... 

Pojawia się

 

 

 

Tu nie chodzi o to żeby były to znakomite bo to nie HBO czy C+ kręci te filmy ale w ogóle? Wejdź w iTunes...kilka filmów tygodniowo nowych...

Tak samo jak na innych serwisach VOD z nowościami, tylko że oni mają praktycznie wszystko. Tu nie ma wyłączności na filmy. Zrób zestawienie nowości z HBO, Cinemaxa i C+, to razem będzie to wyglądało bardzo dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz,biore HBO i czegoś oczekuje ..czegoś co jest od lat.. zwyczajnie słabo..

 

Zreszta co to za tłumaczenie jakbyśmy o lokalnej telewizji z Płocka pisali..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...